شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2013-03-31 12:56 AM

سلام به همه بچه محلا و مهمانان دوست داشتنی
آقا هما بی لیاقتی از بنده است. ما همین الان هم سرکاریم. اگه مجالی باشه پارتیزانی میایم و میریم. اگرچه گله از ایام بی انصافیست و باید خود شکست و آینه شکستن خطاست ولی اگه شرح ما وقع بشه مقداری حق به بنده میدهید. آقا مهدی و سید عزیز و آقا حامد همیشه پایه و داش علی و بقیه برارون : پاینده باشید.
فکر میکنم با اخرین اطلاعات میزبان حدود 7 میلیون مهمان نوروزی هستیم. امید که میزبانهای خوبی باشیم مثل همیشه
به نظر میاد از نظر سنی یکی از مسن ترینها باشم . ضمن تبریک سال نو رسمه که یه عیدی بدیم به دوستان. در آخرین روزهای شکار اینها خودشون رو به به دام ما انداختن که عکسشون رو به عنوان عیدی میدیم خدمت شما . اگرچه خود اشکارگو هم عیدی ناقابلی هست برای خوبانی مثل شما. الا ایحال ازین درویش دلریش بپذیرید.
اعیید هاکردنی موارکا. انشاالله پیر و مار دامن گت بووشین. متاهل ها: انشاالله همدیگر سر خیر و بهره بوینین. مجردا : انشاالله با عروس عید بیرین.

دوتا چارپاره داشتم که مال دوسال پیش بود اسمش الان یادم نیست نمیدونم چیچی buck بود با آب و هوای مرطوب دیگه امیدی بهشون نداشتم وقتی این هیولا جلوم سبز شدگفتم موقعیت مناسبی هست یکیش عمل نکرد و با صدای چخماق این بخت برگشته در حال فرار بود که با دومی زدمش خدا رحم کرد واسه اونی که رو درختا خط و نشون میکشید نزدم وگرنه باید کشتی مفصلی باهاش میگرفتم خخخخخ
[تصویر: 13646773251.jpg]
[تصویر: 13646773263.jpg]
[تصویر: 13646773252.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-04-03 11:45 PM

سلااااااااااااااااااااااااااااااااام به دوستان گل و دوس داشتنی خودم. داش مهدی دکتر عزیز هما خان حاج احمد اژدها کش هاشم خان کم پیدا اقا بهروز داش هومن که من شرمندشونم داش حامد عزیز علی اقا هادی خان رویال اقا ارش که همیشه به تاپیکشون لطف دارن اقا عادل.خیلی مخلصم به جان خودم کلی فکر کردم شرمنده اگه کسی رو از قلم انداختم به بزرگواری خودش منو ببخشه..چه خبرا خوش گذشت؟حال کردین؟انشاالله که به همه خوش گذشته باشه حسابی.دلم تنگ شده بود واسه پست زدن.چندتا عکس پیشکش دوستان.داش احمد یه عکس گراز ناقابل از هم من طلبکار باش خخخخ.این اولی مکان چادر ما روی تپه هستش[تصویر: 20130331_184607.jpg] چادر ما در شب [تصویر: DSC_1010.jpg]خورشت بادمجون [تصویر: DSC_1004.jpg] [تصویر: DSC_1005.jpg] ماکارونی توی جنگل [تصویر: DSC_1017.jpg] اینم جا ظرفی خخخخخخخ [تصویر: DSC_1012.jpg].به به واقعا خوش گذشت مثل همیشه جاتون خالی.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2013-04-04 07:10 PM

به به...
سید اون ترشی وسط سفره و اون N73 منو کشته!!!

به قاشق هم دسته وصل کردین که آتیش دستتونو نسوزونه؟؟ بابا ابتکار....

خورشت بادمجان که دیگه جای خود دارد.... نگو که ماکارونی رو توی جنگل درست کردین!! آره؟؟

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - DAGGER - 2013-04-04 09:15 PM

سلام برو بچ همسایه
آقا سید بامرام متشکر که بیاد مایی اونم تو همچین جای باصفاییKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-04-04 09:38 PM

سلام دوستان.ترشی و n 73 ؟؟؟؟؟خخخخخ.اون دسته وصل کردن به قاشق کار همیشگی منه خیلی راحت میشه کار اصلا هم نمیسوزی.اره ماکارونی رو هم روی اتیش پختیم البته دوستم زحمتش رو کشید خورشت بادمجون کار منه برنج هم درست کردم جاتون خالی.بهروز جان ما مخلصیم.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mayer - 2013-04-05 07:45 PM

بچه های واسه ماهی گیری رودخانه کجا برم که ماهی داشته باشه مهمون امد واسم می خان برن ماهی گیری می خوام کم نیارم مرسیKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-04-06 10:58 PM

سلام دوستان.داش گلم ولله من از ماهی گیری هیچ سر رشته ای ندارم فقط میدونتم سد سلیمان تنگه ماهی های خوبی داره.اگه میتونستم حتما کمکت میکردم.در باره گراز و اینا میخوای در خدمتم.خخخخخخخخ.موفق باشی.Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2013-04-07 02:51 PM

سلام

برادر آمل یه روستا داره به اسم "بلیران" داخل این روستا یه منطقه هست به اسم "خلارد" ،،داخل خلارد رودخونه داره که توش ماهی "قزل آلا خال قرمز" هست،من همکارهام 12و13 فروردین اونجا بودن و میگفتن حدود 8-9 کیلو ماهی گرفتن و خیلی تعریف میکردن از اونجا.

پدر من جمعه همین هفته با دوستانشون رفته بودن بابلسر،،اونجا هم ماهی زیادی گرفت ولی آدرس مکان دقیقش رو پدرم نمیدونستن!

جای دیگه ای رو الان یادم نمیاد. امیدوارم بدردت بخوره ....

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mayer - 2013-04-07 04:39 PM

مرسی از بچه ها قرار شد ببرمشون بابلسر تا ببینیم چه میکننKhansariha (399)Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2013-04-10 12:29 PM

Khansariha (8)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (256)