شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) (/showthread.php?tid=914)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - broning - 2016-12-11 02:02 AM

سلام چوک اسلحه آپولوفول چوکه یا نه در ضمن من رو لوله چیزی ندیدم طول لوله هم ۷۲سانتهراهنمایی کنید ممنون

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - broning - 2016-12-13 11:40 AM

سلام یکی از اساتید هم نیست جواب مارو بده اسلحه آپولو لول ۷۲ فول چوکه یا نه در ضمن اسلحه من زمانی کا کمرش رو میشکنی اگه اهرم رو نگه نداری بسته نمیشه اون زبونه پایین اگه اهرم رو نگه نداری عقب نمیره مدلش همینجوریه یا مشکل داره لطفا راهنمایی کنید در ضمن کپ این سلاح رو من با آهن ربا امتحان کردم بهش میچسبه

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - haamidreza - 2016-12-13 01:56 PM

(2016-12-13 11:40 AM)broning نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام یکی از اساتید هم نیست جواب مارو بده اسلحه آپولو لول ۷۲ فول چوکه یا نه در ضمن اسلحه من زمانی کا کمرش رو میشکنی اگه اهرم رو نگه نداری بسته نمیشه اون زبونه پایین اگه اهرم رو نگه نداری عقب نمیره مدلش همینجوریه یا مشکل داره لطفا راهنمایی کنید در ضمن کپ این سلاح رو من با آهن ربا امتحان کردم بهش میچسبه

سلام دوست عزيز

فكر كنم كسي نداره ولي ميشه خودت با كوليس اندازه بزني
17.5 فول
18.5 سيلندر
بقيه هم بين اين دو عدد قرار ميگيرن
منم دو سه شب پيش رفتم فشنگ بگيرم يك شاهين رو با همين مشكل ديدم اونجا
كه بايد هم موقع باز كردن و هم موقع
بستن اهرم رو فشار بدي

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - broning - 2016-12-13 02:17 PM

کسی از دوستان این مشکل رو نداشته که موقع بستن هم نیاز به کشیدن اهرم باشه
چون واقعا اعصاب رو بهم میریزه

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - کوهنورد - 2016-12-14 12:06 AM

با سلام :
دوست عزیز این مشکل خاصی بنظر نمیرسه . شما که تازه تفنگ رو گرفتید الان بهترین موقع است که کپ رو از قنداق جدا کنید و یک شستشو اساسی ( در صورت کثیفی و سفت شدن روغن و گرد و غبار های مانده ) با تینر یا بنزین انجام بدید بعدش خشک کردن و نظافت و روغن کاری و ....... خلاصه باهاش حال کنید تا باهاتون رفیق بشه . شما یکی از انتخابهای خوب رو تو بازار فعلی داشتید پس نگران نباشید . بعد از روانکاری خودتون از نرم بسته شدن و کارکرد اجزا لذت خواهید برد ...............
در مورد چوکها ، جناب حکم آبادی راهنمایی خوبی کردن ولی معمولا روی تفنگهای ترک مشخصات نوشته میشه با دقت بیشتری نگاه کنید حتما نشانه ای پیدا میشه ولی اگر هم نبود همون روش پیشنهادی ، بهترین کاره .
موفق باشید

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - broning - 2016-12-14 06:45 AM

ممنون از شما آقای کوهنورد و اقای حکم ابادی حتما کارهایی که گفتید انجام میدم و بهتون اطلاع میدم

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - broning - 2016-12-16 06:38 AM

سلام آقای کوهنورد امروز کامل اون قسمت مکانیکی رو شستشو دادم و روغن کاری کردم ولی مشکل حل نشد که نشد اون زبانه پایین کپ هنگامه بسته شدن با فشار لول به عقب نمیره و لوله نمیتونه اون زبونه رو به عقب ببره و روی اون سر بخوره به نظر اساتید مشکل از کجاست

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - asman - 2016-12-16 07:47 AM

(2016-12-13 11:40 AM)broning نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطفا چندتایی عکس بذارید
من یک فرضیه به ذهنم میخوره احتمالا اون زبانه کپ که لول رو نگه میداره زیادی جلو میاد ونمیذاره لول بسته بشه وبه همین خاطره که با گرفتن اهرم لول بسته میشه
کپ رو از قنداق جدا کنید ومعاینه ای انجام بدید
این نوع قفلها و قطعات مکانیکی زمانی رو هم سور میخورند وبا هم چفت میشوند که تا حدی رو هم باشند که با اعمال فشاری استاندارد ازروی هم سور میخورند وبا هم چفت میشوند اگر این روی هم بودن قبل از چفت بیشتر ازحد استاندارد باشه نمیتونند ازروی هم سر بخورند وباهم چفت بچن واگر هم کمتر از حد معمول باشه با کوچکترین اشاره وضربه به اهرم لول شکسته میشه و باز میشه

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - کوهنورد - 2016-12-16 09:06 PM

با سلام :
متاسفانه باید حضوری بازدید بشه پس اون رو به یک تعمیرکار وارد یا شخصی مورد اعتماد نشون بدین . اگر تونستید همونطور که آقای احمدی عزیز هم اشاره کردن عکس بگذارید شاید چیزی متوجه شدیم . ولی با توجه به مکانیزم این قسمت بعید میدونم اشکالی اساسی وجود داشته باشه خصوصا اینکه با فشار بر اهرم و کمک به بسته شدن لول ، عمل چفت شدن انجام میشه .
یک سوال : وقتی به اهرم باز کردن لول فشار میارید ، نرم حرکت میکنه یا با سختی و سفتی ؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - broning - 2016-12-17 12:31 AM

اهرم رو که فشار میدم خیلی نرم کمر اسلحه باز میشه و اون زبونه با اهرم به نرمی حرکت میکنه