شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) (/showthread.php?tid=914)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - gorjimahalle - 2014-11-21 08:27 PM

سلام دوستان.من تفنگ سارسیلماز مدل اپولو ک دارم رو بعد از اصلاح و نازک سازی قنداق وزن گردم وزن دقیق 3.372 گرم.Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - cowboy - 2015-01-17 08:51 PM

سلام ... دوستان قیمتا آکبند و کارکرده این سلاح با مجوز الان تقریبا چقدر است؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - shekarmi - 2015-01-17 09:23 PM

Khansariha (172)Khansariha (172)ت
(2015-01-17 08:51 PM)cowboy نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام یکی از دوستان آپولو 2 ماشه داره در حد آک برا فروش گذاشته 7تومن ... یکی دیگه آکبند بود میگفت 8 میفروشم

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - cowboy - 2015-01-17 09:30 PM

(2015-01-17 09:23 PM)shekarmi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (172)Khansariha (172)ت
(2015-01-17 08:51 PM)cowboy نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام یکی از دوستان آپولو 2 ماشه داره در حد آک برا فروش گذاشته 7تومن ... یکی دیگه آکبند بود میگفت 8 میفروشم

مدل آپولو با معمولی مگه فرق داره؟؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - gorjimahalle - 2015-01-28 10:11 AM

بدون شرح[تصویر: DSC_2384.jpg]

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - maxhamedhanter - 2015-01-30 02:06 PM

سلام
سید بزرگوار با اجازتون من این عکس بالا رو میزارم رو صفحه کامپیوترم خیلی زیباست
اقا بنده هم به جمع شما آپولو سواران (فضانوردان خخخخخخخخ) پیوستم
امیدوارم بتونم شاگرد خوبی برای سید محمد و استاد شکارمی باشم
البته با راهنمایی های شما عزیزان

راستی سید جان این نازک کاری قنداق چند خرج ور داشت؟؟؟؟
چقدر زمان برد؟/؟؟؟؟
چقدر وزن رو کم کرد؟؟؟؟؟
جز جنبه کم شدن وزن و زیبایی مزیت دیگه ای هم داشت؟؟؟؟
مرسی
یا علی

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - shekarmi - 2015-02-03 01:27 PM

(2015-01-30 02:06 PM)maxhamedhanter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
سید بزرگوار با اجازتون من این عکس بالا رو میزارم رو صفحه کامپیوترم خیلی زیباست
اقا بنده هم به جمع شما آپولو سواران (فضانوردان خخخخخخخخ) پیوستم
امیدوارم بتونم شاگرد خوبی برای سید محمد و استاد شکارمی باشم
البته با راهنمایی های شما عزیزان

راستی سید جان این نازک کاری قنداق چند خرج ور داشت؟؟؟؟
چقدر زمان برد؟/؟؟؟؟
چقدر وزن رو کم کرد؟؟؟؟؟
جز جنبه کم شدن وزن و زیبایی مزیت دیگه ای هم داشت؟؟؟؟
مرسی
یا علی

سلام حامد متوجه نشدم کدام تفنگ رو گفتی ؟؟؟؟؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - maxhamedhanter - 2015-02-03 02:22 PM

استاد شکارمی عزیز درباره اسلحه آپولو 2000 سید محمد صحبت میکردیم بزرگوار

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - yahyarav - 2015-02-03 02:29 PM

سلام جدیدترین محصول سارسیلماز
[تصویر: 14214348341.jpg]
کسی ازش اطلاعاتی داره؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - gorjimahalle - 2015-02-06 08:25 PM

سلام دوستان.ببخشید دیر جواب دادم.اقا تفنگ قابلتو نداره داداش.تفنگ شما هم مبارکتون باشه و با تن سالم ازش استفاده کنی داش.شما خودت استادی.نازک کاری و رنگ امیزی بطور کامل این دوست من 100 تومن میگیره.چون سه دست رنگ میخوره و تا خشک بشه حدود دوسه روز طول میکشه ولی عالی میشه حدود 150 گرم از وزنش کم شده علاوه بر زیبایی فوق العاده ای که به تفنگ میده باعث خوشدستی تفنگ میشه.من قنداقم رو یکم کوتاهم کردم و پد ضربه گیر عقبش رو هم عوض کردم چون بسیار خشک بوده و یه ضربه گیر نرم گذاشتم ک لگد سلاح زیاد اذیت نکنه.الان ک نازک شده و زاویه قنداق یکم بیشتر شده عالی شده به محض اینکه میکشی روی هدف عالی میشینه.بازم سوالی هست در خدمتمKhansariha (8)