شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
تاپیک بچه های باحال مازندران - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: تاپیک بچه های باحال مازندران (/showthread.php?tid=933)

تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-02-23 02:10 AM

سلام به همه بچه های باحال و دوست داشتنی استانمون مازندران عزیز.خیلی دوست دارم بچه های مازندان رو که توی این سایت عضو هستن همدیگرو بهتر بشناسن.واسه همین پیش قدم شدم واسه ایجاد این تاپیک.امیدوارم که مورد استقبال هم استانی های گل من قرار بگیره.همه برار هستمی.Khansariha (8)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-04-29 01:33 PM

عشق است مازندران و مازندرانی [تصویر: 13356937931.jpg] [تصویر: 13356937932.jpg] [تصویر: 13356937933.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - ATGroup - 2012-05-05 12:23 AM

من شرمندم از اینکه باز تنها شدی داداش
من بهانه نمی خوام بیارم اما خدایی خیلی سرم شلوغه . اما هرچی که باشه من از جنگل رفتن نمی تونم بزنم . همین الان هم از جنگل بر می گردم یه چندتا عکس آپ میکنم از گشت و گذار های همین اواخر . این عکسا واسه یه منطقه اطراف آمل به اسمه خلارد ( تو google earth به اسمه خلارت هست) مسیر رفت از روستایی که ما از اونجا حرکت کردیم حدود 8 ~ 9 ساعت پیاده روی تو جنگل داره . به طور حتم ما اون جاهایی که عکسشو گذاشتم کشف نکردیم اما به شدت منطقه بکری بود هر چی هم که میگشتی یه تیکه اشغال هم پیدا نمی کردی . ما هم تا تونستیم تلاش کردیم که سلامت اونجا رو خراب نکنیم

[تصویر: P1070700.jpg]

[تصویر: P1070808.jpg]

[تصویر: P1070758.jpg]

[تصویر: P1070803.jpg]

[تصویر: P1070826.jpg]

[تصویر: P1070844.jpg]

[تصویر: P1070845.jpg]

[تصویر: P1070846.jpg]

[تصویر: P1070850.jpg]

[تصویر: P1070855.jpg]

[تصویر: P1070874.jpg]

[تصویر: P1070875.jpg]

[تصویر: P1070757.jpg]

[تصویر: P1070841.jpg]

ولی حیف که اگه صد تا عکس فیلم هم بزارم یک هزارم زیبایی طبیعت اونجا نمی شه به تصویر کشید . ما که حالشو بردیم شما هم با عکسا حال کنید
راستی فیلم هم هست خیلی از عکسها بهتر می تونه زییبایی اونجا نمایش بده اما چون HD هست حجمش زیاده !

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - gorjimahalle - 2012-05-12 11:08 PM

[تصویر: 13368514411.jpg] [تصویر: 13368514412.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2012-05-21 01:27 PM

سلاااااااااااااام به هم استانیهای عزیز
امان از روزی که آ سید پست ندهد این تاپیک حسابی سوت و کور می شود. ظاهرا عدم مجال شکار در این فصل شکارچیان محترم را دچار رخوت و سستی نموده است!!!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2012-05-27 09:55 AM

سلام تا آقا سید مشغول عکاسی!!! است و سری به تاپیک خودش نمی زند تنور تاپیک را با سوالی از ایشان گرم کنیم! در کلکسیون شکارهای شما جای ابیا خالیست ایا تا کنون نزدید؟!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - hashem52 - 2012-05-30 01:02 PM

سلام بردوستان گلم به ویژه دوست سوادکوهی ما،آقاداش اول از همه باید عرض کنم هروقت که مطالب شمارو می خونم احساس میکنم یه دوران طولانی را باهم بودیم،آخه اطلاعاتتون خیلی کامل راجع به منطقه ی ما،حتی من امروز با خوندن اون کلمه ی سپل کلی خندیدم چون به نظرم کمتر کسی این موجود مزاحم با گازهای دردناکش را به این نام میشناسه!درضمن دوست عزیز اون سیو دارتلا که فرمودی به ندرت پیدا میشه،البته زمستونی داداشم یکی را زد ولی همون نوک درخت توسکا موند و دیگه پایین نیومد این سیو دارتلا ها به نظرم قویترین مته ی درختی دنیا هستند به قول شما باصدای رگباریشان،ضمناً آقاداش روستای ولیک چال چون در گوشه ای واقع شده که بعد از اون جنگل می باشد معمولا تنوع پرنده ها و حیوانات نسبت به روستا های دیگه بیشتر هست حالا اگه خدا بخواد تعطیلات میرم قائمشهر و حتماً یه سری به ولیک چال هم میزنم ولی برای شکار میدونم که باید تا برج 5 صبر کنم،دوست عزیز انشاءالله که قسمت شه و ما روزی در خدمت شما وسایر دوستان شکارچی مازنی ام همچون گرجی جان وسایر عزیزان در روستای ولیک چال باشیم،آقاداش یه عکس از خودم در برف ولیک چال میذارم البته تقریبا 50% برفها ذوب شده بودند.
[تصویر: 13383695201.jpg]

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - homa - 2012-06-09 11:31 AM

سلام به هم استانیهای عزیز
حاصل سفرهای ییلاقی تعطیلات اخیر

پاینده باشید.Khansariha (256)

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2012-06-20 03:24 PM

سلام مخلصیم

سلام مجدد دوستان چند تا عکس از طبیعت خودمون گذاشتم
این هم میوه پاییزه جنگلی ولیک(سیاه و قرمز) که پرنده ها عاشقشن
خوراک آقا سید وهاشم جان که چله زمستون کمین کنن زیر ولیکدار برای سیو تیکا
اوخ اوخ پارسال زمستون اینقدر سرد بود بیچاره ها گشنه بودندبا اینکه منو میددند که اون زیر نشستمKhansariha (178) بازم می اومدندو پافففففففف......مادر بگرید
چاییمونم به راهه (پست قبلی کمه سر یادش بخیر ) دیگه اون قلیون واین هم چایی دیگه چی میخواین حالا هی بیایین و به تاپیک سر نزنین

RE: تاپیک بچه های باحال مازندران - savadkooh - 2012-06-23 09:47 AM

سلام به همگی
سیدنا وشیخنا سمعا وطاعه .
ضمن سلام ویزه به آقا هومن که بعد از مدتی دیدیمشون این هم چند تا عکس از قورباغه درختی یا همون داروگ خودمان که از اول عید مهمون حیاط و باغ ماست . (نوید روزهای بارانی داروگ کجایی؟((نیما)) شعرش یادم نیست ولی خیلی باحاله ضمنا
اعیاد شعبانیه هم مبارک . فعلا نمیدونم چه جوری این عکسها رو بذارم رو. یه کم وقت تنگه انشاالله بعدا

این هم اختصصاصی بچه محلا .فقط میخواستم صفحه رنگین بشه
فقط به اون عکس زمستون نگاه کنید که یک قطره آب در حال چکیدن از یخ هست .خدایی عکاسی ره دارنی ؟
چیکار کنیم خودمون واسه خودمون نوشابه وا میکنیم خخخخخخخخخخخخ.
[تصویر: 13404342623.jpg]
[تصویر: 13404342622.jpg]
[تصویر: 13404342611.jpg]