شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) (/showthread.php?tid=914)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - karbakhsh - 2016-11-12 09:56 AM

اقا ی مدل بنده دیدم فولادی بود و بسیار خوش ساخت و چمبر هر تفنگی شما با دیدن عدد روی لول میتونید پیدا کنید. 12*70 یا 12*76 مگنوم بودنش معلومه. چنتا عکس بزار تا خیالت راحت راحت بشه. تفنگت خوبه

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - barbud - 2016-11-12 04:28 PM

سلام خیلی به کلمه MAGNUMنوشته شده روی سلاحهای ترک توجه نکنیداین برای خالی نبودن عریضه هست برای زدن همون ۳۲گرمی هم بین علمااختلافه

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - broning - 2016-12-06 01:23 PM

سلام امروز برگه نگهداری ۳ ماهه رو گرفتم اسلحه رو اوردم خونه من نوشته ایی ندیدم روش که مگنوم هست یا نه قیمت خرید هم ۶ تومن دوستان به این قیمت و تقریبا اک بودن اسلحه چطوره عکس هم میزارم اما نتونستم حجمشون رو کم کنم شرمنده نظرتون رو بگید ممنون میشم
[تصویر: ioym_۲۰۱۶۱۲۰۶_۱۲۴۸۱۷.jpg][تصویر: kick_۲۰۱۶۱۲۰۶_۱۲۵۱۰۷.jpg] [تصویر: w07v_۲۰۱۶۱۲۰۶_۱۲۵۲۵۲.jpg] [تصویر: 577l_۲۰۱۶۱۲۰۶_۱۲۴۸۴۷.jpg]

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - arashkian - 2016-12-06 01:50 PM

Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.مباركتون باشه.بسيار عالي.هم سلاح و هم قيمت..ماشش ساليان سال براتون بسلامتي بچكه.Khansariha (8)Khansariha (256)
Khansariha (8)Khansariha (256)توي آخرين عكس * 3 اينچ(76ميليمتر)زده روش...سارسيلماز هم كمپاني معتبر و صاحب نامي است.اما سعي كنيد زياد وسوسه شليك فشنگ مگنوم رو نداشته باشيد.حق نگهدار شما و همه اساتيد انجمن.Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - barbud - 2016-12-07 06:25 PM

سلام browningجان بسیارعالی وخوشکله، اسلحه قبلی شماچی بوده،

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - asman - 2016-12-07 07:16 PM

برونینگ جان مبارکه
این تصاویر که ریسایز نشده یه ال ای دی 64 اینچ رو میطلبه خخخخخخخ
دود از کله نت ولب تاب من بلند شد خخخخخ
به جان خودم

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - broning - 2016-12-07 08:49 PM

سلام شرمنده هر کاری کردم نشد حجمش کم بشه اسلحه قبلی نخجیر ۲ بود داداش هنوز فرصتی پیدا نکردم باهاش شلیک کنم پترن آپولو بهتره یا اکار در ضمن کدوم دور زن تر هست چون من بیشتر شکار مرغابی میرم

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - arashkian - 2016-12-07 09:59 PM

Khansariha (8)Khansariha (256)اصلا سلاح شما با آکار(ارادتمند آکار سواران گرامی)قابل قیاس نیست...سارسیلماز جزو کمپانیهای درجه 1 ترکیه است.و آکار حداقل یک درجه پایینتر قرار داره.امیدوارم به خوشی و سلامتی استفاده کنید.حق نگهدار.Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - mohammadfaragi - 2016-12-08 07:51 AM

باسلام
دوستان کپ این اسلحه چیه درضمن این اسلحه از یلدیز بهتره یانه

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - barbud - 2016-12-09 12:46 AM

سلام هرچی جستجوکردم اطلاعاتی راجع به دولول سارسیلمازگیرنیومد همه مانوراین کمپانی روی سلاحهای کمری بسیارعالی و۵تیرهاش هست که به راحتی فشنگای ۵۰گرمی رو مثه آب خوردن شلیک میکنه ولی درکل کمپانی بسیارمعتبر وفراترازترکیه هست