شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) (/showthread.php?tid=913)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - amn - 2021-06-29 09:25 AM

سلام من زیاد ش.... نمیرم ولی وقتی برم بیشتر کبک میزنم ؛ میخوام بیشتر اینو برا هدف زنی بخرم.
نهایتا تا ۳۰ تومن بتونم هزینه کنمKhansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - "abas" - 2021-10-20 10:48 AM

سلام دوستان عزیزخیلی خوشحالم سعادت اینو پیدا کردم کنارتون باشمKhansariha (8)
من به تازگی ی اسله کرال دولول سوار خریدم تک ماشه با مجوز
میخواستم بدونم اسله خوبی هست ؟
پوکه پران هم نیست پوکه کش هست آرج تاج و کپ مشکی
اولین تجربه اسلحه من هست و چیزی نمیدونم لطفا در مورد اسلحه هر چی میدونید راهنمایی فرمایید
باتشکر و آرزوی موفقیتKhansariha (48)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - amn - 2021-10-20 12:13 PM

(2021-10-20 10:48 AM)"abas نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اولین تجربه اسلحه من هست و چیزی نمیدونم لطفا در مورد اسلحه هر چی میدونید راهنمایی فرمایید

سلام خدمت اقا عباس عزیز.
اقا خیلی مبارکتون باشه ؛ انشا الله که خیرشو ببینی و لذتشو ببری.
اقا یه عکس هم ازش میذاشتی که ما هم فیض ببریم.
اسلحه خوبی خریدی ؛ کرال توی سلاح های ترک جز تفنگ های خوب به حساب میاد.
وزن پایینی هم داره زیر ۳ کیلو.
بسیار خوشدست و مناسب هوازنی.
بین لول ها هم شیار وجود داره که باعث میشه زود خنک بشن.
و بیشتر به صورت تک ماشه و با پوکه پران عرضه می شود من نمیدونستم پوکه کش هم داره.
اما دقت کنید خط روی اون گپ خوشگلش نیوفته چون بدجور تو زوق میزنه.
اسلحه خیلی خوبی گرفتی اگه پست های قبلی رو خونده باشی منم دمبال کرال دولول سوار هستم.
حالا قیمت چند گرفتید شما ؟ ما هم یه قیمت دستمون بیاد.

اقا خوشحال شدم.
موفق باشید فعلا خداحافظ.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - "abas" - 2021-10-20 02:58 PM

(2021-10-20 12:13 PM)amn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2021-10-20 10:48 AM)"abas نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام خدمت اقا عباس عزیز.
و بیشتر به صورت تک ماشه و با پوکه پران عرضه می شود من نمیدونستم پوکه کش هم داره.
اسلحه خیلی خوبی گرفتی اگه پست های قبلی رو خونده باشی منم دمبال کرال دولول سوار هستم.

اقا خوشحال شدم.
موفق باشید فعلا خداحافظ.

ممنونم لطف دارید
سرکارم دوهفته ایشالله برگردم خونه حتما ازش عکس میزارم
این اسلحه رو به پیشنهاد دوستان بخار در حد آک بودنش خریدم چون کوچکترین خط و خشی رو قنداق یا کپ ناره واصلا مشخصه شلیک باهاش نشده نقدی با مجوز گرفتم 35 ملیون ناقابلم هستKhansariha (8)
(2021-10-20 12:13 PM)amn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام خدمت اقا عباس عزیز.

اقا خوشحال شدم.
موفق باشید فعلا خداحافظ.
ممنونم لطف دارید
سرکارم دوهفته ایشالله برگردم خونه حتما ازش عکس میزارم
این اسلحه رو به پیشنهاد دوستان بخار در حد آک بودنش خریدم چون کوچکترین خط و خشی رو قنداق یا کپ ناره واصلا مشخصه شلیک باهاش نشده نقدی با مجوز گرفتم 35 ملیون ناقابلم هستKhansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - KRALARMS - 2021-10-28 02:28 AM

مبارک باشه خیرببینیدازش سال95 دقیقاهمین اسلحه رو صفر6تومن خریدم پوکه کش هست، نشونه صفربودنشم چوکهای 4و5 اصلی کرال به رنگ قهوه ای هست که روی لول بسته شدن مابقی چوکها رو فروشنده ها جداگانه میفروشند، روی قنداق وبچه قنداق نقش ونگارداره

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - "abas" - 2021-11-05 11:43 AM

(2021-10-28 02:28 AM)KRALARMS نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مبارک باشه خیرببینیدازش سال95 دقیقاهمین اسلحه رو صفر6تومن خریدم پوکه کش هست، نشونه صفربودنشم چوکهای 4و5 اصلی کرال به رنگ قهوه ای هست که روی لول بسته شدن مابقی چوکها رو فروشنده ها جداگانه میفروشند، روی قنداق وبچه قنداق نقش ونگارداره

ممنونم اینم روی قنداقش طراحی خوشکلی داره شبیه پولک ماهیKhansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - Mohammadsardar - 2021-11-05 01:26 PM

سلام به اساتید و همراهان انجمن . سوالی داشتم خدمت دارندگان این سلاح اول از همه بگم قصد خرید ندارم فقط یکی از اقوام میخوان بخرن . میخواستم بدونم کسانی که دارنش تا به حال خرابی خاصی از جمله کپش داشته یا اینکه نقش و نگار روی کپ از بین بره یا هر چیز دیگه ای .و اینکه تیرش با فول چوک چطوره خوبه زهر دار هست Khansariha (226)ممنون میشم جواب بدین Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
راستی ببخشید یادم رفت قیمتش الان چنده و اینکه فرقش با اسکار چیه ببخشید زیادی حرف زدم Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - amn - 2021-11-05 04:31 PM

(2021-11-05 01:26 PM)Mohammadsardar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به اساتید و همراهان انجمن . سوالی داشتم خدمت دارندگان این سلاح اول از همه بگم قصد خرید ندارم فقط یکی از اقوام میخوان بخرن . میخواستم بدونم کسانی که دارنش تا به حال خرابی خاصی از جمله کپش داشته یا اینکه نقش و نگار روی کپ از بین بره یا هر چیز دیگه ای .و اینکه تیرش با فول چوک چطوره خوبه زهر دار هست Khansariha (226)ممنون میشم جواب بدین Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
راستی ببخشید یادم رفت قیمتش الان چنده و اینکه فرقش با اسکار چیه ببخشید زیادی حرف زدم Khansariha (8)

سلام.
در جواب سوالاتتون باید بگم فقط یکی ش رو بلدم ؛ نقش و نگار های روی گپ بله با کوچک ترین ضربه ای اینجور که من شنیدم پاک میشه.
توجه داشته باشید که گپش آلومینیومی هست اما از نوع ۷۰۰۰ که بسیار مقاومت بالایی داره ؛از الومینیوم ۷۰۰۰ لوله نارنجک انداز ۴۰ میلیمتری ام۲۰۳ امریکایی هم ساخته میشه ؛ پس درسته که گپ الومینیومی داره اما مقاومتش بالاست.
و یه عیب هم سلاح هایی که بین دولولشون شکاف داره دارن اونم اینه که بعد از تیر اندازی های بسیار طولانی احتمال داره لوله باد کنه و جدا بشه و شما مجبورید برید و دوباره جوشش بدید.
ببخشید کمی طولانی شد.
موفق باشید فعلا خداحافظ.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - KRALARMS - 2021-11-10 02:15 AM

سلام اسلحه کرال از لحاظ تیردهی بسیار مناسبه، چوک فولش دورزن، وچوک 4و5 برای هوازنی الگوی پخش عالی دارن، تفاوتش بااسکاراینه که کرال ساخت یک کمپانی اسم ورسم دار بامتریال خوب هست ولی اسکار یه اسلحه کارگاهیه

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - arashkian - 2021-11-12 01:15 PM

(2021-11-05 01:26 PM)Mohammadsardar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (8)Khansariha (256) درود بر همه دوستان . سلاحهای کرال جزو بهترین و معتبرترین و باکیفیت ترین سلاحهای ترکیه هستن . و سلاحهایی مقاوم و جوندار و سبک و با اصالت و استاندارد . در مورد دولول کرال هم بی دردسرترین تک ماشه است که به ندرت مشکلات تک ماشه های دیگه براش پیش میاد . در مورد جدا شدن 2تا لول هم بستگی به نوع استفاده داره .فشنگ استاندارد و استفاده معقول و منطقی مشکلی برای سلاح پیش نمیاره . من دوستانی دارم که سالهاست دارن همه نوع و به تعداد نسبتا بالا فشنگ استاندارد و با شارژ معقول استفاده میکنن و سلاحشون بی مشکل داره همچنان کار میکنه و تمیز و مرتب . در مورد اسکار هم متاسفانه تقلبیش زیاد است و نیز نوع تک ماشه اصلیش اصلا خوب نیست . اسکار 309 گوزن نشان و کلا اسکارهای دوماشه بشرط اصالت و اسکار بودن سلاحهای خوبی هستن . اما اسکار هم مثل برندهای دیگر از جمله کرال نمونه های فیک زیاد داره . اما در کل سلاحهای خوبی هستن . اسکار دوماشه 309 ( گوزنی ) و اسکار دوماشه نیو 2017 ( مرغابی ) سلاحهای خوب و بی مشکلی هستن . در مورد قیمت هم همه قیمت بسته به منطقه و میزان انصاف و پول لازمی فروشنده میگن و هرچی صبورتر باشی ارزانتر میتونی بخری ... حق نگهدار همه اساتید انجمن . باد تا ابد . Khansariha (8)Khansariha (256)