شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Samuel - 2013-01-11 05:27 PM

اقا دست دست نكن بزن برو سربازي...

مثل من برو خدمت كن..عين يه مرد دارم خدمت ميكنم... 12 ساعت شيفت ميدم ..36 ساعت ميام خونه Khansariha (219)

[تصویر: gos-on-pheasant.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - adelrenjer - 2013-01-11 07:30 PM

آقا چشب عکسارو میزارم والا کار دیگه وقت برامون نذاشته این ترم دانشگاه رو مرخصی گرفتم دارم کار میکنم . قنداق رو ببرم کنده کاری کنن عکس ها رو با هم میزارم .ولی ابیا عجب تپوس تپوسی هستش. سید جان دمت گرم نسلشو واسه ما هم بزار وقتی ته پر گرفتیم برم بزنم. در ضمن خدمت داداش سامویل: به قول ما ننه سره دریا.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Samuel - 2013-01-11 08:22 PM

يعني چي داداش؟؟؟ Khansariha (226)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - adelrenjer - 2013-01-11 09:11 PM

داداش 12 ساعت خدمت میکنی 36 ساعت خونه ای بهترین حالت ممنک رو داری. من رفیقام خدمتن. 6 ماه هم هست نیومدن.
این طور که معلومه از من دلگیر شدی ا؟ این طور نباش مزاح کردم .
ایشا الله پایان خدمتت اینجا جشن مییریم به بچه ها گنجشک کباب میدیم با پلو.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Samuel - 2013-01-11 09:37 PM

نه داداش..دلگير چيه.... اقا اصلا من واشر شما ارباب حلقه ها ..من جاده خاكي شما بزرگراه ... من كلبه شما برج ميلاد...
انشالله داداش.... Khansariha (219)

خدمته ديگه..هركي يجور خدمت ميكنه.. :D

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-01-12 09:37 AM

اینم دیشب برف سنگینی اومده..[تصویر: DSC_0592.jpg] فکر کنم دوستم 6 تا کابشن داره خخخخخخخ [تصویر: DSC_0600.jpg] از اینجا به بعد هم هیچکس نرفته بود فقط یه رد گراز بود [تصویر: DSC_0597.jpg] [تصویر: DSC_0598.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - shomalirika - 2013-01-12 10:32 AM

برار کجه دیینی شینی؟

شونیشت یا خی دنبال؟
امه ور نیم ساعت برف بزو ننیشته... امه شانس دله ره...

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - shahsavar - 2013-01-12 10:35 AM

(2013-01-11 05:14 PM)gorjimahalle نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان گل.یه دوست تازه وارد هم توی جمع خودمون داریم.خوش امد میگم بهت داداش جناب شهسوار لطف کن بیشتر خودت رو معرفی کن تا بیشتر با هم اشنا شیم.دس خوش تیغ برا دادا.فکر کنم تفنگت رنجر 125 اسنایپر باشه.موفق باشی.عادل جان اونی که شما زدی احتمالا پاشلک هستش که یه پرنده کنار ابزیه و از تیر و تبار ابچلیکه و خیلی هم شبیه ابیا هستش.اقا عکسات رو بزار دیگه مردیم ما از بس منتظر موندیم.پاشلک[تصویر: becassine_sourdeAA1.jpg] [تصویر: wilsons_snipe_1.jpg].ابیا[تصویر: mg617mwhdti2wz4a3dez.jpg] [تصویر: scolopax_rusticola.jpg]

من هم خدمت شما و دوستان سلام عرض می کنم ، امیدوارم توی این تاپیک تجربیات و خاطرات خوبی با هم داشته باشیم . من ساکن تنکابن هستم و گاهی وقتا هم توی اسلحه فروشی آشنامون مشغولم . فعلا که دانشجو هستیم ( برق - قدرت ) . اون تفنگ توی عکس هم 125 اسنایپر بود که خدا بیامرزه . الآن یدونه دیانا 52 دارم که از دوست عزیزمون آقای Falakian خریدم .Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sabergholamian - 2013-01-12 10:48 AM

سلام و عرض ادب خدمت بزرگان_به به چه برفي_ديروز قائمشهر براي لحظاتي برف شديد زد اما بعدش هوا صاف شد برف زيباست اما خداكنه فعلا نزنه آخه إما شه تامسون دست نزومي جعبه زياد ندارمبي انبار بزنيم مشتريام كه همه مرده خرين_برادر adelrenjerتفنگتون مگنوم1000هست؟آيا ارزش داره350پول بديم؟منكه عقده ايه دياناشدم_راضي هستي؟

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - adelrenjer - 2013-01-12 10:54 AM

برادر سامویل آقایی داداش شما قرقی هستی. جاده خاکی چیه اما مازندرانی های وسه افت دارنه.

خوش باشید .