شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2013-01-08 09:28 PM

سلام ممنونم آقا حامد
دریغ از یک جواز موقت!!! البته از قدیم گفتند:
صبر و ظفر هر دو دوستان قدیمند*****بر اثر صبر نوبت ظفر آید

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-01-08 09:40 PM

سلام عزیزان.ساموئل جان داش حامد درست میگه دیگه داداش بیخیال انقدر کشش نده داش گلم.دکتر جون بازم میگم هر کار میدونی صلاحه همونو انجام بده داش امین هم که پاش به تاپیک ما باز شده خوش اومدی دادا.هما خان مشتاق دیدار.شمالی ریکا عزیز این فصل همینه دیگه چون معمولا درخت ها برگ ندارن و میوه هم ندارن باید بری تعقیب ولی خوب من یه کار دیگه میکرم هروقت میخواستم بزنم میرفتم بازار چندتا خرمالو میخریدم میرفتم جایی که معمولا تیکا زیاده به درختها اویزوون میکردم یکی دوروز بعد میرفتم صبح زود زیر درخت حالا هی بزن.خخخخخخخخخ همیشه هم جواب میداد.روشم رو لو دادم البته راههای مختلفی هست یواش یواش بهت میگم فقط رو دست من در نیایا.ا سید امیر حسین تندر هم رنگ خودم خوش اومدی داداش اکثرش فارسیه که خیلی کم گیلکیه هر جا هم متوجه نشدی خودم مخلصتم ترجمش با من.بقیه دوستان رو هم مخلصیم Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2013-01-08 09:55 PM

سلام بر دوستان عزیز مازنی و گیلانی

به به،،میبینم که خونه تکونی داریم و دوستان عزیز میخوان غبارروبی و جمع و جور کنن تاپیک مارو. مرسی. دست مریزاد.

فقط امیدوارم اون پستهایی رو که هرکسی تازه اومده توی تاپیک و اولین پست خودشو گذاشته رو پاک نکنید چون هم یادگاریه و هم بدونیم سابقمون چقدره و از کی تا الان داریم اینجا فعالیت میکنیم. حالا بازم هرطور دوستان مدیر خودشون بهتر میدونن.

سامی جان، آقا مهدی خودتونو اذیت نکنید برادرا.
سامی جان شما که خودت مدیری و استادی توی وبلاگ نویسی،اینو بهتر از همه ی ما میدونی،، این پاکسازی دیر یا زود باید انجام میشد و مسئله ی روتین و پرکاربردیه توی همه ی سایتای بزرگ و پرجمعیت. برای این مسائل کوچیک محفل دوستانه و صمیمیه این تاپیک دوست داشتنی رو بهم نزنید.

بخدا این دوستی و رفاقتی که اینجا ماها با هم داریم ارزشش خیلی خیلی بیشتر از ایناست که بخوایم با این چیزا خدایی ناکرده خدشه دار بشه.

امیدوارم هیچکدوم از دوستان گل و عزیز تاپیک هیچ مشکل و کدورتی با هم نداشته باشن. Khansariha (8)

سامی جان اون "خداحافظ" گفتنت نگران کننده بود، یه پست خوب و توپ بزارو من و دوستانتو از نگرانیه رفتنت در بیار،، منتظر پستت هستم. "رومو زمین ننداز ...."

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - THUNDER - 2013-01-08 09:56 PM

محمد جون چند تا از این تکنیک هات رو هم یاد ما بده!
مردیم از بس دست خالی برگشتیم خونه!خخخـ!
مخلصیم!

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - shomalirika - 2013-01-08 10:03 PM

ته فدا برار .

امسال وچون ره بتمه فقط اسپه چینک و تیکا خامبه بزنم.بوینم چتی بونه
ایتتا هم گوشه ای از بهشت مازون
[تصویر: 4.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2013-01-08 10:12 PM

ما از بس تیکا زدیم خسته شدیمو خونه راهمون نمیدن! Khansariha (226)

دوستان جای شما خالی امشب شام شکارای هفته های قبلو داشتیم... عجب چیزی شده بود!
دست "مادر" درد نکنه زحمتشو کشیدن ولی آخرش "کاملا جدی" بهم فرمودند که دیگه این شکار ها رو خونه نیار!!! دیگه شکار کوچیکتر از کبک و کبوتر رو قبول نمیکنن خانواده....

من نمیدونم چه باید کنم! احتمالا از این به بعد هما خان این شکارارو ازم به ارث میبره .... Khansariha (8)

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - shomalirika - 2013-01-08 10:32 PM

مهدی جا شما چتی تیکاره شکار کندننی؟ شمه تفنگو دوربین چیه؟

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hosseinebadian - 2013-01-08 10:52 PM

مهدی خان حرفه ای دست خالی هم بره تو جنگل تیکا ها خود کشی میکنند نیاز به اسلحه نیست ....

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-01-09 09:34 AM

سلام دوستان.اره داداش داش مهدی حرفه ایه.[تصویر: DSC_0583.jpg] [تصویر: DSC_0582.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Samuel - 2013-01-09 04:52 PM

(2013-01-08 05:18 PM)falakian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Samuel خان . دوست عزیز تو این محیط وفضای مجازی واین سایت ما داریم اینجا با هم اشنا میشم و خیلی دوستهای جدید به وجود امده . از تجربیات هم دیگه استفاده میکنیم از همدیگه جنس میخریم و میفرشیم . قراره با هم دیگه بریم شکار و به صورت حضوری همدیگر رو ببینیم درست نیست از هم دیگه ناراحت بشیم . تو خودت این کار هستی چه اشکالی داره پستی که مربوط میشه به دو ماه پیش من تو انهم فقط برای حال واحوال پرسی بود. برای سبک تر شدن پاک بشه . این دیگه جبهه گیری نداره که . من از شما خواهش میکنم در این مورد دیگه پستی نذاری .

ما مخلص دوستامونم هستيم.. دوستاي خوبي هم اينجا پيدا كردم..خيلي خوشهالم.. اما ....
كي جبه گيري كرد؟؟؟؟ اينا دارن شلوغش ميكنن.
من فقط نظرمو گفتم... مديريت بايد انتقاد پذير باشه... حالا خودشون صلاح ميدونن هر كاري ميكنن...

بيخيال... ديگه مهم نيست...

يا حق...Khansariha (8)