شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Tomcat14 - 2013-04-27 09:23 PM

سلام به آقا سید محمد و تمام بچه های با معرفت شمالKhansariha (8)
ممنون از لطفتون سید جان،مهمون نوازی شما برای ما اثبات شدس،ایشالا قسمت شه یه روز بیام اونطرفا ببینیم این انگور گنجشک چجوریاست ولی از رنگش پیداس که خیلی خوشمزه اسKhansariha (219)
به جوجه ها بگو برن به دم بخت ها بگن که وام ازدواج میدین!!مطمئن باش واسه کشته شدن سرودست میشکونن!!!!ایشالا ماشه ی 45 برات همیشه بچکهKhansariha (8)
مخلص برو بچ شمالKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - turanlar - 2013-04-28 12:48 PM

با سلام به همه دوستان مازندرانی عزیزم
امیدوارم همتون خوب و سالم وسلامت وشادو پیروز وموفق باشید. برای همه بهترینها رو آرزو میکنم.فصل بهار و کارو بار ومشغله زیاد شده.{مخصوصا اونایی که کشاورزی دارن} به همه خسته نباشید میگم.
یا علیKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-05-02 01:46 PM

سلام.این شمالیا کجه درنه؟Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2013-05-02 09:48 PM

Khansariha (8)

جاده هراز - چلاو - منطقه زیبای "پاریمه" :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2013-05-07 10:56 PM

سلام بر دوستان خمار شکار
فعلا باید فقط به فکر خوردن گوجه سبز و توت فرنگی و شوید باقالی !!! باشید و بس. Khansariha (215)
مازندران از شرق تا غرب (از سید تا حامد خان ) درود
داش مهدی تصاویرتان عالیست!

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2013-05-07 11:15 PM

Khansariha (8)

هما خان مشتاق دیدار برادر. فصل شکار تموم شد کلا کم رنگ شدی، یادی ازمون نمیکنی Khansariha (226) ، ما ارادتمندیم آقا.....

آقا حامد کجه دری ته؟! یواشکی میای یه لایک میزنیو میری پسر! چه خبرا؟ در چه حالی؟ آقا پسر خوشگلت (بازم اسمشو فراموش کردم) چطوره؟

سید جون شنیدم یاهو رو تحریم کردی؟! خبری ازت نیست اون طرفا .....

کلا دوستان خیلی دیگه سرشون شلوغه!

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - nature - 2013-05-07 11:31 PM

سلام به همگی
این اولین پست من تو این انجمن هستش و چون مازندرانی هستم گفتم اولین پستمو اینجا بزارم.
امیدوارم منم به جمعتون راه بدین
ارادتمند همگی سعید

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-05-08 01:27 PM

سلام به دوستان گل.اقا ما شدیدا ارادتمندیم.هما خان چه خبرا از ببر بنگال روسیه؟خخخخ.اقا شما ببر رو روی فرم نگه دار که تا فصل شکار راهی نیست.با سهمیه فشنگ 100 تایی که کاملا خبرش هم تایید شده هستش حال کن.داش مهدی گل چطوری داداش.منو تحریم؟خخخخخخخخخ.مشتاق دیدار.اقا شکار نمیشه رفت دور هم که میشه بود.هماهنگی از شما اومدنش از ما.من پایه ا یه جمعه دور هم باشیم.Khansariha (48).بقیه دوستان هم که حسابی گرفتارن.از همینجا بهشون خدا قوت میگم راستی دوستانی که در سال 91 موفق به گرفتن سهمیه 200 تایی نشدن احتمالا تا چند روز اینده دوباره فشنگ بیاد برای دوستانی که نگرفتن فرصت خوبیه.سهمیه برای سال 91 و تعداد 200 عدد هستش پیگیر باشن منم خبردار شدم دوستان رو در جریان میزام..یا حق.
دوست عزیزnature ورودت رو به سایت و تاپیک مازندران خوش امد میگم.امیدوارم بتونیم توی این فضای صمیمی دوستان خوبی برای هم باشیم و از تجربیات هم استفاده کنیم.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2013-05-08 08:34 PM

سلام به دوستان عزیز مازندرانی Khansariha (48)

آقا سعید خوش اومدی، خودتو کامل معرفی کن تا بهتر بشناسیمت....
------------------------------------------------

آسید محمد بیرون رفتن خیلی فکر خوبیه توی این هوای بهاریه زیبا، شدیدا ثواب داره!!
اول آمار بگیریم کدوم بچه ها میان و چند نفریم برا بیرون رفتن، بعد سر مکان و زمان با هم هماهنگ میکنیم.

حالا از دوستان عزیز تاپیک ( چه مازندرانی ها و چه غیر مازندرانی ها) هرکسی میتونه بیاد، بگه، یا اگه نظر و پیشنهاد خاصی که توی بیرون رفتنمون کمک میکنه شدیدا مشتاقیم که بشنویم.....

منتظر پست هاتون هستم.

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-05-08 08:41 PM

سلام.من امادگی خودم رو اعلام میکنم واه رفتن به کوه و جنگل .امیدوارم مورد استقبال قرار بگیره.یه جمعه دور هم باشیم.اگه هم پایه بودین پنجشنبه شب بریم.تا ببینیم چی میشه.یا علی