شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - adelrenjer - 2013-01-19 02:06 PM

ته مرام مره بکوشته شمالی ریکا. من خاک پای شما ها هم نیستم چه برسه هم سطحتون .Khansariha (172)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2013-01-19 10:59 PM

سید جون من که خدمتون ارادت دارم . Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
دمت گرم حال میکنیم با شکار هات . من امار دارم حواسم جمع هست این سومین کله سبز امسال !!! خخخخخخ بشین فکر کن !!!!

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - kingpaco - 2013-01-20 10:25 AM

سلام و کسب اجازه Khansariha (8)
مهدی جان سلام خیلی آقایی . ارادت داریم . داداش راستش هر وقت تاپیک بالا باشه که ماشاله همیشه هست میام یه سر میزنم Khansariha (8)
هر چی باشه بالاخره منزل ابوی محترم بنده هم مازندرانه(ساری) و یه جورایی میشه گفت بهونه خوبیه برای ورود به تاپیک و عرض ادبKhansariha (219)

................................................................................​.............................................
حامد جان شما لطف دارین به بنده . تبریک میگم 36 تفنگ خوشدستیه و از 35 هم بهتر و قویتره .Khansariha (8)
داداش پی سی پی هم از الان دارم تو کمدت تصور میکنمKhansariha (219)

................................................................................​............................................
آقا سید محمد من کوچیک شما هستم و ارادت ویژه دارمKhansariha (8)
قلبا تمام مازندرانیهای عزیز رو دوست دارمKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - adelrenjer - 2013-01-20 12:05 PM

سید جان مرسی از دست به تیر و اون صیاد دورزنت. دمت گرم هنوز تفنگم کار داره چشب عکسارو هم میزارم .

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - adelrenjer - 2013-01-20 05:23 PM

(2013-01-20 12:05 PM)adelrenjer نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سید جان مرسی از دست به تیر و اون صیاد دورزنت. دمت گرم هنوز تفنگم کار داره چشب عکسارو هم میزارم .

سلام من امروز به اصرار یکی از دوستان رفتیم شکار ودو عدد تیکا رو به لقا الله فرستادم قشنگی ماجرا اینجاست که در باغ دنبال تیکا بودیم که ناگهان..................................یک عدد ابیا درشت در حد مرغ از زیر پام پرید ورفت به سمت انهای باغ من هم دوان دوان ردش رو زدم که کجا نشست ولی بعد از اینکه تا حدود 100 متریش رفتم باز پرید حالا ما این ور برو ابیا دوباره خود نمایی میکرد خلاصه از بس هر یک متر یک متر مینشستم تا ابیا رو پیدا کنم هلاک شدم ولی متاسفانه نشد جای سید با صیادش خالی بود . خدایی مثل مرغ محلی تن داشت رفیقم که دیدش از 100 متری گفت این دیگه چیه عجب پرنده ای هستشما هم نخرد ماندیم و با دو عدد تیکا راهی منزل شدیم امروز حدود 10 کیلومتر پیاده روی داشتیم.Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-01-20 09:53 PM

سلام دوستان.چاکرانیم.ای بابا عادل جان جای ما خالی حیففففففففففف.چند وقت پیش فرصتی پیش اومد که در هر دوستان عزیز املی مهمان باشیم و چندی را به بطالت بگذرانیم.خخخخخخ اینم عکسش تقدیم به دوستان به خصوص املیهای تاپیک.امامزاده عبداللهKhansariha (8)[تصویر: DSC_0640.jpg] [تصویر: DSC_0642.jpg] چقدر هم کفتر بود اونجا دیدم هنگ کردم دلم میخواست همرو بزنم خخخخخخخخخخخ [تصویر: DSC_0647.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-01-21 01:15 PM

سلام دوستان.ممنون عادل جان انشاالله قسمت بشه میام.خدا نصیب همه یه خودروی افرود بکنه نصیب ما هم بشه.همه بگید انشاالله.Khansariha (8)[تصویر: DSC_0655.jpg] [تصویر: DSC_0657.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - adelrenjer - 2013-01-21 05:11 PM

انشا الله بهترش رو بگیری سید من دوباره امروز رفتم ولی باز هم تو روز نشد ابیا رو بزنمش امروز واقعا خسته شدم ولی تمرینات بسیار زیادی کردم الل خصوص تیر اندازی در فصله 30 تا 60 متر یه پرتغال کوچک در حد آلو طلایی رو آنچنان میزدم که احساس خوبی بهم دست می داد . فکر کنم تو تعمیر دوربین استاد شدم دیدید گفتم اشاره کافیست تا کار تمام شود باز نگید چی شد. پرچم بالاست.Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-01-21 10:44 PM

سلام .عادل جان غم مخور انشاالله ایندفه میزنیش.بقیه دوستان رو هم مخلصم.Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sabergholamian - 2013-01-21 11:14 PM

سلام عزيزانه مازني_خيلي مخلصيم_آقا ماهم دوشبه كه يه أبيارو نشون كرديم همش از زير نور درميره اينطرف اونطرف قديما دوتاسه تا كنار هم ميديديم انتخاب ميكرديم ميزديم اما امسال اين دوميشه كه تروفرزه يه نوريكا قديمي داشتم رديفش كردم از13متري باشكاف درجه خال ميزنه قدرت آنچناني نداره امادو ورقه رب گوجه رو از نزديك رد ميكنه آيا أيارو ميندازه؟كرالم كه دوربين داره شب حال ندنه_آخرشم آپلود كردنو ياد نگرفتم