شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) (/showthread.php?tid=914)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - haamidreza - 2020-01-05 07:57 AM

(2019-12-31 10:31 AM)haamidreza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2019-12-30 09:27 PM)armanbigbang نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2019-12-30 08:45 AM)haamidreza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز
شما هر دو چوک رو امتحان کردید که بد بسته میشن ؟/
یعنی چوک لول بالا رو لول پایین بد بسته میشه یا نه یا برعکس چوک لول پایین رو لول بالا هم همینطوره ؟؟
رزوه های چوک لول بالا رو با دقت نگاه کنید ببینید مشکلی ندارن ؟؟
یکی از دوستان پیشنهاد داده بود که با مسواک و روغن قسمت رزوه های چوک رو تمیز کنید انجام دادید ؟؟
این چیزی که شما میگید نباید مشکل خاصی باشه

سلام دوست گرامی
چوکهای فابریک همگی به نرمی در لول پائین باز و بسته میشن ، اما همه اونها در لوله بالا مشکل دارند و یک اندازه درگیر هستند .
روزهای چوک بالا را با دقت با اسپری تمیز کننده مخصوص سلاح و مسواک و روغن و برس و .... تمیز کردم و از روغنهای مخصوص سلاح گرفته تا روغن بسیار نرم و گران مخصوص ابرازهای بسیار حساس استفاده کردم ، اما مشکل همینجوری پا برجاست .
اخیرا چوکهای اکسترنال برای شرکت آکار رو هم باهاش چک کردم هم مشکل همچنان وجود داشت ولی این دفعه با شدت بیشتر ولی در هر صورت باز و بسته میشن .
واقعیت بنظر نمیاد مشکل خاصی ایجاد کنه ، اما سرعت عمل آدم رو توی تعویض چوکها میگیره ، احساس خوب به آدم نمیده وقتی نگاه میکنی تو تراپ طرف با دست چوکها رو عوض میکنه و شما باید کشتی کج بگیریKhansariha (367)
میخوام یه شرکت ساز سیلماز ایمیل بزنم ببینم واقعاً این اسلحه رو آنها درست کردن؟!!Khansariha (215)

سلام
جالب شد
سار سیلماز شرکت معتبریه بعیده همچین مشکل ساده ای ازشون
احتمالا کسی بعد از خرید چوک رو درست جا نزده و به زو بسته و باعث همچین مشکلی شده
با یه تعمیرکار صحبت بکنبد شاید بتونن دوباره رزوه بزنن یا اصلاح کنن
ولی درکل مشکل خاصی نیست
ادم اوایل تا قلق سلاح دستش بیاد هی چوک عوض میکنه ولی بعد یه مدت دیگه با دوتا چوک مچ میشه و کارش رو راه میندازه

سلام خدمت مدیران انجمن
از قرار معلوم مشکلی پیش اومده که خود بنده و برخی از دوستان دیگه نمیتونیم پست بذاریم
تنها راه گذاشتن پست ریپلای کردن یکی از پست های گذاشته شده ست
لطفا بررسی کنید مشکل از کجاست
ممنون Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - bahmana - 2020-02-05 10:26 PM

(2019-11-28 10:39 AM)hazhirbaban نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
قیمت ها رو از مغازه های فروشنده گرفتم
دستمزد کارگر (البته گارسون رستوران و فست فود) هفتگی 800 لیر تا 1000 لیره میشه حدود 1.5 تا 2 میلیون تومن هفتگی .!
اسلحه ها رو با ضمانت برات میارن تحویل ارومیه و 700 لیر اضافه میگیرن
یه اسلحه ی ترک با بهترین کیفیت و آخرین مدل ساخته شده آکبند حدود 11-12 میلیون تومن هزینه داره

سلام
آقا این جریان خرید ار ترکیه و تحویل در ارومیه چطوریه؟
چکار باید کرد؟ شماره ای هست؟
مرسی

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - ariafakhr - 2020-04-06 11:15 PM

سلام و وقت بخیر خدمت دوستان
بنده هم یک نمونه از این سلاح سارسیلماز512خریداری کرده ام
ولی به علت مشغله کاری هنوز فرصت تستش رو پیدا نکردم
مشکل سفت بودن چوک رو داره ولی هنوز تمیزش نکردمونکردم و روغن کاری نکردم
اسلحه قبلیم که یک دولول اسکار کپ آلمینیوم بود با اینکه از نظر کیفیت جالب نبود مشکلی در باز و بست چوک نداشت
الان فقط خواستم ببینم این اسلحه رو دوستانی که خریداری کرده وتجربه استفاده از اون رو دارن نظرشون چیه.
این اسلحه رو نگه دارم یا تا صفر هستش با کمی هزینه بیشتر دولول بایکال بخرم

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - haamidreza - 2020-04-07 10:41 AM

(2020-04-06 11:15 PM)ariafakhr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و وقت بخیر خدمت دوستان
بنده هم یک نمونه از این سلاح سارسیلماز512خریداری کرده ام
ولی به علت مشغله کاری هنوز فرصت تستش رو پیدا نکردم
مشکل سفت بودن چوک رو داره ولی هنوز تمیزش نکردمونکردم و روغن کاری نکردم
اسلحه قبلیم که یک دولول اسکار کپ آلمینیوم بود با اینکه از نظر کیفیت جالب نبود مشکلی در باز و بست چوک نداشت
الان فقط خواستم ببینم این اسلحه رو دوستانی که خریداری کرده وتجربه استفاده از اون رو دارن نظرشون چیه.
این اسلحه رو نگه دارم یا تا صفر هستش با کمی هزینه بیشتر دولول بایکال بخرم
سلام دوست عزیز
یادمه که قبلا هم مطرح کردید موضوع سفت بسته شدن چوک رو
سلاحتون یه اسلحه ی خاص هست و تقریبا کمیاب
به نظر من مهم پترن سلاحه و سفت بسته شدن چوک اصلا مشکل به حساب نمیاد
مهم اینه که بسته میشه
شما اگه با همین میزان سختگیری بایکال که سهله بررتا هم بخرید دلتون از یه چیزش چرکی میشه
الان دوستان با اکار رقیب بایکالی میطلبند توقعات از سار سیلماز خیلی بیشتره
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - amn - 2021-06-26 12:24 PM

سلام خدمت همه
ظهرتون بخیر
یه سوال داشتم کسی میدونه قیمت اسلحه دولول سوار سارسیلماز اپالو چنده ؟
اصلا این اسلحه الان گیر میاد یا نه ؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - Mohammadsardar - 2021-11-07 02:27 PM

سلام به همگی دوستان میشه جواب آقای امن ( ببخشید اسمتونو نمیدونم)رو بدین چون سوال من هم است اینکه قیمتش چقده و الان تو این تاریخ گیر میاد یا نه و اینکه کیفیت ساختش آیا خوبه؟؟؟ ببخشید دیگه جوونیمو سوال زیاد میپرسیمKhansariha (8)
ببخشید یه سواله دیگه اگه بخوایم با آکار یه مقایسه بکنیم کدوم مورد تاییدهKhansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - amn - 2021-11-07 04:52 PM

(2021-11-07 02:27 PM)Mohammadsardar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی دوستان میشه جواب آقای امن ( ببخشید اسمتونو نمیدونم)رو بدین چون سوال من هم است اینکه قیمتش چقده و الان تو این تاریخ گیر میاد یا نه و اینکه کیفیت ساختش آیا خوبه؟؟؟ ببخشید دیگه جوونیمو سوال زیاد میپرسیمKhansariha (8)
ببخشید یه سواله دیگه اگه بخوایم با آکار یه مقایسه بکنیم کدوم مورد تاییدهKhansariha (8)

سلام دوست عزیز من صالح هستم.
بین این اسلحه و اکار ؛ سارسیلماز فکر میکنم بهتر باشه. البته بعد از تعویض قنداق.
در کل هم سارسیلماز و هم اکار جز بهترین تفنگ های دولول سوار ترک هستن.
البته طراحی اکار کمی زیبا تره.
موفق باشید فعلا خداحافظ

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - Mohammadsardar - 2021-11-07 09:34 PM

بسیار ممنونم آقا صالح عزیز که وقت میزاریدو به سوالای منه همیشه مزاحم پاسخ میدید Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - amn - 2021-11-08 02:30 PM

(2021-11-07 09:34 PM)Mohammadsardar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بسیار ممنونم آقا صالح عزیز که وقت میزاریدو به سوالای منه همیشه مزاحم پاسخ میدید Khansariha (8)

سلام دوست خوبمKhansariha (48)
خواهش میکنم Khansariha (8) کاری نکردم ؛ شما مراهمید خیلی خیلی خوشحال میشم اگر بتونم به سوالاتتون جواب بدم.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - MeysamGhunter - 2021-11-24 05:03 PM

با عرض سلام و احترام
دوستان درباره سیستم ضامن تفنگ سارسیلماز ۵۱۲ میخواستم اطلاعاتی داشته باشم بعد فشنگ گذاری و بستن لول تفنگ خود به خود به ضامن در میاد یا نه ممنون میشم کسی اطلاعی داشت ازش استفاده کنیم