شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-01-13 01:26 PM

[تصویر: DSC_0379.jpg] کجایند مردان بی ادعاKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - adelrenjer - 2013-01-13 03:13 PM

(2013-01-12 10:48 AM)sabergholamian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و عرض ادب خدمت بزرگان_به به چه برفي_ديروز قائمشهر براي لحظاتي برف شديد زد اما بعدش هوا صاف شد برف زيباست اما خداكنه فعلا نزنه آخه إما شه تامسون دست نزومي جعبه زياد ندارمبي انبار بزنيم مشتريام كه همه مرده خرين_برادر adelrenjerتفنگتون مگنوم1000هست؟آيا ارزش داره350پول بديم؟منكه عقده ايه دياناشدم_راضي هستي؟

آره داداش من مگنوم دارم فقط داری میخری برای امتحان 3 تیر پشت سر هم به به یک نقطه بزن اگه همه تیر ها به یک جا نخورد یک تفنگ دیگه رو امتحان کن من که از مگنوم 1000 راضی ام شما هم بگیر خود 350 میمونه . البته تفنگ من دست کاری شدست . کجایید مردان بی ادعا من که سر کارم شما رو نمی دونم ولی شب ها یه ساعت مشخص رو بزارید واسه گفتگو اینطور ................. آدم ره خو ورنه.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Samuel - 2013-01-13 04:22 PM

منم كه ديشب شيفت بودم ..تا صبح بيدار بودم Khansariha (226)
Khansariha (48)
خراب بشه اين خدمت ... پير شديم هنوز تموم نشد...

نـــبــــــــود 150 روز ديگه Khansariha (367)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2013-01-13 06:42 PM

سلام بر دوستان بزرگوار
ظاهرا از شکار خبری نیست و دوستان به پرنده شناسی روی آوردند! ظاهرا اعتیاد سید سنگینه که تحت هر شرایط آب و هوایی می ره شکار! برای من آدرس منطقه شکار (منزل داش مهدی ) تی-رنگ بهترین خبر بودساچمه از پرومگنوم گرفته تا فالکون و jsb فراهم می باشد از عموم شکارچیان علاقمند برای این شکار بزرگ! دعوت به عمل می آید.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sabergholamian - 2013-01-13 06:55 PM

داداش ساچمه 4/5jsbازين هشت گيريني ها موجوده واقعا؟لطفا آدرسي تلفني_يه اوچليك چندروزپيش زدم اما آپلود كردنو هنوز وارد نيستم

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - shomalirika - 2013-01-13 09:13 PM

گرجی جان ، خانی نسل میچکا و تیکاره مازرون دله بزنی؟برار امسسم بل

اتا برنامه ونه بلم ته ره بیرم بیارم قائمشهر بوریم جنگل دله بوینم امه پلی هم اینتی زندی یا ناKhansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sabergholamian - 2013-01-14 10:57 AM

سلام بر مازروني هاي عزيز_دوستان ديشب دامادم گفت صابرميچكاسو نميريم؟؛منم كه از خداخواسته گفتم چرا نميريم به داداشمون كه ميگيم نمياد ميگه شب نامرديه و فلان خلاصه وانت بئيتمي بوردمي محل_اسم محلمون ارطه جوجاده كه الان شد شهر ارطه!وقتي رسيديم تو باغمون بديمي وچون درنه صحراره خرنه هرطرف چراغ سو زنده_گفتيم أي دله غافل،يه كاكلي روزمين زدم فقط_ اسپچنكا هم كه همش ميپريدن من ديگه گردنم داغون شده بود اينقدر بالاتو درختو ديدم ديگه رفتم تو حسه شكاري رو زمين در پي أبيا.حولوحوش1شب بود كه تو30متريه خودم دوتا نقطه براق مشكوكو ديدم كه يكم از قطراط آب شفاف تربودن ميخواستم بيخيال شم كه ديدم ياخدا 5سانت جابجا شد قلبم شروع كرد به تند زدن رفتم جلوتر ديدم باز حركت ميكنه بعد وايميسته با دوربين ديدم ديدم بله ابياست هي 10سانت ميرفت بعد پخش ميشد روزمين فاصله 25متري ميشد دامادمم پيشم نبود صداشم نزدم كه افتخار اين فتح نسيب خودم بشه با تي اس زدم خورد به زيرش به گل يك صدائي كرد كه گفتم زدم داماده پريد اومد گفت چي زدي_يادم رفته بود زومو بيارم رو9 اما نپريده بود باز 4رديف ديگه از درختاي تامسون زير يه درخت دوباره اون چشماي براقو ديدم همينكه چراغو روش ثابت كردم شروع كرد به راه رفتن نشستم كله چراغو رديف كردم زوم دوربينو گزاشتم رو9 با زحمت نورپردازي كردم وبا يه دست ديگه "بنگ" ديدم20سانت پريد هوا نشست باز داد زدم ايندفه ديگه زدم،دويدم طرفش كه بگيرمش كه يهو پريد!داماده اومد پيشم گفت كو؟چي؟منم لال گفت شفت گير بياردي؟نميدونم أبياهه خوش شانس بود يامن بد شانس آخه رودرخت 15-20متري با يه دست چراغو يدست تفنگ نارنگي رو ميزدم ميتركوند_شايد بايد دوربينو در مياوردم آخه دوربينو كله چراغ باهم نميسازن بايد بادست نورپردازي كني اما شكاف درجه راحت تره_خلاصه ديشب تاصبح خواب أبيارو ديدم،ايكاش دولولي تكلولي چيزي داشتم_دوستان يكي از آشناهامون ديانا52بايه دوربين معمولي واسم داره مياره600 آيا امكانش هست اصل نباشه؟البته پولو هنوز ندادم تفنگوگرفت چند روز ديگه مياد بايد برم 600بدم آيا گرونه به نظرتون خودش چقد داره سود ميگيره؟تفنگ ترك روهم واسه بچه ها آورد600

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - shomalirika - 2013-01-14 11:44 AM

سلام همشهری برار
برار ارطه شهر چه چیه گنی؟
آرطا شهر

اخ خدا
من انده ریک بزومه ایتتا اسم بشنوسمه

ارطه دله خی شما ره دنبال نکردهKhansariha (219)
انشالله این دفه شونی ایییا زندی
اما بوردمه جاده نظامی ور.انده میچکاسو دیینه که شو تبدیل به روز بییییه---

ایتتا شعرم تقدیم به برارون

مه دل هتکه بو ونه برار
چاخنی بچو ونه برار
تکیه تام پلا خانه مه دل
چاووشی مشت ببو ونه برار

مه دل تنگ بازیر کلای ملسّه
کچل بمرد گو ونه برار
آسمون استاره نارنه امشو
لمپا کو ، فنر سو ونه برار

هلی دار تتی خوانه مه دل
گت پیر پالتو ونه برار
تیرنگ بهاره ، تیکای مغوم خوانه مه دل
زمستون، میچکا سو ونه برار

[تصویر: 250px-House_sparrowIII.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Samuel - 2013-01-14 01:35 PM

سخته درسم...
رسیده وقت رفتن...
به سر امتحانی که میدونم تهش ردم...
حس میکردم حرفای استاد با خرخوناشه
اونجا بود که فهمیدم این قصه اولاشه
وقت امتحانو ریدنه به برگمه...
و خودت میدونی که ریدم الکی جو نده
حرفای خونوادمم که نمک زخممه...
و تنها دلخوشیمم ترم های بعدمه...
او باز منمو حسرت یه نمره ی بیست...
که استاد بنویسه، تو گوشه ی لیست
میدونی چند بار افتادم برای یه درس بگذریم
دیگه بیست گرفتنشم برام مهم نیست...
توکه میدونستی دانشجوی ترم اخرتم ..
بگو با من دیگه چرا د اخه نوکرتم

تقديم به بچه دانشجوها..Khansariha (48)

بروبچ كسي خرگوش يا چيزي مثل اين شكار كرده ، پوستشو نخواد بده من؟؟؟؟؟ خيلي پوستشو نياز دارم Khansariha (368)Khansariha (21)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - aryaveloee - 2013-01-14 10:59 PM

سلام خدمت همه دوستان.
میخواستم بدونم تو مازندران فروشگاهی هست که شادو آی جی تی رو بفروشه برو بچه های با حال مازرون راهنماییم کنن ممنون میشم.