شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2013-01-04 09:46 PM

سلام Khansariha (48)

راستی دوستان، کریسمستون مبارک .... (البته با چند روز تاخیر!) Khansariha (219)
صد سال به این سالها ! چه عجب اینطرفا،یاد ما افتادین! D: ;)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sabergholamian - 2013-01-04 10:22 PM

سلام برادران مازندراني بخصوص قائمشهر_سلام آقاي عبادي،آقا ماشالا تومازندران هرجا لمو لوار باشه تيكا هست يه سر برو چپي از سيدنظام ميرن آخر محل ميدونيكه؟معدن تيكاست فقط تو جنگلش زياد نرو البته جا چرخ تراكتور زياده ميشه راه رو پيدا كرد_دوستان چطور ميشه عكس آپلود كرد؟ديروز يه تيكاو 3تاپشتل زدم عكسشو ميخوام بزارم_ياعلي

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - tika - 2013-01-05 09:32 PM

(2013-01-04 10:22 PM)sabergholamian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام برادران مازندراني بخصوص قائمشهر_سلام آقاي عبادي،آقا ماشالا تومازندران هرجا لمو لوار باشه تيكا هست يه سر برو چپي از سيدنظام ميرن آخر محل ميدونيكه؟معدن تيكاست فقط تو جنگلش زياد نرو البته جا چرخ تراكتور زياده ميشه راه رو پيدا كرد_دوستان چطور ميشه عكس آپلود كرد؟ديروز يه تيكاو 3تاپشتل زدم عكسشو ميخوام بزارم_ياعلي

صابر جان من اصالتاً قائم شهری نیستم
سید نظام کجاست؟
روستاست؟
آدرسش؟
ممنونم
(2013-01-04 07:09 PM)gorjimahalle نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام tika جان ولله همچین جایی که شکار ریخته باشه سراغ ندارم داش گلم.همون روستای لاکتراشی که شما رفتی جای خوبی بود البته اگه تفنگت جواب میداد.من رفتم اونجا جای بسیار خوبیه و ................shomalirika عزیز ته اسم جه خله حال کمبه.داداش اینجا گرجی محلست خروس هم زیاد جنگ میندازن من یه دوستی دارم که خودش لاری باز خفنه چند وقت دیگه هم چندتا جنگ میلیونی داره الان هم دارن خروس هاشون رو اماده میکنن.این عکسها رو قبلا گذاشته بودم[تصویر: DSC_0277.jpg] [تصویر: DSC_0288.jpg]

سلام خیلی چاکریم
اسمم که قابله شمارو نداره فقط مارو سیبل نکن
راستی من لاکتراش رفتم، وایروخ 80 و هانتر 440 و یه چینی زیرشکن داشتیم، اونجا تنظیم همه تفنگ ها بهم ریخت و یکم ضعیف شدن
تیکا خوب داشت
گرجی محله هم تعریفشو شنیدم
یه رفیقم اونجا دارم
Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hosseinebadian - 2013-01-05 10:46 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این عکس مال جوانی های من یه دهه شصتی من و دیانا 50 و اون یارو که می خواد منو بخوره...البته من اصلا نترسیدم ها خخخخخخخ

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - shomalirika - 2013-01-06 09:38 AM

(2013-01-04 07:09 PM)gorjimahalle نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
...............shomalirika عزیز ته اسم جه خله حال کمبه.داداش اینجا گرجی محلست خروس هم زیاد جنگ میندازن من یه دوستی دارم که خودش لاری باز خفنه چند وقت دیگه هم چندتا جنگ میلیونی داره الان هم دارن خروس هاشون رو اماده میکنن.این عکسها رو قبلا گذاشته بودم[تصویر: DSC_0277.jpg] [تصویر: DSC_0288.jpg]

برار جان من ته فدا
قدیم امه مله دله لاری ره گیتنه جنگ دانه اما امروزه سال نکندنه.گنه بمبره حیف بونه.100 تمن لاری بپیس قیمته
-------------------------------------
گرجی جان نسل میچکا ره دری منقرض کندیا...

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-01-06 02:51 PM

نبینم تاپیک بره پایین.[تصویر: DSC_0090.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sabergholamian - 2013-01-06 04:54 PM

آقا ميگه اطلاعات نامعتبره عضو نميشه [اطلاعات ازينم بهتر؟¡]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2013-01-06 09:18 PM

سلام Khansariha (8)

تقدیم به دوستان گل تاپیک. " داش حامد،سید محمد،هما حان،حاج احمد،علی آقا و .... "

Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2013-01-07 09:41 AM

سلام دوستان.مهدی جان ممنون از عکس زیبات.[تصویر: M_M2350.jpg] [تصویر: M_M2351.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - sabergholamian - 2013-01-07 08:25 PM

فداي دوستان مازني_ اوچليك ديروز بعد امتحان چسبيد_آخر عكس گذاشتنو ياد نگرفتم
[attachment=738]