شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) (/showthread.php?tid=913)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - amn - 2021-11-12 02:25 PM

(2021-11-12 01:15 PM)arashkian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2021-11-05 01:26 PM)Mohammadsardar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به اساتید و همراهان انجمن . سوالی داشتم خدمت دارندگان این سلاح اول از همه بگم قصد خرید ندارم فقط یکی از اقوام میخوان بخرن . میخواستم بدونم کسانی که دارنش تا به حال خرابی خاصی از جمله کپش داشته یا اینکه نقش و نگار روی کپ از بین بره یا هر چیز دیگه ای .و اینکه تیرش با فول چوک چطوره خوبه زهر دار هست Khansariha (226)ممنون میشم جواب بدین Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
راستی ببخشید یادم رفت قیمتش الان چنده و اینکه فرقش با اسکار چیه ببخشید زیادی حرف زدم Khansariha (8)

Khansariha (8)Khansariha (256) درود بر همه دوستان . سلاحهای کرال جزو بهترین و معتبرترین و باکیفیت ترین سلاحهای ترکیه هستن . و سلاحهایی مقاوم و جوندار و سبک و با اصالت و استاندارد . در مورد دولول کرال هم بی دردسرترین تک ماشه است که به ندرت مشکلات تک ماشه های دیگه براش پیش میاد . در مورد جدا شدن 2تا لول هم بستگی به نوع استفاده داره .فشنگ استاندارد و استفاده معقول و منطقی مشکلی برای سلاح پیش نمیاره . من دوستانی دارم که سالهاست دارن همه نوع و به تعداد نسبتا بالا فشنگ استاندارد و با شارژ معقول استفاده میکنن و سلاحشون بی مشکل داره همچنان کار میکنه و تمیز و مرتب . در مورد اسکار هم متاسفانه تقلبیش زیاد است و نیز نوع تک ماشه اصلیش اصلا خوب نیست . اسکار 309 گوزن نشان و کلا اسکارهای دوماشه بشرط اصالت و اسکار بودن سلاحهای خوبی هستن . اما اسکار هم مثل برندهای دیگر از جمله کرال نمونه های فیک زیاد داره . اما در کل سلاحهای خوبی هستن . اسکار دوماشه 309 ( گوزنی ) و اسکار دوماشه نیو 2017 ( مرغابی ) سلاحهای خوب و بی مشکلی هستن . در مورد قیمت هم همه قیمت بسته به منطقه و میزان انصاف و پول لازمی فروشنده میگن و هرچی صبورتر باشی ارزانتر میتونی بخری ... حق نگهدار همه اساتید انجمن . باد تا ابد . Khansariha (8)Khansariha (256)

سلام اقای arashkian عزیز.
اقا خیلی ممنون خیلی خوب توضیح دادید فقط من یه عکس از تفنگ اسکار گوزن نشان قرار میدم که دوستان اگه نمیشناسن بشناسن.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فعلا خداحافظ.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - Mohammadsardar - 2021-11-12 08:20 PM

(2021-11-12 01:15 PM)arashkian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2021-11-05 01:26 PM)Mohammadsardar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به اساتید و همراهان انجمن . سوالی داشتم خدمت دارندگان این سلاح اول از همه بگم قصد خرید ندارم فقط یکی از اقوام میخوان بخرن . میخواستم بدونم کسانی که دارنش تا به حال خرابی خاصی از جمله کپش داشته یا اینکه نقش و نگار روی کپ از بین بره یا هر چیز دیگه ای .و اینکه تیرش با فول چوک چطوره خوبه زهر دار هست Khansariha (226)ممنون میشم جواب بدین Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
راستی ببخشید یادم رفت قیمتش الان چنده و اینکه فرقش با اسکار چیه ببخشید زیادی حرف زدم Khansariha (8)

Khansariha (8)Khansariha (256) درود بر همه دوستان . سلاحهای کرال جزو بهترین و معتبرترین و باکیفیت ترین سلاحهای ترکیه هستن . و سلاحهایی مقاوم و جوندار و سبک و با اصالت و استاندارد . در مورد دولول کرال هم بی دردسرترین تک ماشه است که به ندرت مشکلات تک ماشه های دیگه براش پیش میاد . در مورد جدا شدن 2تا لول هم بستگی به نوع استفاده داره .فشنگ استاندارد و استفاده معقول و منطقی مشکلی برای سلاح پیش نمیاره . من دوستانی دارم که سالهاست دارن همه نوع و به تعداد نسبتا بالا فشنگ استاندارد و با شارژ معقول استفاده میکنن و سلاحشون بی مشکل داره همچنان کار میکنه و تمیز و مرتب . در مورد اسکار هم متاسفانه تقلبیش زیاد است و نیز نوع تک ماشه اصلیش اصلا خوب نیست . اسکار 309 گوزن نشان و کلا اسکارهای دوماشه بشرط اصالت و اسکار بودن سلاحهای خوبی هستن . اما اسکار هم مثل برندهای دیگر از جمله کرال نمونه های فیک زیاد داره . اما در کل سلاحهای خوبی هستن . اسکار دوماشه 309 ( گوزنی ) و اسکار دوماشه نیو 2017 ( مرغابی ) سلاحهای خوب و بی مشکلی هستن . در مورد قیمت هم همه قیمت بسته به منطقه و میزان انصاف و پول لازمی فروشنده میگن و هرچی صبورتر باشی ارزانتر میتونی بخری ... حق نگهدار همه اساتید انجمن . باد تا ابد . Khansariha (8)Khansariha (256)
سلام استاد عزیز واقعا عالی جواب دادین سپاس گذارم Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - "abas" - 2021-12-07 10:28 AM

Khansariha (48)
سلام وقتتون بخیر
از روی که ما اسلحه کرال خریدم دیگه نه کسی میاد از تجربیاتش بگه نه تحولمون میگیرنKhansariha (219)
دوستان من اسله خریدم مجوز نگهداری دادن بهم خواستم بدونم بعد از چه مدتی مجوز شکار آماده میشه و سهمیه فشنگ میدن؟راهنمایی فرمایید ممنون میشمKhansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - KRALARMS - 2021-12-07 05:18 PM

شمانورچشمید، اسلحه خوبی هم دارید به محض دریافت مجوز5ساله میتونیدبه فروشگاه مراجعه وسهمیه رو دریافت کنید، ولی پروانه شکارچندساله همه توخماری هستیم وبه ترس ولرزومخفیانه یکی دوتامیزنیم

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - Mohammadsardar - 2021-12-07 07:23 PM

سلام مجدد من که تمام این تاپیک رو خوندم فهمیدم تا چند سال به خوبی کار میکنه و این قضیه کپ آلومینیوم رو میگن در دراز مدت فلان میشه شایدم درست بگن و منه شاگرد متوجه حرفشون نشم ولی من تا به حال چیزی ندیدم که خرابی این کپ ها با مدرک گذارش بشه بعدشم با این وضعیت شکار شما نهایت سالی ۲۰۰ تا تیر چه واس شکار چه واس هدف زنی میزنید که باید بگم توان این تفنگ از این هم بیشتره ببخشید طولانی شد Khansariha (8)Khansariha (8)
فقط یه سوال از دارندگان این سلاح آیا مثل آکار لول پایین پایین می‌کشه یا هر دو دقیق میزنن

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - "abas" - 2021-12-14 03:35 PM

سلام وقت بخیر دوستان Khansariha (48)
اسلحه دولول کرال سوار من که خریدم چوک فابریک لول پایین پحش کن و لول بالا مستقیم میزنه میتونم چوک هاسو تعویض کنم؟
آخرین شماره چوک که مستقیم و تیز شلیک میکنه چه شماره ایی هست؟
ممنون میشم راهنمای کنید Khansariha (256)
سپاسگزارمKhansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - Mohammadsardar - 2021-12-14 04:01 PM

سلام فک کنم بشه جفت لول رو چوک فول نصب کرد فک کنم همون چوک شماره یک باشه اکار که فکر کنم همین طور باشه من اگه دولول با چوک موبایل میداشتم جفت بسته به شرایط محیطی زندگیم چو ک ها رو انتخاب میکردم مثلا جای ما بیابونه و واس هر شکاری اینجا باید فول چوک باشه Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - "abas" - 2022-03-02 04:31 PM

[تصویر: Screenshot_۲۰۲۲۰۲۱۱-۱۵۴۵۱۰_Instagram.jpg]
[img]۲۰۲۲۰۲۱۱-۱۵۴۵۱۰[/img]
[img]Screenshot_۲۰۲۲۰۲۱۱-۱۵۴۵۱۰.jpg[/img]
[img]۲۰۲۲۰۲۱۱-۱۵۴۵۱۰[/img]

سلام دوستان چطور میتونم عکس بزارم هر شکلی امتحان میکنم نمیشه ممنون مشیم راهنمایی کنید ...Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - amn - 2022-03-02 08:25 PM

سلام توی تاپیک عکاسی دوستان توضیح دادم

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - merrd - 2022-05-10 03:17 PM

سلام برادران من کرال دارم و هوگلو هم داشتم ولی کرال خیلی اصلحه تیزی هستش قدرت مانور و تیراندازی پشت سر هم و دقیق زدنش حرف نداره
درز مورد پایین زدن کرال من واقعا مثل گلوله زنی میدونمش هر چی را نشانه گیری کردم تا حالا دقیق زده به هدف . هر کجا را دوست داری میتونی پوشش بدی ولی چند ماه قبل شاهین آکار مونتاژ گرفتم تا حال چند بار تیر زدم اصلا خیلی نواخت تیر بدی داره اصلا دقیق نتونستم تیراندازی کنم باهاش تنه درخت را نشونه گرفتم زد تمام بوته ها را کند ولی با کرال حتی برگ را بالای درخت میتونم بزنم .واقعابعد از خریدن شاهین فهمیدم کرال چه اصلحه نازیه کرال من هم کوپ فولادی و سفیده ساخت 2010 هستش در حد نوء مونده .