شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - arash1324 - 2013-02-02 05:46 PM

سلام عادل جان
علي تبريزي كارش خيلي درسته داداش . مشهد زياد محبوب داره . خدا حفظش كنه Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-02-02 09:31 PM

سلام دوستان مخلص بروبچ تاپیک هم هستیما.Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hosseinebadian - 2013-02-02 10:59 PM

سلام بر بر بچه های گل گلاب
مازندران
[تصویر: 13598332171.jpg]

[تصویر: 13598332182.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - amirabbas - 2013-02-02 11:12 PM

سلام بر بچه های خوشتیپ و بامرام مازنی
اولاً مخلصیم
دوماً آقا طرفای ساری کجا برای شکار بریم که دست خالی بر نگردیم؟

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-02-03 01:17 PM

سلام دوستان.امیر عباس عزیز ولله من که بهشهریم نمیدونم چون توی لیست محل سکونت بهشهر نداشت از همه نزدیکتر ساری بود منم زدم ساری.بگذریم دوستان ساروی میتونن راهنماییت کنن..الان هم که خیلی کم پیدا شدن یه کاربری هست به اسم mayer بچه ساریه ببین میتونی ازش امار بگیری..Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-02-04 01:35 PM

سلام دوستان.مخلصم عادل خان چطور بودم بهتر شدم.مثل اینکه من و شما فقط چند وقتیه میایم و میریم بقیه گرم مشکلات زندگین.با ارزوی موفقیت واسه همشون.Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - shomalirika - 2013-02-04 02:19 PM

سلاممممممممممممممم مه براروننننننننننننننننننننن :*

اما که هر روز امبه اینجه.کلا فصل شکاره وچون شوننه شکار و میچکاسو

دیشو مه برار بورده جنگل ور میچکاسو تیکا و اسپه چینک و پشتل بزو بمو

دوس داشتمه اتا شو وچوننه دعوت هاکنیم جمع بویم بوریم اتا شکارگاه
مه دل که خله خانه

[تصویر: 13599749331.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2013-02-04 10:59 PM

سلام بر دوستان مازنی
بالاخره پس از مدتها انتظار بیامد مجوز موقت و در آغوش گرفتیم بایکال روس! را Khansariha (48)
متوسط زمان صدور جواز دایم 6 ماه اعلام شد متاسفانه! تا خدا چه خواهد.
عرض ارادت ویژه خدمت آسید، حاج احمد، داش مهدی ، حامد خان و ....سایر عزیزان
روشن از پرتو رویت نظری نیست که نیست ******** منت خاک درت بر بصری نیست که نیست Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-02-05 01:06 PM

سلام دوستان به به به هما خان مبارک باشه عاشق و معشوق همو در اغوش گرفتن خخخخخخ.اقا انشاالله باهاش بووق و بوووووووووووووووووووووووووووووق بزنی.Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2013-02-05 06:02 PM

سلام خدمت همه دوستان گل و با صفای مازندران. Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
شرمنده دوستان یه مقدار به خاطر مشغله زندگی کم میایم برای عرض ادب .
اول از همه به هما خان تبریک بگیم . خیلی خوشحالیم . مبارکه دادش . انشالله همیشه باهاش شکارهای خوب داشته باشی.Khansariha (219)
بعد به حسین اقا تبریک بگیم به خاطر خرید مگنوم 350 ان هم قدیمیش. حسین جان مبارکت باشه.Khansariha (219)
احمد اقا . اقا مهدی . علی اقا . اقا ساموئل و مابقی برو بچ .......خلیی مخلصیم . Khansariha (8)Khansariha (8)
سید جان یه انشالله بهت بدهکار بودیم . این هم : انشالله میخریش !!!!. هرچند من هم تو فکرش بودم وهستم شدید. باید تو تابستان خریدش. الان وقتش نیست .!!!!
تفنگ فقط بایکال !!!!