شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) (/showthread.php?tid=914)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - kuzey - 2013-08-01 02:21 PM

سلام ما تو ماکو بعلت کوهستانی بودن زیاد شکار کبک میریم یه روز موقع شکار بایکال خودمو با نخجیر دوستم عوض کردیم فقط می تونم بگم خدا صبر بده.Khansariha (172)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - mjrezaei - 2013-08-25 12:42 PM

سلام
اخرین قیمت سار سیلماز( مدل اپولو) الان تو بازار چنده؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - rezajf - 2013-08-25 01:46 PM

(2013-08-01 02:21 PM)kuzey نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ما تو ماکو بعلت کوهستانی بودن زیاد شکار کبک میریم یه روز موقع شکار بایکال خودمو با نخجیر دوستم عوض کردیم فقط می تونم بگم خدا صبر بده.Khansariha (172)

اين بايكال و نخجير يكي از مدل هاي سارسيلماز هستند؟؟؟؟؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - kuzey - 2013-08-25 07:56 PM

(2013-08-25 01:46 PM)rezajf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-08-01 02:21 PM)kuzey نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اين بايكال و نخجير يكي از مدل هاي سارسيلماز هستند؟؟؟؟؟
اقا شرمنده اشتباه شد
حالا چرا میزنی

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - mjrezaei - 2013-08-31 12:02 PM

سلام
کسی از قیمت دولول سار سیلماز(مدل اپولو) تو بازار خبر نداره؟ Khansariha (48)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - safety - 2013-10-12 12:08 PM

با سلام و خسته نباشيد خدمت عزيزان من يك قبضه تفنگ دولول سوار سارسيلماز مدل sp303 super pozخريدم دوستان اطلاعاتي در اين ضمينه دارن ما رو راهنمائي كنن؟ممنون مي شم .
با سلام خدمت اساتيد عزيز من يك قبضه تفنگ دو لول سارسيلماز مدل sp303 super poz گرفتم امكان داره راهنمايي كنيد در اين زمينه ؟

(2013-10-12 12:08 PM)safety نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام و خسته نباشيد خدمت عزيزان من يك قبضه تفنگ دولول سوار سارسيلماز مدل sp303 super pozخريدم دوستان اطلاعاتي در اين ضمينه دارن ما رو راهنمائي كنن؟ممنون مي شم .
با سلام خدمت اساتيد عزيز من يك قبضه تفنگ دو لول سارسيلماز مدل sp303 super poz گرفتم امكان داره راهنمايي كنيد در اين زمينه ؟

سلام در مورد سارسيلماز sp303 super poz اطلاعاتي دارين ؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - vahidroshandel - 2013-10-12 02:40 PM

(2013-08-31 12:02 PM)mjrezaei نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

سلام دوست عزیز
من یکی از دوستام که با هم شکار میریم
3 سال پیش از سهمیه دولتی یدونه اپولو خرید
واقعا تفنگ فوقالعاده ایه و تحت لیسانس اسراییلیها
ساخته شده و بنظر من اصلا ترک نیست در ضمن
هنوز بعد از سه سال چفت و قفل تقنگ کاملا میزان
و عالی هست در حالی که ما با تفنگ در سال بالای
1000 تیر خالی میکنیم من خودم قصد خرید داشتم و خیلی
از این تفنگ خوشم می اومد در شهر ما قیمت نوی این تفنگ
8 میلیون تومن و دیگر ترک های رویهم رو 7 تا 7 و نیم میلیون
میفروشن در کل همپای اروپا ساخته شده

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - MMax - 2013-10-12 04:21 PM

(2013-10-12 02:40 PM)vahidroshandel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-08-31 12:02 PM)mjrezaei نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

سلام دوست عزیز
من یکی از دوستام که با هم شکار میریم
3 سال پیش از سهمیه دولتی یدونه اپولو خرید
واقعا تفنگ فوقالعاده ایه و تحت لیسانس اسراییلیها
ساخته شده و بنظر من اصلا ترک نیست در ضمن
هنوز بعد از سه سال چفت و قفل تقنگ کاملا میزان
و عالی هست در حالی که ما با تفنگ در سال بالای
1000 تیر خالی میکنیم من خودم قصد خرید داشتم و خیلی
از این تفنگ خوشم می اومد در شهر ما قیمت نوی این تفنگ
8 میلیون تومن و دیگر ترک های رویهم رو 7 تا 7 و نیم میلیون
میفروشن در کل همپای اروپا ساخته شده

برعکسش درسته. اسرائیلی ها تحت لیسانس این شرکت اسلحه تولید می کنن. سارسیلماز صد در صد ساخت ترکیه هست.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - safety - 2013-10-13 02:24 PM

كسي از دوستان نيست كه در مورد سارسيلماز sp303اطلاعاتي داشته باشه؟

[quote='safety' pid='158539' dateline='1381567118']

[

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - safety - 2013-10-13 03:39 PM

سلام در مورد سارسيلماز sp303 super poz اطلاعاتي دارين ؟