شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - shomalirika - 2013-01-29 08:29 PM

برار سرما بییمو وچون بوردنه ایا شکار

بیکارنه بی ین اینجه؟

امشو مهمون داشتمو وگرنه امام شیمی میچکاشو
[تصویر: Turdus_pilaris3.jpg][تصویر: IMG_070802.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-01-29 08:34 PM

سلام دوستان.اقا عادل مخلصیم داداش دمت گرم که تاپیک رو کشیدی بالا داداش شکار نبودم یکی از دوستان ماشین خریده داشتیم تستش میکردیم خخخخخخخخ.از ازمایشات سربلند بیرون اومد.Khansariha (8)[تصویر: DSC_0789.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - adelrenjer - 2013-01-29 11:00 PM

قربون همه شما. Khansariha (8).

این هم شکار موش با شوت من قبلا فوتبال یه دو سالی چمن بازی میکردم . سرکار بودیم و مشغول خالی کردن آجر از داخل یک کلاف که ناگهان یه موش پرید بیرون وفرار کرد. گفتم تو دلم حتما یکی دیگه هم هست مشغول خالی کردن آجر ها شدیم ویکی دیگه بیرون پرید منم استارت زدم وپریدم دنبالش بهش رسیدم وشوتش کردم اون هم مستقیم یه 10 متری رو هوا رفت و خورد به دیوار و فاتحه.
[تصویر: 13594884961.jpg]

اینم ورزش در باشگاهبا دوست عزیزم محمد :Khansariha (8)
[تصویر: 13594901041.jpg]
[تصویر: 13594899681.jpg]
[تصویر: 13594893961.jpg]

واین هم من در شکار که فکر کنم لذت ببرین ما همین مقدار پرنده در نزدیکیمون هست وگرنه بیشتر میزدم حالشو ببرینKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-01-30 09:30 AM

سلام به به عادل جان تاپیک رو ترکوندیا ایول ایول.تیغت برا داش Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - mayer - 2013-01-30 10:54 AM

ممنون از پست زیباتون عالی بود
راستی تفنگتون گفتین مگنوم 1000 هست
اخه منم ولی هم رنگ چوبش هم مدل پیچاش
هم نوشته روی گپش کاملا فرق داره
خیلی شبیه اپاچی 920 که تو سایت سمس تبلیقشم
خیلی میکنه میشه یه تعریف از تفنگتون بدین ممنون میشمKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-01-31 09:40 PM

سلام.این مازندرانیا کجه درنه تاپیک خاک بییته.[تصویر: DSC_0705.jpg] [تصویر: DSC_0790.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - arash1324 - 2013-01-31 11:09 PM

سلام و شب بخیر خدمت تمامی دوستان مازندرانی طبیعت دوست و طبیعت گرد Khansariha (8)

سید جان انشاا.. همیشه بساط طبیعت گردی برقرار باشه .
یه نکته گفتم اشاره کنم که سید جان دمت گرم با عکسایی Khansariha (109)که زحمت می کشی میزاری و یه تشکر ویژه از شما بابت اینکه یه عکس رو چند بار پست نمی زنی متاسفانه بعضی دوستان یه عکس رو در چند تا تاپیک قرار می دهند . که از اون جذابیت کم میشه و تکراری .

سید جان تیغت برا داداش Khansariha (299)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-02-01 12:58 AM

سلام دوستان عزیز.ارش جان شما لطف دارین ممنون داداش.راستش خودمم خوشم نمیاد یه عکس رو چندبار تکرار کنم زیبایی عکس به تازگیشه.سعی میکنم یا عکس ندم یا اگه عکس میدم جدید باشه.دمت گرم بابت اینکه همیشه به تاپیک خودت سر میزنی و زیر پست دوستان تشکر میزنی.موفق باشی ارش جانKhansariha (8):khansariha (8

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2013-02-02 01:08 AM

سلام
به خاطر آقا عادل عکسا رو کوچیک کردیم ولی ظاهرا خیلی کوچیک شده سید جون و سایر رفقا مخلصیم.
این عکسه یه دونه پشتل(کشتل) هست که لای شاخهاست شکارچی ها پیداش کنید حسین آقا خوشبختیم از زیارت شما

[تصویر: 13597549781.jpg]

[تصویر: 13597553951.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sabergholamian - 2013-02-02 10:28 AM

سلام و درود خدمت يكايك دوستان عزيز تاپيك هميشه سرسبز مازرون_شرمنده همه هفته آخره كنكوره و داريم زورآخرو ميزنيم_ دوشب پيش با خاله پسررفتيم أيا سو مثلا أما خبري نبود بعد تبديل به ميچكاسو كرديم 4تا اسپچنك(پسرخاله ميگفت قرچك)و10تاكشتل باهم زديم كه عكساشو فردا ميزارم_در باغهاي نزديكيه جنگل يك عدد خي ديديم كه با نور كله چراغ ايستادو بهمون چنان خيره شد كه خاله پسر چسبيد به منو نامرد داد ميزد برو وره بخر مره نخر...با فريادش خي فس كرد رفت كلي خنديديم هم ترسيده بود هم قه قه ميخنديد شفت شده بود_خلاصه شبه باحالي بود_يه كشتل رو هم رفتم از 20سانتي تودرخت بزنم چنان صدائي پيچيد كه بازم خاله پسر شروع كردبه خنديدن آخه يادم رفت تير بزارم جالب اينجاست كه كشتل(پشتل)نپريد فقط بدجور از خواب بيدار شد كه خنده داربود،دلم سوختو ديگه نزدمش_مخلص همه