شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - shoka - 2013-01-10 09:14 PM

دوستان سلام
اين عكس قرقاول مازندرانيه يا امريكايي؟

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - cordoba - 2013-01-10 09:20 PM

(2013-01-10 09:14 PM)shoka نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام
اين عكس قرقاول مازندرانيه يا امريكايي؟

اصیل ایرانیه ، امریکایی کمی بزرگتره و دور گردنش طوق سفید داره

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-01-10 11:44 PM

سلام به دوستان عزیز.به به اقا محمد رضای عزیز و هم رنگ خودم.دادا خیلی حال کردم از اینکه اون مرغ و خروس رو بین کفترا تشخیص دادی.مرغه که کاملا استتاره چطوری دیدی؟؟؟؟؟؟؟؟اره ولی محمد رضا جان مال من نیستن اینا مال دوستان هستش.من چنسالی میشه کفتر ندارم.مهدی جان قرقاولهای ما زنده نیستن داداش عکسشون بدرد تاپیک نمیخورن خخخخخخخخخخ.ولی چندتا عکس از سایت محیط زیست بهشهر میزارم که قرقاول همین منطقه ماست. [تصویر: IMG_2638.jpg] [تصویر: IMG_2718.jpg] [تصویر: IMG_2734.jpg] [تصویر: IMG_2739.jpg] [تصویر: IMG_1597.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - cordoba - 2013-01-11 12:08 AM

دستت درد نکنه سید جان ، مثل اینکه هیچ فرقی ندارن Khansariha (8)

متاسفانه این گونه از قرقاول در هیچ سایت رسمی خارجی شناخته شده نیست ، بطوری که وقتی ازشون در کلکسیون اینترنتی پرندگان عکس گذاشتم ، نژاد رینگ نکد تشخیصش دادن و زیرش نوشتن : رینگ نکد بدون طوق سفید !!

راستی کسی که نتونه یه مرغ رو وسط کفتر ها پیدا کنه نباید تفنگ دست بگیره خخخخخ

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2013-01-11 10:41 AM

با سلامی مجدد

اینم قرقاول بچه های مازندران.

کشته مرده ی اون یال و خط سفیده دوره گردنشم. واقعا پرنده ی زیبا و جذابیه....
با عرض معذرت کیفیت عکسها پایینه.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - cordoba - 2013-01-11 11:33 AM

اینم از قرقاول های من ، منتها اینا آمریکایین

[تصویر: IMG_3395.jpg]

[تصویر: IMG_3396.jpg]

اینم از لونه جدید

[تصویر: IMG_3811.jpg]

Khansariha (214)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-01-11 01:46 PM

سلام.ما هم امروز توی این هوای بارونی صبح که بعدا تبدیل به برف شدو زود بند اومد رفتیم شکار ولی هیچی ندیدم.حیف.فقط تونستم این عکس رو از رنگین کمان بگیرم.بالای درخت سمت چپی توی عکس رنگین کمان مشخصه.[تصویر: DSC_0585.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - shahsavar - 2013-01-11 03:11 PM

تیکا شکار :

و این یکی :

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - adelrenjer - 2013-01-11 04:34 PM

آقا اینجه پرورش قرقاول بزونی . اینا مرغ هستنه . من خودم رفیقم بلزیکی داره روانی کنندس ایناکه مرغ با کیفیت هستن. در ضمن امروز دوربینم رو که خودم تعمیر کردم بستم رو تفنگ و در 40 متری صفر کردم دو تا پرنده به نام قج زدم خیلی شبیه ابیا هستن ولی کوچک تر دقیقا نمیدونم اسمش چیه ولی اسم مذخرفی داره عکس هارو بعدا میزارم کابل گوشی ندارم . راستی با تیر به قول بچه ها آشغال نخجیر زدم . آخه تفنگتون زرت و پرت میزه بلد نیستین تعمیرش کنید چرا به تیر بد بخت رو میارین. آخه کی میره واسه بادی تیر 40 .....50 هزار تومانی بگیره تازه اونم 200 تاست نه بیشتر. ای عقل تو حکم کن دیگه نهایت اصرافه . بجای اینکارا دلیل بدپرت زدن تفنگ رو پیدا کنید . در هر صورت تفنگم کارش تمومه فقط مونده ببرم قنداق رو با دسگاه سی ان سی واسم اسممو کنده کاری کنه. عکس ها رو میزارم کف ببرید.در ضمن سید محمد میدونی اسم دقیق این پرنده که خصوصیاتشو گفتم چیه؟

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-01-11 05:14 PM

سلام دوستان گل.یه دوست تازه وارد هم توی جمع خودمون داریم.خوش امد میگم بهت داداش جناب شهسوار لطف کن بیشتر خودت رو معرفی کن تا بیشتر با هم اشنا شیم.دس خوش تیغ برا دادا.فکر کنم تفنگت رنجر 125 اسنایپر باشه.موفق باشی.عادل جان اونی که شما زدی احتمالا پاشلک هستش که یه پرنده کنار ابزیه و از تیر و تبار ابچلیکه و خیلی هم شبیه ابیا هستش.اقا عکسات رو بزار دیگه مردیم ما از بس منتظر موندیم.پاشلک[تصویر: becassine_sourdeAA1.jpg] [تصویر: wilsons_snipe_1.jpg].ابیا[تصویر: mg617mwhdti2wz4a3dez.jpg] [تصویر: scolopax_rusticola.jpg]