شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2013-04-23 07:55 PM

سلام خدمت همه ی دوستان گرامی . Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
امیدوارم حال واحوال دوستان خوب خوش باشه و دنیا به کام.

یکی زیبا خروسی بود جنگی
به مانند عقاب از تیزچنگی
گشاده سینه و گردن کشیده
برای جنگ و پرخاش آفریده
نهاده تاجی از یاقوت بر ترگ
فروهشته دو غبغب چون دو گلبرگ
دو چشمانش چو دو مشعل فروزان
نگاهش خرمن بدخواه سوزان
خروشش چون خروش پهلوانان
به هنگام نوا، عزال خوانان
ز نوک ناخنش تا زیر منقار
به یک گز می‌رسیدی گاه رفتار
میان هر دو بالش نیم گز بود
غریو قدقدش بانگ رجز بود
دو پایش چون دو ساق گاو، محکم
دو خارش چون دو رمح آهنین دم
فروهشته ز گردن یال دلکش
چنان کز طوق دیبای مزرکش
به وقت بانگ چون گردن کشیدی
خروس چرخ را زهره دریدی
به عزم رزم چون افراختی یال
ز بیم جان فکندی باز پیخال
نمودی گردن از بهر کمین خم
به‌سان نیزهٔ آشفته پرچم
ز میدانش اگر سیمرغ بودی
به ضرب یک لگد بیرون نمودی
خروسان محل از هیبتش باز
کشیدندی سحر آهسته آواز
یکی روز از قضا در طرف باغی
پرید از نزد او لاغر کلاغی
خروس از بیم کرد آن‌گونه فریاد
که اندر خیل مرغان شورش افتاد
ز نزدیک کلاغ آن‌سان به در رفت
که گفتی نوک تیرش در جگر رفت
برفت از کف وقار و طمطراقش
پر و بالش به هم پیچد و ساقش
تپان شد قلبش از تشویش در بر
دهانش باز ماند و چشم اعور
پس از لختی که فارغ شد خیالش
یکی از محرمان پرسید حالش
که : « ای گردن‌فراز آهنین‌پی!
که بود او کاین چنین ترسیدی از وی؟»
به پاسخ گفت کای فرزانه دلبر!
نبود او جز کلاغی زشت و لاغر
جوابش گفت : «باشد صعب حالی
که ترسد شرزه شیری از شغالی»
خروس پهلوان باماکیان گفت :
« کس از یار موافق راز ننهفت
من آن روزی که بودم جوجه‌ای خرد
کلاغ از پیش رویم جوجه‌ای برد
بجست و کرد مسکن بر سر شاخ
بخورد آن جوجه را گستاخ گستاخ
چنانم وحشتش بنشست در دل
که آن وحشت هنوزم هست در دل
ز عهد کودکی تا این زمانه
اگر پرد کلاغی زآشیانه
همان وحشت شود نو در دل من
که آکنده است در آب و گل من»
از اشعار ملک الشعرای بهار
سید جان خوب ترس از الان تو دل جوجه انداختی !!!!!!!!!!!!

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mayer - 2013-04-23 10:31 PM

بچه ها کسی میدونه ساچمه jsb تو ساری کجا میشه گیر اورد ؟Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - bycal - 2013-04-25 09:03 PM

اول از همه سلام به تموم بچه های شمال
سید محمد عزیز ......
♥♥♥جان هر کی دوست داری دیگه عکس چایی و صبحانه نزار و الا یه روز میبینی دم در خونتم و اگه شب رسیدم عقب جیپ kmمیخوابم تا صبح و بعد باید یک ماه منو ببری گرجی محله فقط چایی و صبحانه بدی....................خخخخ این چه چایی هست که اینقدر خوش رنگه ؟نون و پنیر و گوجه و...که جای خودش......مثلا همه میان چای خارجی از اینجا میبرن ولا اون کجا و اینا کجا...
اینم تقدیم به همه بچه های مازندران♥♥♥♥♥♥وگیلان
Khansariha (8)Khansariha (8)
[تصویر: %D8%B1%D8%B4%D8%AA.jpg]

♥ رشتيها جزء اولين ايرانيها بودن كه به دختراشون اجازه رفتن به مدرسه و تحصيل دادن...

♥ اولین داروخانه شبانه روزی ایران(داروخانه کارون) و اولین خانه سالمندان و معلولین ایران توسط دکتر آرسن در رشت احداث شد.

♥ اولین بانک ایرانی (بانک سپه) در رشت تاسیس شد...

♥ اولین بازیگر تئاترِ زنِ ایران (مرحوم فرخ لقا هوشمند) وهمچنین مرحوم حمیده خیرآبادی معروف به نادره و ملقب به مادر سینمای ایران رشتی بود..

♥ رشت اولین شهر برای صادرات و واردات با اروپا بود.

♥ اولین کتابخانه ی ملی ایران, کتابخانه ملی رشت بود.

♥ رشت تنها شهر در دنیاست که باران هایی بصورت خاکی در آن میبارد و معروف به خاک باران است، باران نقره اي...

♥ معروفترین پروفسورها و مغزهای ایرانی در دنیا (پروفسور رضا, پروفسور سمیعی, پروفسور اکبرزاده , مرحوم دکتر بهزاد پدر زیست شناسی ایران, دکتر محمدرضا عطرچیان عضو AFFILATE مهندسین سیویل آمریکا (ASCE) عضو سازمان بین المللی کارشناسان ORDINEX که مرکز آن در کشور سوئیس میباشد) و... رشتی هستند.

♥ سردار جنگل(ميرزا كوچك خان جنگلي) كه جاي خود دارد...
و......................

درود بر همه دوستان از شمال تا جنوب از غرب تا شرقKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-04-26 11:30 AM

سلام دوستان عزیز.بیژن جان ما مخلصیم برادر.بیا بالای سر ما در خدمتیم.صبحانه که قابل شمارو نداره.km هم هست همه چی جوره.ما ارادتمندیم.Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2013-04-26 01:46 PM

سلام بر دوستان عزیز Khansariha (8)

بیژن جان مرسی که سر زدی بهمون.اون عکس میدان شهرداری و ساختمان شهرداری و کنارشون بازار شهرداری کلا حالو هوای رشت رو تو سرم انداخت.شدیدا دلم برای استان گیلان تنگ شده. واقعا دوست داشتنی هست این استان.
راستی آسید محمد مارو از مهمون میترسونی؟!! برو از خدا بترس! خخخ . سید ما از اژدها نمیترسه با اون تفنگش.... مگه نه سید جون؟

بعقیه دوستان کجان؟ چرا ازشون خبری نیست؟ کم پیدا شدین رفقا

اینم برای اون رفقایی که انگور دوست دارن،مثل آقا حامد گل:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - bycal - 2013-04-26 02:15 PM

قربونت مهدی جان سید فکر کرده که ما ادرس نداریم نمیتونیم پیداش کنیم؟؟؟؟...............نه عزیز من به اولین روستای مازندران که رسیدیم میپرسیم ....::::اقا یه سید پنج تیر بدست با جیپ قرمز که گرازها از دستش خواب ندارن رو ندیدین؟......................
بعدش مارو راست مییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییارن دم در خونه سید...به همین راحتی...Khansariha (307)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-04-26 07:18 PM

سلام.خخخخخخخخخخخخخخخ.مخلص داش مهدی گل هم هستم خداییش.خیلی چاکریم.این عکس انگورهات منو کشته.اره دوستان دیگه خیلی کم پیدا شدن.تعجبی هم نداره همه سرگرم گرفتاریهای زندگی هستن.امیدوارم همه موفق باشن.بیژن جان خخخخخخخخخخ.داداش لازم نیست بپرسی بگو خودم ادرس میدم بهت.بیا در بست مخلصتم داش گلم.مازندرانی دلش دریاست. من زیر پستها تشکر اقا سعید لندروور سوار رو هم میبینم.سعید جان مخلصیم برادر خوشحال میشیم به ما سر میزنی.. [تصویر: efv.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Tomcat14 - 2013-04-26 07:43 PM

سلام به دوستان گل شمالی
آقا مهمون نمیخاین؟!Khansariha (215)
راستی آقا مهدی این چه انگوریه؟آقا خواهشا عکس خوشمزه نذازین!!!ما که به اینجور انگورا دسترسی نداریم باید چیکار کنیم؟؟خخخخخ
سیدبه جوجه ها رشوه میدی؟؟؟؟خخخخ کار خوبی نیستا!!شما که سار کش داری چرا دیگه.....................
مخلص برادارن گل شمالی هم هستیم

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - saeidth - 2013-04-27 08:35 PM

(2013-04-26 07:18 PM)gorjimahalle نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.خخخخخخخخخخخخخخخ.مخلص داش مهدی گل هم هستم خداییش.خیلی چاکریم.این عکس انگورهات منو کشته.اره دوستان دیگه خیلی کم پیدا شدن.تعجبی هم نداره همه سرگرم گرفتاریهای زندگی هستن.امیدوارم همه موفق باشن.بیژن جان خخخخخخخخخخ.داداش لازم نیست بپرسی بگو خودم ادرس میدم بهت.بیا در بست مخلصتم داش گلم.مازندرانی دلش دریاست. من زیر پستها تشکر اقا سعید لندروور سوار رو هم میبینم.سعید جان مخلصیم برادر خوشحال میشیم به ما سر میزنی.. [تصویر: efv.jpg]
سلام سید جان ما ارادت داریم نسبت به شما و مشتاق دیداریم.ممنون از لطفی که نسبت به ما داریدKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-04-27 08:43 PM

سلام سعید جان ما مخلصیم داداش.انشاالله قسمت شه در رکابتون باشیم بتونیم کوله کشی کنیم.اقا محمد عزیز.در خونه ما به روی شما بازه.این انگور انگور سیاهه دیگه یه نوعش هم اینجاها داره ما بهش میگیم میچکا انگیر.یا انگور گنجشک حالا چرا به این اسمه نمیدونم ولله.خخخخخخخ اره دیگه به جوجه ها میگم برن با بزرگترشون بیان.سار کش هم فعلا رفته تعطیلات تا وقتش.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)