شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) (/showthread.php?tid=914)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - maxhamedhanter - 2015-02-06 09:05 PM

(2015-02-06 08:25 PM)gorjimahalle نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.ببخشید دیر جواب دادم.اقا تفنگ قابلتو نداره داداش.تفنگ شما هم مبارکتون باشه و با تن سالم ازش استفاده کنی داش.شما خودت استادی.نازک کاری و رنگ امیزی بطور کامل این دوست من 100 تومن میگیره.چون سه دست رنگ میخوره و تا خشک بشه حدود دوسه روز طول میکشه ولی عالی میشه حدود 150 گرم از وزنش کم شده علاوه بر زیبایی فوق العاده ای که به تفنگ میده باعث خوشدستی تفنگ میشه.من قنداقم رو یکم کوتاهم کردم و پد ضربه گیر عقبش رو هم عوض کردم چون بسیار خشک بوده و یه ضربه گیر نرم گذاشتم ک لگد سلاح زیاد اذیت نکنه.الان ک نازک شده و زاویه قنداق یکم بیشتر شده عالی شده به محض اینکه میکشی روی هدف عالی میشینه.بازم سوالی هست در خدمتمKhansariha (8)

سلام سید بزرگوار
ممنونم دوست عزیز
باورکنید ازبس به شما ارادت داشتم منتظر بودم ببینم چی میخرین منم برم بخرم خخخخخخ
این 100 تومنی که گفتین شامل پد ته قنداق هم بود؟؟؟؟
والا خیلی زیبا شده مبارکتون باشه
حیف من دستم کوتاهه از این دوست شما
وگرنه 100 تومن دیگه پولی نیست
بالاخره باهاش چهارپاره و اسلاگ زدین استاد؟
من خیلی بی تابم واسه اومدن اسلحه امKhansariha (290)
یا علی

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - gorjimahalle - 2015-02-07 12:28 PM

سلام اقا نظر لطفتونه.تفنگ ما قابل شمارو نداره پد قنداق رو که من هدیه گرفتم از دوستان.اگر بخاین میتونین تفنگ رو تیپاکس کنین شمال خودم میبرم واستون پیش دوستم دستکاریش میکنم و دوباره میفرستم بیاد واسه بعضی از دوستان اینکارو کردم در خدمت شمام هستین.نه هنوز باهاش چارپاره و اسلاگ نزدم شکار نرفتم ک بزنم.انشاالله تفنگ شما هم بزودی میرسه دستتون.شما اگر به کارهاتون رسیدین و منتظر جواز موقت هستین بعد از یکماه تماس بگیرین حتما اومده.زیاد منتظر نشین که دوماه بگذره.خیلی زودتر میاد شما پیگیر بشین بعد از یکماه.موفق باشین یا حقKhansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - maxhamedhanter - 2015-02-07 06:15 PM

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - peymanbabapour - 2015-02-16 05:06 PM

با سلام به دوستان گلم
یه سوال داشتم
کلا چند نوع سارسیلماز تو ایران هستش

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - maxhunter - 2015-02-19 04:14 PM

Khansariha (226)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - gorjimahalle - 2015-03-17 05:57 PM

سارسیلماز اپولو بنده [تصویر: image_f1a13098d9826cda28ffff3490c4fce384...41db_V.jpg]

معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - HOBARE - 2015-09-05 01:06 PM

سلام دوستان خواستم قيمت سارسيلماز نو رو بدونم كسي داره؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - mirlohi - 2015-09-05 07:24 PM

اصفهان آپولو 2000 دو ماشه اکبند 10 تومن و مدل های جدید اگه آکش گیر بیاد 8 یا 9 تومنهKhansariha (8)

معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - HOBARE - 2015-09-09 04:47 PM

دوستان سلام،كار دست دو تميزش(تميزشا)قيمت چند في ميخوره؟

سارسيلماز رو ميگم

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (ســــار ســــیلماز) - mirlohi - 2015-09-09 05:49 PM

نهایتا 9 تومن اونم برا مدل دوماشه.دست دو تمیز تک ماشه هم بیش از 6.5 و 7 نیستKhansariha (8)