شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
والتر 1250 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: والتر 1250 (/showthread.php?tid=93)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

RE: والتر 1250 - SOHEIL-GUNSMITH - 2013-07-22 12:06 AM

اقا رضا من هم تلمبه هیل و هم تمام برندهای دیگه رو باز کردم و تعمیر کردم از لحاظ مکانیزم هیچ هیچ هیچ تفاوتینداره تازه بارها گفتم هاتسان یه قطعه اضافی سر میله فشار بالا داره که خیلی مفید هست
هر چند این پست جاش اینجا نبود

RE: والتر 1250 - masih.hunter - 2013-07-22 09:01 AM

تشکر میکنم سهیل جان . Khansariha (8)

رضا جان حق با شماست ولی 300 بار واقعا" فشار زیادیه و رسیدن به این فشار واقعا" سخته Khansariha (8)در خصوص لایه ها رضا جان تمام برنده های موجود بازار رو من باز کردم همگی در 3 مرحله هوارو فشرده میکنند .

دوستان عذر خواهی میکنم از ادامه این بحث در این تاپیک .پستهای اخیر به تاپیک مربوط انتقال داده میشه .

RE: والتر 1250 - rezagh - 2013-08-02 08:36 AM

دوست گلمKhansariha (8)
عزیزه دله برادر لطفا احساسی برخورد نکن مگه تا به حال کسی گفته جنس آلمانی بده!فقط بعض از برندها یه نقطه ضعفهایی دارن،حالا یا در ظاهره یا در طراحی.Khansariha (226)
اما این رو هم در نظر داشته باش که همین ای تی 44 بی کیفیت ترکیه تا به حال دست هیچ کاربری به مشکل جدی بر نخوردهKhansariha (219)چرا؟؟زیرا طوری این هاتسان بی کیفیت، ساده و کم استحاک طراحی شده که کمترین استحلاک رو داشته باشه.
اما این والتر با کیفیت طوری مخزنش رو طراحی کرده که بعضی از کاربرها باهاش به مشکل برخوردن(نمیدونم در کدوم پست خوندم که امکان رزوه به رزوه افتادن مخزن وجود داره).
همه دوستان اطلاع دارن که وقتی لوله والتر میره روی هاتسان همه براش سر و دست میشکنن.چون از دقت و کیفیت والتر همه دوستان خبر دارن.
در ضمیمه باید ذکر کنم که من فقط تجربه ای تی 44 رو دارم و با والتر تا به حال آشنا نشدم.و طبق تجربه دیگران عرض کردم که در صد صحتش رو نمیدونم چقدرهKhansariha (256)
التماس دعاKhansariha (8)

RE: والتر 1250 - AIRKING - 2013-08-02 09:22 AM

دوست عزیز کسی نگفته والتر بده.اتفاقا خیلی هم خوبه اما به نظر من هاستان هنوز از والتر 1250 بهتره .الان دنیا دنیای ارتباطات هست تکنولوژی روز به روز داره دست به دست میشه.این که مثلا بگیم المان اخرتکنولوژی و چین یا ترکیه یا ... صفر درست نیست شما باید از هر دو اسلحه استفاده کنید بعد بدون تعصب نسبت به نام و کشور سازنده اقدام به مقایسه کنید.
هاستان یه اسلحه کم استحلاک و بسیار دقیقه که روزهای اول که وارد ایران شده بود افرادی با دیدگاه شما اونو تفنگ زشت و بد ترکیب و بی کیفیت معرفی کردند اما بعدا تو همین سایت و با توجه به ریویو های مختلفی که گذاشته شد همگان پی بردند که هاتسان از لحاظ دقت و کیفیت واقعا اسلحه خوبی هست.
حالا اگه شما قصد دفاع از والتر دارید میتونید با یک ریویو کامل اونو به دوستان معرفی کنید بعدش دوستان مقایسه می کنند و مطمئن باشید اینجا کسی رو برند خاصی تعصب نداره.بنده هم هاتسان دارم هم والتر و با هر دوش کار کردم.هاتسان یه سری معایب داره و یه سری مزیت ها و والتر هم همینطور خوب مطلق نداریم.
یا علی

RE: والتر 1250 - AIRKING - 2013-08-02 06:56 PM

دوست عزیز این طرز نوشتن خصوصا خط اخر که به نوعی دیگر دوستان دروغگو و غیر صادق خطاب قرار دادین به هیچ عنوان پسندیده نیست و مسلما بقیه این حق برای خودشون قایل هستند که مانند خودتون جوابتون بدن.
اما:من یه تاپیک زدم و دو اسلحه سیزد و والتر ۸۵۰با هم مقایسه کردم نطرات شخصیم و تجربیاتم گفتم عده ای موافق و عده ای مخالف بودن ولی منم استدلال خودم داشتم و در کمال احترام با هم صحبت کردیم.اونجا مطرح شد که قنداق والتر با توجه به اینکه از روس مونت کارلو کپی شده و سنتیک هست هم زیباست و هو نسبت به قنداق چوبی دل نسوز تر که یه نطر شخص من مزیت حساب میشه.همچنین در خصوص لوله این اسلحه هیچ شکی نیست که از هاتسان بهتره و مهم ترین برتری اون نسبت به هاتسان رگلاتور بودن اون هست.و نکته بارز بعدی made i. Germany بودن اون هست و قص علیهذا .
خوب این جور استدلال اوردن بهتره یا توهین کردن و دیگران کذاب و دروغگو خطاب دادن و تمسخر کردن.شما میتونی تو هر شرایطی گروپ بگیری اونو تو سایت بذاری ولی این مطمن باش اهل فن و کسانی که تو این زمینه تجربه دارند به راحتی میتونن فرق یه گروپ صحیح و درست از یه گروپ جعلی و تقلبی تشخیص بدن..
شما بهتره روی توانمندی خودتون تمرکز کنید و مطمینا از من خیلی خیلی بهتر هستید.
یا علی مدد

RE: والتر 1250 - THUNDER - 2013-08-02 09:49 PM

جلال جان دوستمون بند آخر رو شوخی کردن, به دل نگیرید.

RE: والتر 1250 - AIRKING - 2013-08-02 10:45 PM

من به دل نگرفتم.
اما حتی اگر هم شوخی کرده باشند شوخی جالبی نبود .

RE: والتر 1250 - titan - 2013-08-02 10:56 PM

حق با اقا جلال هستش اصلا شوخی جالبی نبود

RE: والتر 1250 - rezagh - 2013-08-03 12:18 AM

(2013-08-02 11:44 PM)detonator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آخه نگاه کنین من کسی رو مورد خطاب قرار دادم؟؟؟
من دارم خودم رو میگم....یه دور دیگه بخونین
نوشتممندر سطحی نیستم که بیام ریویو بزارم،که بعد مجبور بشم تقلب کنم.
من که کسی رو مثال نزدم یا نگفتم(مثل بعضی ها)......من کوچیک همه بچه های انجمن هم هستم.Khansariha (8)Khansariha (8)
(حتما الان میگید :یعنی داره میگه ما سواد خوندن نداریم یا نمیتونیم درک کنیم) اصلا اگه بخواید من از این انجمن میرم.
والله اگه پست های من اذیتتون میکنه خیلی راحت بگین .(البته دارین میگین!)
من فقط یه شکایت کوچولو کردم....ببخشید ...دیگه تموم شد.چه میدونستم به اینجا میکشهKhansariha (8)Khansariha (8)

اصلا اگه امکانش هست از 106 به بعد رو حذف کنید .خیلی منحرفه
داداش گلم،برادر عزیزم،دوست گرامی، آخه چرا خون خودت رو کثیف میکنی؟چرا که باید از این سایت بری ؟ مگه ما دور هم جمع نشدیم تا از تجربیات و اطلاعات همدیگه استفاده بکنیم؟فقط یه سری قوانین هست که باید رعایت کنیم و به نظر و عقاید همدیگه احترام بگذاریم تا خدایی نکرده با مطالبمون به کسی توهین نکنیم و دوستی رو رنجیده خاطر نکنیم.Khansariha (8)

RE: والتر 1250 - MJAFARZADEH - 2013-08-17 05:57 PM

سلام من یک والتر کامل با تمام تجهیزات 4.100 از اصفهان قیمت گرفتم اما یکی از کاربران از اون بد گفت میخاستم بدونم با توجه به اینکه این تفنگ اصل المانه چه ایراداتی داره اگه دوستانی که والتر دارن بگن خوشحال مییشم