شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2013-03-05 11:45 AM

با سلامی چو بوی خوش آشنایی
چه کنیم دوستان به قول شاعر :
طاووس بهاری را دنبال بکندند***پرّش ببریدند و به کنجی بفکندند
آسید بایکال را از الطاف شما داریم در عین حال مشکل بشه با داشتن آن تحویل گرفت کسی رو!!! قهقهههههههههه
حاج احمد ما همچنان در حسرت چمبلی مانده ایم دست ما را برای تلمذ رد کردید هر چند ما تلمیذ بی ارادتیم!
حامد خان ممنون از محبت شما چشم انجام وظیفه می شود.
دوست گله کن! ما هم دست پیش می گیرد ، ظاهرا دست ما را خوانده این داش مهدی! Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-03-05 01:35 PM

سلامممممممم به به به هما خان گرامی.پارسال دوست امسال اشنا.چاکریم.داداش من کار خاص نکردم هر کاری کردم وظیفه بود. بایکال شما رو طلبد رفتین پابوسش.خخخخخخ.خیرشو ببینیتفنگ خوب و سالمیه.امسال که گذشت گرم نگهش دار واسه چمبلیهای سال دیگه انشاالله.اگه خدا خواست ما هم سال دیگه صیاد رو رد میکنیم بره یه دونه بایکال میگیریم البته دولول اونم ساید بای ساید.هرکی خوند بگه انشاالله.انشاالله.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-03-05 10:12 PM

سلام دوستان گل.اقا بچه های قسمت مرکزی و غرب مازندران کسی ویلای خوب قیمت مناسب اشنا داره؟برای چندتا از دوستای گل و عزیز میخوام.اگه کسی خبر داره لطف کنه من و در جریان بزاره.ممنونم
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mamalaghagol - 2013-03-06 10:51 AM

سلام
دمت همه مازندارنی عزیز گرم
محمد هستم بچه بابلسر Khansariha (219)
[/size][/font]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2013-03-06 08:20 PM

سلام بر دوستان گرامی Khansariha (8)

به به میبینم که آقا مسیح مهمون افتخاری تاپیک ما هستن! خوش اومدی مسیح جان.چه خبر برادر؟؟ شنیدم میخوای بیای شمال....

محمد جان خوش اومدی به تاپیک استان مازندران.جمعمون یه بچه بابلسری تکمیل شده.بیشتر خودتو معرفی کن برادر....

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - masih.hunter - 2013-03-07 01:00 AM

ممنونم مهدی جان هستیم خدمت شما . Khansariha (8)الحمد بدک نیستم . انشاءالله اگه عمری باشه ....Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2013-03-07 12:35 PM

(2013-03-05 10:12 PM)gorjimahalle نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان گل.اقا بچه های قسمت مرکزی و غرب مازندران کسی ویلای خوب قیمت مناسب اشنا داره؟برای چندتا از دوستای گل و عزیز میخوام.اگه کسی خبر داره لطف کنه من و در جریان بزاره.ممنونم
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

سلام سید اگه رامسر خوبه .روز هاش برام بگو وچه جور جا میخوای تا برات تهیه کنم. ویلا که نمی خوای بخره . !!!!

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-03-07 01:11 PM

سلام.حامد خان ممنون از لطفت داش .Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2013-03-08 09:25 PM

سلام حدس زدن نام این غذا نباید خیلی سخت باشد!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - shahsavar - 2013-03-08 10:14 PM

با سلام : 91/12/17
[تصویر: j80qt09ugbaiaow7qtf.jpg]

[تصویر: mh0ses19nfpqsm1e23u.jpg]