شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - LITKOH - 2012-08-06 12:03 PM

سلام مجدد
سواد كوه جان داغ دل منو تازه كردي! يه مدت رفته بودم تو نخ شكارش تا پاي مرگ!
آقاسيد من علي ام ، از طرف مادر آملي و 16 سالمه ، متأسفانه مجبورم بيشتر سال رو تهران باشم !البته شديدا به فكر فرارم (امثال ميتونم گواهينامه پاراگلایدر بگيرم و اگه نشد يه براوو ميگيرم پشتش مي نويسم "به ياد آبي نيسون")
خلاصه كسي در اين مورد تونست كمك كنه ممنون مي شم.
آقا حسام
اين چه طرز صحبته ! تي...گ ! تيرنگ كه اينهمه بوق و بوق كشي نداره ، باز اشكارگو يه چيزي
تي...گ مي شد تيرنگ!
بوق چيه؟

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - LITKOH - 2012-08-06 01:21 PM

اتا سوال
شمه نظر پرتاس دله بشنه پي سي پي كاليبر 25 حمل هاكردن؟ حفاظت در چه حدي هسه؟
ارمجی حلاله؟

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-08-06 01:47 PM

سلام.بالاخره چشم ما به جمال این موسبرگ با اصل و نصب روشن شدو بسی حال کردیم.به به.هاشم جان راستش من شکار و بیخیال نشدم در امر گذاشتن عکس یه خورده خف کردم به علت شایعاتی که از گوشه و کنار به گوش رسیده ما هم فعلا عکس شکار رو غلاف کردیم تا ببینیم خدا چی میخواد اره داداش این اصل ماجرا هستش.علی اقا هم تشی و هم ارمنجی طبق شنیده ها حرام هستش.بازم دقیق نمیدونم داش.در مورد اون تفنگ هم من اطلاعاتی ندارم.یکم که بگذره متوجه میشی که تیرنگ بوق و بوق کشی داره داش من.یکمی هم دقت کنی میبینی اون اقا هاشم هستش نه حسام خخخخخخخخخ.یا علیKhansariha (8)Khansariha (8)[تصویر: M_M1418.jpg] [تصویر: M_M1815.jpg] [تصویر: M_M1803.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - LITKOH - 2012-08-06 01:57 PM

اوپس
يعني محيط زيست اين قدر مخوفه؟
بوقم لابد خيه!

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - kingpaco - 2012-08-06 02:50 PM

انصافا" اگه جوری بود که میشد به تایپیکها امتیاز داد این تایپیکو بیشترین لایکو بهش میدادم
Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2012-08-06 03:50 PM

سلام به همه
علی آقای گل چتی هسی؟
بسمه تعالی
ارمجی حرام است.
Khansariha (8)
برخلاف برخی که معتقدنه مکروه هسه . ولی برای مریضی آسم خوبه . باز اینجه هم یه خلط مطلب وجود دارنه که بعضی ها فکر کنه تشی هم برای آسم خوبه که البته نیه. باااااز بتتر دون خدائه .
نیسون؟ نیسون بورده . هنتا نیسون؟خخخخخخ( طبق اون طنز معروف مازرون ) .
کلا پرتاس دله تانک هم بشنه بوردن ولی احتیاط شرط عقله منطقه به منطقه فرق کنه. در این زمینه تونی از راهنمایی آقا هما وداش مهدی استفاده هاکنی(به لهجه شما بنویشتما).
سید جون اگرچه زغال رو نمیشه سیاه کرد ولی بنا به دلایلی که همه میدونیم ویرایش لازم بود ومثلا از کلماتی مثل ت...ن گ وبووووق هم به همین دلیل استفاده میکنیم .
هاشم جان سره ته عطر وگلاب خواهش کمبه mossberg ره ناهور ذاغارت که من خودزنی کمبه .
تفنگه سر تا پا همتی خون چکنه. هارش اسلحه اصلا خشم دارنه . همتی رررررررررررررزندنه .ته کجه شونی؟ من دومبه وه چه خونی هاکرده. اون اخوی دلول هم که ونه واری خوش تیپه . مخصوص هوازنی بیته معلومه . تفنگای ترک خوراکشون هوازنیه . کلی حال هاکردمی با این عکس دمتش گرم.
اگه سید چیزی امسه بیشتبو شومبی شکار. سید که همتی شل تاش هاکرده ونه تموم عکسا ویرایش بهی هسه.خخخخخ
هاشم جان ته هم که برار امه منطقه ره کامل پاکسازی هاکردی. باز بگرد هارشین گوشه کنار شکاری دیه امون نده. خا؟
آ بلاره. خخخخ
دیشب یکی از دوستان مازرونی مهمون ما بود داشتیم خاطرات شکار مرور میکردیم . یکی از خاطرات جالب با ایشون این بود که چند تا گراز از سر سیم خاردار میپریدند این ور وایشون یکی رو تو هوا در حال پریدن زده بود. حالا دیگه مد شده میگیم فلانی هواسر خی بزو . یاد بینج و کسو بخیر .
حبیب جون زیر سیکلم صحبت کن ماهم متوجه شیم. لایک دیگه چیه اخوی ؟ خوشی عامو؟
این هم جهت خالی نبودن عریضه:
[تصویر: 13442555001.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - kingpaco - 2012-08-06 10:30 PM

تک خوری هم عالمی داره
Khansariha (48)

داش احمد میبینم که با مهمات اونم از انواع متعدد اماده نبردی
Khansariha (365) Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - LITKOH - 2012-08-07 05:39 AM

سلااااام م برار احمد
نفس موضوع بوردن دله شكي دنيه!؟ كافر نيسون كننه مشت چو در ويننه،تفنگ گا جاي خد داينه !
ولي مثلا شمه س (نوري:وسه،شمه ور:؟) پيش بمو جنگل بون تفنگ بادي كاليبر جا سوال هاكنه؟يا چك هاكنه؟
شرمنده زياد به جنگل دسترسي و تجربه ندارم ،از دار دنيا اتا كاچ دايمي كه ون اكوسیستم شامل : قشنيك ، شال، خي ، پسپسي و تعداد بسيار كمي ميشكا و تيرنگ!! وونه.
تا اون ور جاده نورو رسيدن به جنگل 3-2 ساعتي پياده روي هست كه
1.5 ساعتش رو آسفالت بدون شانه و كنار تريليه
روزنه اميدي هم به 2 چرخه بود كه با تصادف (له كردن ) يه خانومي از بين رفت!

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2012-08-07 09:10 AM

السلام رفقا
سید جون خوشم که همه چی رو موبه مو بررسی میکنی. دقیقا همینه . این چینی کلکسیونی از خاطراته ودلم نمیاد ردش کنم .فقط پدرم گاهی حوصله اش سر میره یه چوب کبریت میزاره میگه هرکی با چینی زد مرده . بعدبا اخوی 3 تایی میافتیم به جونش. خلاصه مایه مسرت خانواده است در همین حد .از چربی میچکا ها معلومه که پلم سر دیگه برسیه.
آقا حبیب میبینی منو آقا هاشم هرچی به این سید میگیم بابا فکر ما دورافتاده ها هم باش نکن این کارو . قبول نمیکنه .
هر روز واسه آب کردن دلمون یه نقشه داره .
دوستان آملی من یه اعجوبه در زبان کشف کردم ایناهاش علی آقا:

خاری پهلوون کمتر بدیمه یه جوون 16 ساله اینقدر به اصطلاحات محلی وارد بوشه .
کسی از تفنگ بادی سوال نکنده (نکنه) . خیالت راحت . فقط بهار ما بوینن ممکنه اذیت هاکنن.
اگه منظورت جنگل سیسنگانه(که بعید ویمبه ) اونجه اتا کم سیستم حفاظتیش قویتر هسه. بعضی مناطق شکار ممنوع و پارکهای جنگلی دره که حتی عبور ومرور آدم هم اونجه ممنوع هسه که تا اونجه ای که من دومبه (دومه)آمل چنین جایی ندارنه (ناینه) .
اون پسپسی هم جالب بیه (ما میگیم پسبلیک). و البته کافره نیسون (kafreh neysoon)
ضمنا مواظب خودت هم باش جاده های شمال واقعا خطرناکند.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2012-08-07 12:01 PM

سلام علیکم و رحمه الله
وقت دوستان بخیر طاعات مقبول در شب احیا ( دوستان ایا تلفظ نکنند با ابیا اشتباه می شود
و ......... خون و .....ققققققققققهههه)
سلام به همشهری لیتکوه عزیز یار غار عمو سجاد!!! Khansariha (48) خوش آمدید.
سلام بر حاج احمدآقا (شکارچی دوووووووووووووووووووود فعلا) شوخی بود عزیز پیشکسوت ما هستید.
سلام بر آقا سید همیشه دست پر (چه شایعاتی؟ از انجمن یا بیرون !)
سلام بر اقا هاشم آقا مهدی آقا مرتضی و سایر عزیزان
احوال پرس همه یاران هستیم.
احمدآقا تقدیم به شما : ته چش هلی داره تی تی یه