شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) (/showthread.php?tid=914)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - amirsalaramirsalar - 2014-09-30 08:32 AM

دوست عزیز فکر می کنم آخرین فرصت خرید و تعویض تفنگتونه سعی کن با عجله تصمیم نگیر مدتی صبر کن مبلغتون رو افزایش بدید به نظر بنده این تفنگ که نه چوک میخوره نه پرانه در خریدش جای تامل داره تازه اگه هم میخواهی با عجله اینکار رو انجام بدی یه آکار آکبند بگیر که هم چوک میخوره( چوک اکسترا که قابلیت افزایش طول لول را دارید) و هم پرانه و هم اینکه آکبنده
ولی باز هم تاکید میکنم در خرید تفنگ اصلا عجله نکنید که پشیمونی دائمی دارهKhansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - Zba - 2014-10-14 07:07 PM

دوستان این بهتر یا یلدیز

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - guilanshekar - 2014-10-14 07:10 PM

سرسیلماز سالاره

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - Zba - 2014-10-14 07:17 PM

چند میارزه الان با جواز ارتش؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - guilanshekar - 2014-10-14 07:23 PM

7 کار کردشه
7/5تا 9 من صفر دیدم
غیر از جواز ارتشم تا الان سارسیلماز ندیدم
فقطم اپالشو دیدم

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - Bahramian - 2014-11-03 01:31 AM

امکان داره که هنوز سارسیلماز خشک و کار نکرده برای فروش موجود باشه و اگر اینطوره حدودا چند فی میخوره؟بااینکه تفنگم رو یه سالی هست که خریدم اما دست یکی از دوستان اپولو رو دیدم، معرکه هست مخصوصا کیفیت لولش خرف نداره.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - peymanbabapour - 2014-11-12 09:28 PM

دوستان کلا چند مدل سارسیلماز با مجوز تو ایران هستش؟
ممنون

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - AKKR - 2014-11-13 05:18 AM

سلام من دو مدل دیدم یکی اپلو دو ماشه . یکی سار سیلماز تک ماشه البته اپولو قبل از اکار به صورت محدود دولتی دادن فقط یه اشکال کوچک دارد کپش بعد از مدتی سیاه میشه. Khansariha (256) Khansariha (48) Khansariha (219)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - peymanbabapour - 2014-11-13 05:28 PM

ایا میشه با این اسلحه اسلاگ و چهار پاره زد

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - AKKR - 2014-11-15 03:07 PM

سلام دوست عزیز با هر اسلحه میشد چهار پاره واسلاگ زد اما درصورت نیاز ودر اسلحه های موبایل چوک باید از چوک باز استفاده کنید که به لول فشار نیاد وتک گوله رو با سر لوله امتحان کنید تا گیر نداشته باشد Khansariha (214)