شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) (/showthread.php?tid=914)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - sinaahoora - 2021-11-24 07:09 PM

(2021-11-24 05:03 PM)MeysamGhunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با عرض سلام و احترام
دوستان درباره سیستم ضامن تفنگ سارسیلماز ۵۱۲ میخواستم اطلاعاتی داشته باشم بعد فشنگ گذاری و بستن لول تفنگ خود به خود به ضامن در میاد یا نه ممنون میشم کسی اطلاعی داشت ازش استفاده کنیم

ضامنش اتومات هستش همین که لوله رو خم میکنید بصورت اتومات ضامن میاد عقب بعد فشنگ گذاری لوله رو که بستین همچنان ضامن هستش و ماشه کار نمیکنه تا زمانی که خودتون برای شلیک بخواهید ضامن بدین جلو

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - Payamb - 2023-08-24 03:43 PM

سلام و عرض ادب خدمت اساتید و سروران عزیز
من به تازگی یه سارسیلماز مدل اپولو دو ماشه خریدم ، هنوز فرصت نشده خیلی تیر بندازم ( در حد ۱۰ تا )، دوستان اگر لطف کنن و راهنمایی یا توصیه یا ... هر چی که فکر میکنن ممکنه به دردم بخوره بفرمایند ممنون میشم ????????????
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - barbud - 2023-08-26 01:58 AM

این اسلحه باکیفیت و زیبایش هیچ جایی برای توصیه باقی نذاشته فقط از تماشاو تیراندازی باهاش لذت وافی و کافی رو ببرید

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - Payamb - 2023-08-26 04:40 PM

ممنون جناب باربد عزیز ،واقعا اسلحه خوش دستیه ، شما تجربه اسفاده ازش رو دارید ؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - barbud - 2023-08-27 12:18 AM

نه پیام عزیز من نداشتم ولی دوستانی که دارن کاملا راضی هستن، برندسارسیلمازجز باکیفیت های ترک مثله آکوس، آکداش وآتاهست که یه سرو گردن ازبقیه سلاحها بالاترن هست اگه اشتباه نکنم اسلحه کمری مورد استفاده پلیس ترکیه همین برند سارسیلمازهست

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - Payamb - 2023-08-27 09:54 PM

بله به سایتشون یه سر زدم ظاهرا بیشتر تولیداتشون نظامی هستش ، مخصوصا در زمینه سلاحهای کمری تنوع بالایی دارن

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - ariafakhr - 2023-08-30 09:34 PM

(2023-08-27 09:54 PM)Payamb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله به سایتشون یه سر زدم ظاهرا بیشتر تولیداتشون نظامی هستش ، مخصوصا در زمینه سلاحهای کمری تنوع بالایی دارن

با سلام
اسلحه های ارتش ترکیه رو کارخانه سارسیلماز تولید میکنه.این هم بگم ارتش ترکیه عضو ناتو و از ارتش های تراز اول دنیاست.
اسلحه های با کیفیت خوبی داره.
من مدتی مدل شکاری سارسیلماز ۵۱۲ رو داشتم و اگر چه این مدل که وارد بازار ایران شده بود از لوله ورزشی استفاده شده بود اما درکل راضی بودم .متاسفانه به علت مسایل مالی مجبور به فروشش شدم
مدل آپولو رو خیلی تعریف شنیدم و بین اسلحه بازان از مدل های خوب ترک هستش.
در کل هر کسی که در زمینه سلاح مطالعه داره میدونه مدل آپولو خیلی اسلحه با کیفیتی هستش
مبارکتون باشه

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - Payamb - 2023-08-31 11:51 AM

(2023-08-30 09:34 PM)ariafakhr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2023-08-27 09:54 PM)Payamb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سلام
اسلحه های ارتش ترکیه رو کارخانه سارسیلماز تولید میکنه.این هم بگم ارتش ترکیه عضو ناتو و از ارتش های تراز اول دنیاست.
اسلحه های با کیفیت خوبی داره.
من مدتی مدل شکاری سارسیلماز ۵۱۲ رو داشتم و اگر چه این مدل که وارد بازار ایران شده بود از لوله ورزشی استفاده شده بود اما درکل راضی بودم .متاسفانه به علت مسایل مالی مجبور به فروشش شدم
مدل آپولو رو خیلی تعریف شنیدم و بین اسلحه بازان از مدل های خوب ترک هستش.
در کل هر کسی که در زمینه سلاح مطالعه داره میدونه مدل آپولو خیلی اسلحه با کیفیتی هستش
مبارکتون باشه

ممنونم جناب اریا عزیز ، انشالله بهترشو میخرید ، ممنون از توضیحاتتون

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - barbud - 2023-09-01 05:11 PM

[quote='Payamb' pid='288788' dateline='1692879204']
من به تازگی یه سارسیلماز مدل اپولو دو ماشه خریدم ،

لطفا قیمت ومیفرمایید

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - Payamb - 2023-09-02 03:55 PM

(2023-09-01 05:11 PM)barbud نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[quote='Payamb' pid='288788' dateline='1692879204']
من به تازگی یه سارسیلماز مدل اپولو دو ماشه خریدم ،

لطفا قیمت ومیفرمایید

سلام بله حتما ، حدود ۸۵ تموم شد