شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) (/showthread.php?tid=914)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - broning - 2016-12-31 02:35 PM

دوستان امروز رفتم چند تا فشنگ زدم لگد اسلحه به نظرم زیاد بود پترن بدی نداشت یه سوال داشتم‌اسلحه آپولو پترن جمعتری داره تا چیفسان یا کرال و کدوم دور زنتره و کدوم لول میشه چهار پاره زد و کیفیت کدوم اسلحه بیشتره و با دوام تر
و نمره فشنگ واسه هر لول رو بگید ممنون واسه تیر و پس تیر

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - sinaahoora - 2016-12-31 04:43 PM

(2016-12-31 02:35 PM)broning نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان امروز رفتم چند تا فشنگ زدم لگد اسلحه به نظرم زیاد بود پترن بدی نداشت یه سوال داشتم‌اسلحه آپولو پترن جمعتری داره تا چیفسان یا کرال و کدوم دور زنتره و کدوم لول میشه چهار پاره زد و کیفیت کدوم اسلحه بیشتره و با دوام تر
و نمره فشنگ واسه هر لول رو بگید ممنون واسه تیر و پس تیر

بله دوست عزیزاپولو نسبت به چیفسان و اکار کمی جمع تر میزنه همین جمع بودن باعث میشه یخورده دورزن تر باشه شماره فشنگم بسته به شکارت میتونه متفاوت باشه اگه برای مرغابی میخوای میتونی برای لوله پایین ۵ وبرای بالا ۴استفاده کنی تا جایی که میتونی از چارپاره استفاده نکن ودر زمان نیاز لوله پایین از نظر دوام هم اپولو سارسیلماز از بهترین برند های ترکیه هستش

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - barbud - 2016-12-31 06:22 PM

سلام اگه یه پترن از اسلحه بذارید میشه بابقیه سلاحها مقایسش کرد

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - کوهنورد - 2017-01-01 12:04 AM

با سلام :
دوست عزیز مشکل تفنگ حل شد ؟
آقا باربد راست میگن اگر برامون پترن بگذارید عالی میشه Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - broning - 2017-01-01 11:13 AM

سلام استاد کوهنورد مشکل حل نشد که نشد پیش بهترین تعمیرکار شهر بردم گفت نمیدونم مشکل کجاست و شاید مدلش همینجوریه و خلاصه پیچوند پیش اسلحه فروش هم رفتم میگفت چون اک هست اینجوریه به مرور زمان درست میشه اخه مگه تفنگهای دیگه اک نیستند پترن هم در اولین فرصت حتما بصورت استاندارد میزارم به نظر خودم اون زبونه زیر کپ زیاد میاد بیرون و زبونه زیر لوله روی اون نمیتونه حرکت کنه و روی هم سر نمیخورند

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - broning - 2017-03-09 10:02 PM

سلام دوستان یه سوال اسلحه دو لول موقع باز شدن کمر اسلحه اهرم باید به صورت کج به همون حالت بمونه یا برگرده وسط چون اسلحه من برمیگرده وسط و فکر میکنم برای همین بدون نگه داشتن اون بسته نمیشه ایا قطعه ایی خراب شده یا چیزی داره که این کارو میکنه و اهرم رو به صورت کج نگه میداره راهنمایی کنید ممنون میشم
خصوصا اساتید چون میخوام بدونم مشکل از کجاس

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - barbud - 2017-03-10 01:43 AM

[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
سلام برونینگ عزیز اون فلزسفیدرنگ کف کوپ رو میبینید وصل به اهرم ویه سردیگه ش وصل میشه به بچه قنداق وقتی کمراسلحه شکسته میشه بچه قنداق فشارمیاره به همین فلز ونهایتا اهرم به سمت راست ودربعضی اسلحه ها به سمت چپ حرکت میکنه ووقتی لول بسته میشه اهرم برمیگرده وسط حالا یامحل اتصال همین فلز به اهرم یااون قسمت زیربچه قنداق درست متصل نمیشه

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - ماکان - 2017-03-10 09:14 AM

سلام،واسه اکار وقتی کمر اسلحه رو باز میکنی اهرم کنار میمونه.
ضمنا اوایل هم این طور بود که تا وقتی سلاح صفر و کم کارکرد بود ،اهرم وقتی سلاح قفل میشد وسط نمیومد بلکه با اهرمی که متمایل به راست بود سلاح قفل میشد،اما به مرور زمان و با شلیک چند بسته فشنگ ،طوری شده که زمان قفل اسلحه اهرم وسط قرار میگیره و به اصطلاح سر جاش میشینه.Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - broning - 2017-03-10 10:20 AM

از اسلحه من به این شکل هست [تصویر: gz7y_۲۰۱۷۰۳۱۰_۱۰۱۶۲۷.jpg]
مشکل ار کجا هست اون میله وسط مشکی رنگ چقدر باید حرکت کنه و نحوه کارش کجاست

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - moraaadghahreman - 2017-04-02 03:12 PM

سلام دوست گرامی جناب برونینگ همونطور که دوستان اشاره کردند زمانیکه کمر تفنگ رو میشکونی اهرم بحالت کج می مونه واین ابشن برا ی درگیر نشدن زبانه قفله که باعث میشه تفنگ لق نشه تفنگ های قدیمی این ابشن رو نداشت برای رفع این اشکال تعمیر کار ماهر میخاد چون دولول روهم نسبت به بغل حساس تره درضمن شما لطف کنید شماره سلاح رو کنترل کنید ببنید شماره کپ ولول با هم یکی هست