شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - kingpaco - 2013-01-18 01:23 PM

سلام داداش گلم آقا حامد که خیلی دوستش دارم Khansariha (8)
اصلا کلیه مازرونیهای عزیز رو هم مخلصاتیم Khansariha (256)
حامد جان تبریک میگم برای 36 جدید امیدوارم یه عمر برات خال بزنه
شکارهاتو هم عشقه داداش چه بالای 50 متر چه سر مازل Khansariha (219)

حامد جان واقعیتش اینه که اگه برای شکار مسافت بالاتر از 50 متر میخوای درصد موفقیتت بره بالا اون دیگه کار پی سی پیه Khansariha (226)
اقلا یه ای تی 44 یا در حد مطلوب اوانیکس که امیدوارم فصل شکار بعدی با اون بری شکار و راضی باشین Khansariha (8)

یه مورد دیگه که در شکار با بادی من رعایت میکنم برای جایی که نیاز به راهپیمایی هست و کلا توی دشت و کوه و کمر باشه پی فقط پی سی پی
مواردی هم هست که الان یه مثالش تو ذهنمه توی یه باغ یا چنین چیزیه که مسافت دیگه در اون بعد طولانی مطرح نباشه اونجا فنری کارسازه

اگه اشتباه میکنم برای شکار تشریف میبری همونجا که تلفنی توضیح دادین(همون تپه خوشگل )Khansariha (219)
امیدوارم درکنار چندین فنری خوشگل یه کمد پر از پی سی پی از 35 ژول تا 100 ژول داشته باشید که رنج شکارتون وسیع وسیع بشه
ارادتمندیم Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2013-01-18 02:39 PM

سلام حبیب جان ممنون از لطف که به ما داری . Khansariha (8)Khansariha (8)
باهات موافق هستم حبیب جان . چون در حال حاضر قدرت خرید پی سی پی را نداشتم گفتم شاید تا حدودی فنری قوی جواب گو باشه . ولی نبود !!!!!!
با 36 خیلی راحتم و احساس خوبی دارم . چون از بچگی حوالی 15 تا بیست سال پیش پدر بزرگم یه 35 داشت که همش دست من و برادرم بود. با ان 35 خیلی خاطره دارم . شاید به خاطر همین باشه که با 36 راحتم.
امسال که دیگه شرایط ش پیش نمیاد . دور خیز میکنیم برای سال بعد ببینیم صاحب یه بنجامین مارادور میشیم !!!! انتخاب اول من برای پی سی پی مارادور 4.5 هست حالا تا خدا چی میخواد. و قسمت چی باشه !!!
مهدی جان شما چه خبر ؟ فصل شکار داره تمام میشه هنوز ما همدیگرو ندیدیم . شما و اقا هما میدونم اماده اید . فقط این سید محمد نمیوندم چرا مارو دور میزنه !!!!!!!!!!!!!!

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - chekel - 2013-01-18 03:00 PM

سلام به همگی دوستان
یکی از اقوام می خواهد تفنگ بخره
یه خفیف تک تیر یا 5 تیر برای هدف زنی
و یه تفنگ دولول کالیبر 12 برای شکار

کسی قیمت تفنگهای خفیف داره ؟
قیمت دولول روی هم شاهین اکار چنده؟
(2013-01-18 03:00 PM)chekel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی دوستان
یکی از اقوام می خواهد تفنگ بخره
یه خفیف تک تیر یا 5 تیر برای هدف زنی
و یه تفنگ دولول کالیبر 12 برای شکار

کسی قیمت تفنگهای خفیف داره ؟
قیمت دولول روی هم شاهین اکار چنده؟

شرمنده دوستان اشتباهی توی این صفحه زدم الان توی صفحه گزارش قیمتها می زنم

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Samuel - 2013-01-18 03:32 PM

سلام دوستان..چند روزي نبودم دلم واستون تنگيد Khansariha (226)Khansariha (48)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2013-01-18 07:08 PM

سلام بر دوستان عزیز مازندرانی و مهمانان محترم

آقا حبیب این طرفا؟!! صفا آوردی برادر.خوشحالمون کردی. Khansariha (8)
منم با صحیتهای شما موافقم.برای هدفهای کمتر از 50 متر روی فنری ها میشه حساب کرد ولی بیشتر از این فاصله رو باید به دست pcp ها سپرد!
البته هستند دوستان و شکارچیان حرفه ای که با فنری تا فاصله 100 متر رو هم تجربه شکار دارن ولی برای منه تازه کار شکار توی این فاصله سخته.

من خودم با 460 تو فاصله 70-80 متری هدف رو خوب و دقیق میزنم."البته هدف من توی این فاصله شکار نیست! چراغ خونه یکی از همسایه هامون هست". بنده خدا هر هفته عوض میکنه و منم زحمتشو میکشم! Khansariha (399) حالا باید دید که اون کم میاره یا من. Khansariha (214) هما خان اومدن و این هدف من رو دیدن....
ولی اگه بخواد این هدف شکار یا موجود زنده و متحرک توی این فاصله باشه خییییلی سخت میشه زد.

حامد جان خیلی آقایی.شدیدا مشتاق دیدارتم.ارادت خاصی داریم برادر.
36 مبارک باشه.دیگه از این به بعد گروپهای دقیق و کل کل شما و هما خان توی شکار در فواصل دور دیدن داره توی تاپیک. چه شود!!!
امیدوارم عکس این 36 و یه گروپ توی فاصله 30 متری رو برامون توی تاپیک بزاری ببینیمو لذت ببریم.

آسید محمد هم یکم سرشون شلوغه.جدا از قضیه شکار فکر کنم یکم کارهای جانبی و مشغله ی کاری دارن وگرنه با شناختی که از این برادر سراغ دارم اصلا اهل دور زدن نیست و بیشتر از ما مشتاق این دیدار و قرار دسته جمعی هست.

به به آقا ساموئل.چطوری برادر.خوش اومدی سربازه وطن.

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2013-01-18 07:20 PM

سلام
آقا حامد شما هم با تجارب عینی و بنده هم با توضیحات مبسوط تان متوجه این قضیه شدیم که گفتار اساتید مبنی بر خوش دست بودن 36 و 35 یعنی چه!
راستی تفنگ ساچمه زنی تان چیست (ببخشید اگر حضور ذهن ندارم) و از مجوز چه خبر؟
داش مهدی جاتون خالی با دو تا نر شروع شد در سه راه سیو تیکا!

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - falakian - 2013-01-18 08:59 PM

سلام خدمت دوستان.
اقا سامئول جان ما هم همینطور به حضور فعال عادت کردم . Khansariha (8)Khansariha (8)
مهدی جان ما هم دوست داریم Khansariha (8). سید و اذیت میکنیم . واگر نه این همه دوست و رفیق کی دور برش هستن همین نشان از با صفا بودنش هست و ما اینجا تو این تاپیک همه مهمان سید هستیم همین مرامش که مارو اینجا دور هم نگه داشته .Khansariha (8)Khansariha (8)
عکس هم رو چشم . مهدی جان به هیچ وجه اهل کل کل نیستم تو زندگی . چه برسه با اقا هما ان هم تو شکار و تیر اندازی !!!!!
هما خان تفنگ من دو لول رو هم سردار مگنوم هست . جواز هم ای دریغ دریغ ..... . تصمیم دارم فردا یا پس فردا حضوری یه سر برم اسلحه مهمات ن و ش ه ر .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هما خان این هم سردار مگنوم.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - amirabbas - 2013-01-19 12:20 AM

ماشالله بر و بچه های مازندران که یلی هستن هر کدوم تو شکارKhansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - adelrenjer - 2013-01-19 10:38 AM

بله داداش همه یلی هستن واسه خودشون. من هم مسدوم هستم از ناحیه زانو و از سیر حرکت دوستان عقب موندم. البته تفنگم رو به قناسه تبدیلش کردم از فاصله 15 متری تیر رو با تیر میزنم . به جان خودم .Khansariha (399)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - shomalirika - 2013-01-19 01:57 PM

عادل بکوشتی اماره
ته ونه بوره مرز پلی پژاکه جا جنگ هاکنی.
اتا قناصه تره هادن 3 کیلومتری گوش پژاکیا ره بزنی.
[تصویر: svd2c.JPG]

ایتتا عادله تفنگه

[تصویر: 84711.jpg]Khansariha (219)Khansariha (48)