شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-05-17 09:01 PM

سلام دوستان.اقا هر کی نیومد جاش خالی.همینجا جا داره از هما خان اقا مهدی عزیز تشکر کنم به خاطر تموم زحمتهایی که امروز کشیدن. من و اقا مهدی و هما خان و داش هومن و یکی از دوستان بنده به اسم علی اقا مهمان عزیزان املی بودیم.انشاالله بتونیم خوبیهاشون رو جبران کنیم.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sari - 2013-05-18 07:54 PM

سلام دوستانKhansariha (8)
آدرس همه ی فروشگاه های شکار ساری رو اگه کسی میدونه لطفا بده.......خیلی ممنون

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2013-05-18 10:43 PM

سلام دوستان Khansariha (8)

قربانت سید جان. بسی فیض بردیم در جوار دوستان.....

سید گالاتیان کارابین رو دیدی؟؟! Khansariha (214) نظرت چیه راجع بهش؟؟
از دوستان دیگه اگه کسی این مدل رو دبده یا شناختی ازش داره خوشحال میشم توضیحاتشو بدونم.

این لینک دانلود کاتالوگ هاتسان 2013::

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hooman63 - 2013-05-18 11:30 PM

جمعه سعادتی نصیب من شد که در خدمت دوستان گلم باشم Khansariha (8)فقط حیف که کار داشتم و وقتم اندک بودKhansariha (226)
از سید گلم هما خان عزیز و بخصوص آقا مهدی گل که مزاحمشون بودم تشکر میکنم ایشالا کرج در خدمت دوستان باشیمKhansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - aghajoon - 2013-05-19 12:31 AM

سلام خدمت همه دوستان مازندرانی عزیز.

انشااله قرار چند روزی از اوایل هفته آینده را برای یک سفر تفریحی مهمون استان سرسبز شما باشیم .
دوستان اگه میشه اسم چندتا از جاذبه های گردشگری طبیعی استان مازندران و گیلان را بفرمایند تا در موردش بیشتر تحقیق کنم ، ترجیحا نزدیک چالوس باشه ، چون اونجا اسکان داریم و البته بشه با خانواده رفت.
خودم یه چندتایی را در نظر دارم که حتما میرم ، جواهر ده ،تله کابین نمک آبرود و رامسر و احتمال داره توی مسیر برگشت یه سری به جاده اسالم-خلخال بزنم.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sari - 2013-05-19 09:49 AM

(2013-05-18 07:54 PM)sari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی نبود آدرس داشته باشه؟؟Khansariha (226)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-05-19 12:39 PM

سلام دوستان.ارادتمندیم.مهدی جان gal رو دیدم خخخخخخخخخ.اقا عالیه حرف نداره برو توی نخش ببین میتونی بگیری یا نه.البته شما سوماترا به دستت خورده اینا به چشت نمیاد.ولی خوب چه میشه کرد در نبود سوماترا gal سالار است داداش.ما مخلصیم.هومن خان ما همیشه در خدمتیم.همین که شمارو زیارت کردیم سعادتی بود داداش به اون .......... هم سلام برسون خخخخخخخ.علیرضا جان داداش من که بچه شرق مازندرانیم اطلاع زیادی از اون ور ندارم بچه های غرب نشین هم هستن ولی یه مدته کم پیدا شدن انشاالله بیان بهت کمک میکنن.دوست عزیز sari بروبچ ساری کم هستن فکر نکنم اطلاع داشته باشن.ولی اگه ادرس و تاریخچه و بیو گرافی کل لوازم شکاریها و اسلحه فروشهای بهشهر رو میخوای با شماره تلفناشون من در خدمتم.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mtjmaster - 2013-05-19 03:00 PM

(2013-05-18 07:54 PM)sari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستانKhansariha (8)

سلام دوست عزیز
ساری چنتایی داره ولی شما بفرما چی نیاز داری مستقیم آدرس بدم

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sari - 2013-05-19 03:38 PM

خیلی ممنونKhansariha (8)
همینطوری میخوام آدرس همشون رو داشته باشم و از روی علاقه به همشون سربزنم.......و تنوع لوازم رو ببینم
اگه شما آدرس همه رو دارید بدید...............................همچنین کدومشون ساچمه های متنوعی دارن.
من به دوتا مغازه میدون ساعت،بانک شکار(بلوار خزر)،کلبه شکارچی(راهبند) سر زدم که تنوع بانک شکار از همه بهتر بود ولی هیچ کدومشون ساچمه های متنوعی نمیارن!!!

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mtjmaster - 2013-05-19 04:20 PM

(2013-05-19 03:38 PM)sari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی ممنونKhansariha (8)
همینطوری میخوام آدرس همشون رو داشته باشم و از روی علاقه به همشون سربزنم.......و تنوع لوازم رو ببینم
اگه شما آدرس همه رو دارید بدید...............................همچنین کدومشون ساچمه های متنوعی دارن.
من به دوتا مغازه میدون ساعت،بانک شکار(بلوار خزر)،کلبه شکارچی(راهبند) سر زدم که تنوع بانک شکار از همه بهتر بود ولی هیچ کدومشون ساچمه های متنوعی نمیارن!!!

گشتم نبودKhansariha (226)نگرد نیستKhansariha (399)
1-دور ساعت داخل پاساژ 2تا داره
2-دور ساعت کوچه سردار یکی داره
3-خیابان 18 دی 3تا داره ! یکی از طرف ساعت اولین کوچه سمت راست
دومی وسطاشه سمت چپ و اخری هم یه که خیلی کوچیکه نرسیده به شهدا سمت راست
4-امامزاده عباس فروشگاه عمران
5-میدان امام بعد از ایستگاه جویبار
6-بلوار خزر قبل از حزب الله (بانک شکار)
7-بین سه راه ارامگاه و سه راه خیام
8- تقریبا روبروی پاساژ ابولقاسمی
9-بلوار ارتش جنب اسلحه و مهمات
10- بهترین کار اینه یه سر بری تهران مثل منKhansariha (48)Khansariha (8)