شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
والتر 1250 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: والتر 1250 (/showthread.php?tid=93)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

RE: والتر 1250 - رضا قلعه قافی - 2013-08-17 07:17 PM

(2013-08-17 05:57 PM)MJAFARZADEH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من یک والتر کامل با تمام تجهیزات 4.100 از اصفهان قیمت گرفتم اما یکی از کاربران از اون بد گفت میخاستم بدونم با توجه به اینکه این تفنگ اصل المانه چه ایراداتی داره اگه دوستانی که والتر دارن بگن خوشحال مییشم
من چند سال این سلاح رو داشتم وبیش از 20000تا ساچمه باهاش زدم .از معایب این سلاح
1-مخزنش 300بار وشارژکامل مکافاته،برای شارژ بایست مخزن رو بازکردکه استهلاک داره
2-باهربار گلن زدن یک ساچمه وارد لوله میشه واگردقت نکنی چندین ساچمه وارد لوله میشه
3-شکل ظاهریش چنگی به دل نمیزنه
4-برخی دوستان مشکل در اندیکس داشتند،البته من تا20000شلیک به این مشکل برنخوردم

RE: والتر 1250 - Don Corleone - 2013-08-17 08:23 PM

همونطور که دوستمون گفتن پی سی پی والتر معایبش بیشتر مربوط به نحوه شارژ کپسول و فشار بالای اون هست
یکی دیگه از معایبش که به نظر من مهمترینش هم هست خرابی در سیستم مسلح کننده اش هست که بعضی اوقات واقعا اذیت میکنه.البته اگر با دقت و مراقبت با سلاح رفتار بشه مشکلی براش پیش نمیاد ولی در کل سلاح حساسی هست.
اما در بحث شیرین دقت این سلاح واقعا عالی هست و دقت بسیار بالایی داره سلاح ریگولاتور دار هست و تلورانس و نواخت شلیکش توی 30 تا شات اول نسبتا مناسب هست و چیزی حدود 15-20 متر بر ثانیه هست.از لحاظ کیفی سلاح بسیار خوبی هست و لوله سلاح که دیگه گفتن نداره ساخت کمپانی والتر هست و در حد المپیک.
اما یه نکته نا امید کننده که البته هنوز راجع بهش مطمئن نیستم.از چند نفر شنیدم که متاسفانه والتر یکی دوساله که سلاح هاش رو توی چین تولید میکنه گرچه تحت لیسانس هست اما کیفیت و از همه مهمتر دقت والتر های اولیه رو نداره.این مسئله رو خودتون میتونید توی سایت های خارجی راجع بهش تحقیق کنید موفق باشیدKhansariha (8)

RE: والتر 1250 - رضا قلعه قافی - 2013-08-17 09:43 PM

در مورد مونتاژ والتر تو چین من نشنیده بودم ولی به1مورد والتر برخوردم که واقعا بد میزد.اصلا درحد والتر نبود.یکدونه از والتر سری قبل که با هاردکیس میومد تااین اواخربود وواقعا دقت عالی داشت .اون یک مورد زیاد دستم نبود ببینم چرا دقت عالی نداشت ولی این دوستم که سلاح رو براش خریده بودم بعدهااصلا از دقتش ناراضی نبود.یعنی برای اون همون دقت عالی حساب میشد

RE: والتر 1250 - ckerico - 2013-08-18 11:24 AM

دوستان واتر تفنگ خیلی خوبی هست :
باید چند نکته در موردش رعایت بشه
مواظب باشید بیشتراز یه تیر تو لول نره
هنگامی که گلن راداخل میزنید سعی کنید با شصت دست دسگه اون میله که از عقب گلن خارج میشه را فشار دهید تا فشار مستقیم به ساچمه وارد بشه
اینجوری کمتر مشکل ایندکس هم بهم میزنه
با گریس خوب سیستم قفل خشاب را گریسکاری کنید حتی میله نگه دارنده خشاب تا راحت تر بچرخه
شارژ 300 بار این تفنگ بستگی داره که چقدر سیلندتون را پر کنند اگه 300 بزنند تفنگ هم مشکلی نداره
ظاهرش هم خیلی زیباست اگه با وب کار شده بود که دیگه عالی بود
مخزنش هم که باز میشه یه مزیت هست دیگه نیازی به کوپل شارژ و این چیزا نداره
با همون تبدیل روش به سیلند وصل میشه و سریع باد میشه
فقط هنگام باز و بسته کردن سیلندرتفنگ یه کم احتیط باید کرد که اونم مشکلی نداره فکر نکنم کار سختی باشه اتفاقا باز شدن سیلند یه مزیت برای این تفنگ و دیانا پی 1000 محسوب میشه
از نظر دقت با ساچمه مچ گامو خیلی خوب میزنه با اکثر ساچمه ها سازگاری داره بخاطر لول فوقالعاده این تفنگ
اگه برا کسی مقدور باشه این تفنگو مثل ادگان ماتادور کنه دیگه حرف نداره

RE: والتر 1250 - alaolmolk - 2013-09-08 08:28 AM

دوستان یه صدا خفه کن دست ساز از حمید دهقان تهیه کرده بودم که دیشب بستمش رو اسلحه, واقعا به طرز واضحی صدا رو کاهش داده, به طوری که بابام تو اتاق بقلی صدای شلیک رو نشنید, ولی هنوز وقت نکردم چک کنم ببینم رو دقت و قدرت تاثیر منفی گذاشته یا نه؟!!!!

RE: والتر 1250 - alaolmolk - 2013-09-14 08:47 AM

آقا انگار از پشت 206 نشستم پشت لندکروزر فول آپشن,
در مورد صدا خفه کن بگم با توجه به اینکه فیت لوله نبود یه مقدار به راست میزد, با چسب 3m پارچه ای 2 دور, دور لوله رو گرفتم که نتیجه فیت شدن صدا خفه کن و بهبود دقت شد, تا 30 متر که امکان تست وجود داشت بسیار دقیق و عالی میزد, 8 شات اول پس از شارژ مخزن تو همون فاصله 30متر با ساچمه TS 22 فیبر به قطر 2سانت رو سوراخ کرد و در رفت.
حالا انشاا... در یه فرصت مناسب که شرایط روحی مناسب بود گروپ هم خواهم گرفت...

RE: والتر 1250 - izadi - 2013-11-19 05:04 PM

سلام دوستان من قصد خرید والتر 1250 را دارم میخواستم بدونم والتر های که الان وارد بازار شدند نسبت به قبل از کیفیت پایین تری بر خوردار هستند یا نه؟ ممنون

RE: والتر 1250 - hitmanh - 2014-04-14 10:02 PM

دیدم یه مدته تاپیک داره خاک میخوره گفتم آپش کنم. Khansariha (219)Khansariha (219)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (8)

RE: والتر 1250 - darkman - 2014-04-15 02:00 AM

سلام دوستان
قیمت الان این تفنگ رو دارین؟
ممنون

RE: والتر 1250 - mmx - 2014-04-15 09:05 PM

سلام در حدود ۲۷۰۰ تا ۲۸۰۰ به نظر من یکی از اسلحه بسیار خوب نسبت به قیمت هستش
لوله ۶۰ سانتیمتری والتر و رگوله بودن این اسلحه بسیار کار درست هستش
قابلیت تیونینگ تا ۶۰ ژول هم داره
دارم بروی یکی از این مدلها کار می کنم انشالله تیونینگ شده هم به زودی مراحل انجام شده قرار میدم