شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - nature - 2013-05-08 11:50 PM

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-05-10 09:41 PM

سلام.اقا کسی نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مهدی جان فکر کنم فقط من و شما و هما خان باشیم.اگه پایه هستین همین جمعه بریم...Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2013-05-11 05:08 PM

سید جان دیدی گفتم! Khansariha (172)

البته هما خان هم هنوز اعلام آمادگی نکردن ولی به هر حال من درخدمتم Khansariha (214). جای خاصی مد نظرته ؟ میای طرفای ما؟ یا ما بیایم طرفای شما؟ Khansariha (399)

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - nature - 2013-05-11 11:40 PM

(2013-05-08 08:34 PM)MEHDI-SHOOTER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان عزیز مازندرانی Khansariha (48)

آقا سعید خوش اومدی، خودتو کامل معرفی کن تا بهتر بشناسیمت....
------------------------------------------------

Khansariha (256)

سلام به همه عزیزان
نمیدونم چرا پست قبلیم نیست!!!!! به هر حال تازه کارم. دوستان به بزرگیشون ببخشن
آقا مهدی منم مثل خودتون ساکن آمل هستم. از بچگی عاشق طبیعت بودم و یه چند سالیه به تفنگ و تیر اندازی
علاقه مند شدم
امیدوارم بتونیم دوستای خوبی برای هم باشیم

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hosseinebadian - 2013-05-12 12:22 AM

با سلام خدمت دوستان گرامی امیدوارم هر جا که هستین شاد و سر خوش باشید Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-05-12 03:35 PM

سلام.مهدی جان اگه اجازه بدین من میخوام بیام سمت امل پیش شما.تا ببینیم که برنامه جور میشه یا نه.البته اگه دوستان دیگه گرفتارن میتونیم بندازیم واسه یه وقتی که بقیه هم اعلام امادگی کنن.حسین جان ممنون از لطفت داداش.شما هم همینطور.یا حقKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - arash1324 - 2013-05-12 03:42 PM

سلام بر اقا سيد محمد عزيز و دوستان مازندراني Khansariha (8)

انشاا.. خوش بگذره و ما رو از ديدن تصاوير محروم نكنيد . از الان دلمون رو به ديدن عكس هاي شما خوش كرديم ياحق Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2013-05-12 10:31 PM

سلام Khansariha (8)

به به، آسید محمد درخدمتیم. خیلی خوبه ، سعی میکنم با آقا مرتضی هم هماهنگ کنم تا 3-4 نفری بریم. انشاالله این هفته بسی خوش بگذره. چه شود.....
راستی شمارتو برام پ.خ کن.
-----------------------------------------
آقا سعید، چند سالتونه؟ چه میکنی؟ متاهلی؟مجردی؟ اسلحه داری؟ رشته تحصیلیت چیه؟

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - nature - 2013-05-13 12:20 AM

(2013-05-12 10:31 PM)MEHDI-SHOOTER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام Khansariha (8)

آقا سعید، چند سالتونه؟ چه میکنی؟ متاهلی؟مجردی؟ اسلحه داری؟ رشته تحصیلیت چیه؟

Khansariha (256)

سلام
عرضم به حضورتون من 25 سالمه و دانشجوی ترم آخر ارشد مهندسی شیمی هستم. مجردم هستم. البته قصد ازدواج ندارم ها میخوام درس بخونم!!!!!!!! اسلحه هم یه سه سالی میشه که دیانا 350 دارم و پارسال هم یه دولول خریدم.

از دوستان کسی اگه جایی سراغ داره که سهمیه سال 91 رو میدن بی زحمت یه اطلاعی بدنKhansariha (8)Khansariha (8).

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-05-15 08:47 PM

سلام دوستان.سعید خان خوش اومدی داداش.اگر هم کاری از من یا دیگر دوستان بر اومد که بتونیم واستون انجام بدیم در خدمتیم.موفق باشی.دوستان اخر هفته شدااااااااااااااااااااااا کسی نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟جمعه حرکته به سمت امل.حاج مهدی هما خان اعلام امادگی کرد.انشاالله جمعه ok هستش.