شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - Marksman - 2012-08-02 05:53 PM

دوستان و همسایگان عزیز سلام.Khansariha (8)

آقای savadkooh این عکست واقعا زیبا بود خیلی زیبا.نتونستم فقط ببینم و برم.ممنونم که این عکس رو گذاشتین.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2012-08-03 04:35 AM

سلام
ناقابل بود آقا مهدی . تا حالا موقعیتش پیش نیومده که برم گیلان . ولی میگن چون رطوبتش یه مقداربیشتر از بقیه نوار شمالی کشور هست به همون نسبت زیباتر هم هست .
اگرچه تکرار زیبایی از جذابیت کم میکنه ولی دیدن این تصویر هم خالی از لطف نیست
همونروز همونجا یه کم اونورتر

[تصویر: 13439551381.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-08-03 09:29 PM

سلام تاپیک رفت سمت برف.[تصویر: M_M_484.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - MEHDI-SHOOTER - 2012-08-03 11:13 PM

سلام سلام دوستان عزیز

یه کم هوای تاپیک سرد شده، با این عکسای داغ و تابستونه گرمش کنم یکم...Khansariha (8)

این عکسای باغ ما توی ییلاقه "ایرا" هست:
" درخت آلبالو..."

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینا آلوطلایی هست،تو شب مثل ستاره ی سبز میدرخشن. اینجا هیچ نوری غیر نور ماه نیست! فلاش گوشی هم خاموشه. واقعا تو شب این درخت دیدنی و زیباست ...

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

I LOVE IRAEE Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2012-08-04 02:05 AM

رو نکرده بودی سید این کاجا رو . شبای سرد زمستون تیکاها اینجا میخوابن سیو تیکا لای انجلی دار و کنس(کاندس شما)و ولیگ که ولگ وواش دارن هم میخوابن.
آخ ایرا ، ایرا ......هنوز پیمانه پر نشده ولی بالاخره من یک روز به ایرا خواهم آمد . نه برای تفرج وشکار
امیدوارم دیر نرسم آقا مهدی
ا امشب انشاالله قراره برم میدون تجریش خدمت استاد صمدی آملی
الهی همه کوکو گویند وحسن هوهو.....
حرفه ای شدی سیدجان مبارکه
تازه دیدم حرفه ای شدی سیدجان مبارکه
هما جون از احکام شرعی ممنون
هاشم جون کجایی داداش دلم واست یه ذره شده .
از این اشتباهات فاحش معلومه که دیگه باتریم خودشو لو داده . برم بخوابم تا بیشتر ازین خرابکاری نکردم

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hashem52 - 2012-08-04 08:04 AM

سلام برتک تک دوستان شکارچی ام:آ سید،حاج احمد،جناب هما،آقا مهدی،آقا حبیب وسایر عزیزان،دوستان دستتون درد نکنه،واقعاً از عکس های زیبای شما روحیه ی مضاعف گرفتیم،آرزو میکنم نماز و روزه های شما بزرگواران مقبول درگاه احدیت باشه انشاءالله،التماس دعا عزیزان،زنده باد مازندران و مازنیKhansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - LITKOH - 2012-08-05 03:36 PM

سلام
دمتون گرم ،ذوق مرگ شدم ! اين قدر بچه ها فعالن كه فكر كنم بتونيم فروم بزنيم!
به خصوص برار گرجي! من فقط آقا مرتضي رو ميشناسم و خدا قسمت كنه با بقيه هم آشنا ميشيم.
از فردا هم اين تاپيك رو شده يه تنه ميتركونم

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2012-08-05 04:40 PM

سلام به همه دوستان
هاشم جون داداش کم کم داشتم نگران میشدم . خیالم راحت شد .
سلام بر دوست جدید آملی مون . بله همولایتی. آقا سید چشم وچراغ این تاپیکه.
داش هما وداش مهدی خارنی برارون ؟
قول داده بودم یه عکس از تک لول ترک خودم بذارم ولی خیلی وقته مازرون نرفتم .فعلا این رو قبول کنید تا انشا الله برم چند تا عکس مناسب ازش بگیرم. دور و ورش پر از چیزای نامربوط بود عکسشو کلی بریدم .مختصرا عرض کنم یه تفنگ ((سر صندوقی)) با لول 80 وپوکه پران وشعله پوش هست و تحت لیسانس آمریکا. تا حالا آبروداری کرده.
[تصویر: 13441714571.jpg]
راستی دوستان شوکا الان وسطای تابستون این رنگیه و بچه اش هم اینقدریه که میبینید این یه ماشوکای متوسط محسوب میشه شاید هم اولین شکمش باشه که زاییده (عکس از همین سایت)
[تصویر: 13441731001.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-08-05 11:00 PM

سلام به دوستان گل و یه سلام ویژه به دوست تازه واردمون اقای LITKOH که اسمشو هم نمیدونم.شما لطف داری داداش همه دوستان اینجا گلن مثل خود شما انشاالله که بتونیم بیشتر با هم اشنا بشیم و دوستان خوبی واسه هم باشیم.خوش اومدی داش.مخلص بقیه دوستان و سروران هم هستیما.داش احمد دورو برش چیزای نا مربوط بود دیگه خخخخخ؟ Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hashem52 - 2012-08-06 11:57 AM

سلام بر دوستان گلم و سلام ویژه هم به داداش تازه واردمون جنابlitkoh ،دوستان روز همگی بخیر،خرسندیم ازاینکه دوستی عزیز به جمع ما اضافه شد و همچنین بالاخره حاج احمد جنگ افزار مخوفشان را رو کردند،البته ای کاش ماحصل استفاده از این جنگ افزرا را از کنارشcut نمیکرد(یحتمل یا تی........گ بود و یا بوووووووووق)،سید جان یعنی من و حاج احمد تهران گرفتاریم شما دیگه چرا شکار را بی خیال شدی؟سید جان همین چند روز فرصت دارنی،انشاءالله تعطیلات عید فطر حاج احمد تشریف یارنه شمال و پدری از سیو تیکا و تییییییییی...گ و بوووووووووووق دربیاره که فقط خاطرات و عکس شکار های مجازشون را برامون نقل کنده،دوستان عزیز،حاج احمد و آ سید انشاءالله که امسال شکارهای خفنی داشته باشید(آمین)(فقط لطفاًعکسشان را برایمان ایمیل کنید)،بزرگان: بالاخره اساتید و پیشکسوتان تصاویری از سلاحهای زیبا و خوش دستشان آپ کردند،من هم یک ذاقارت mossberg دارم که البته چون عکس تکی نداشتم با تفنگ داداشم هست و اینکه من هم مصیبت cut کشیدم،باشد که مقبول افتد
[تصویر: 13442413251.jpg]