شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) (/showthread.php?tid=913)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - sadra9496 - 2012-02-16 03:54 PM

جناب کوهنورد واسه طرح بدون جواز حذف شده.برای خرید مجاز روال طبق معموله

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - leopard - 2012-02-16 04:59 PM

دوستان کسی میدونه این اسلحه چی هست
کلی گشتم و به تنها اسلحه ای که مشکوک شدم همین دولول ساخت ترک کرال هست
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته کیفیت عکس ها با زاویشون زیاد خوب نیست

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - nakhjir - 2012-02-16 05:02 PM

درود بر شما

عکس ها اسلحه درست مشخص نیست، اگه بتونی روی لول و کپ رو بخونی و بگی چی نوشته مشخص میشه چه تفنگی هست

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - sadra9496 - 2012-02-16 05:22 PM

فکر کنم zerve هست که جدیدا خیلی زیاد شده.کرال تو همه مدلاش زیرش درشت حک شده

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - ehsannikoo - 2012-02-16 05:32 PM

(2012-02-16 03:40 PM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صدرا جان یه سوال :شنیدم که تاییدیه کلانتری و ضامن از مراحل حذف شده درسته ؟؟ این ضامن بردن خیلی مکافات داره یکی رو پیدا کنی راضی بشه یک یا چند روز ( بسته به کلانتری محل ) از کار و زندگی بیفته حالا بماند فحشهایی که تو دلش به ادم میده ولی ادم ازچشماش میخونه و.............امیدوارم حذف شده باشه احسان نیکو جان خوب پیدات کردم ! مرد حسابی ابکاری هیچی نمیگی اسه میری اسه میای ؟؟ بابا در بدر دنبال ابکار میگردم البته فکر کنم ابکار طلا باشی نه ؟؟ ببینم رادیوم رو الومینیوم جواب میده ؟؟

سلام عزیز من همه جوره در خدمتتم.
عرض کنم من توکار آبکاری طلا هستم ولی اگر میخوای روی آلمنیوم آب بدی میشه. ولی باید اول یه لایه به نام (آب آلمینیوم) روش بدی بعد رادیوم بدی و اگرم میخوای موندگاریش بیشتر بشه باید روی آب آلمینوم یه لایه نیکل بخوره بعد دیگه میشه مرد جنگ.Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - royal - 2012-02-16 08:38 PM

دوست عزیز فک کنم این تفنگ یلدیز باشه ولی عکسات اصلا کیفیت نداره ببین روی لوله ویا کپ اون چی نوشته همونو عکس بگیر بزار تا دقیق بشه نظر دادKhansariha (219)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - leopard - 2012-02-17 01:17 PM

من خودم اسلحه رو از نزدیک ندیدم و عکس رو هم پدرم گرفته و اونم مدل رو نخونده که ببینه مال چه کار خونه ایه و الانم اسلحه باسه ی جواز تحویل داده شده
اون قسمتی که دایره کشیدم دورش بیشتر شبیه این اسلحه کردش
این دو تا عکسو مقایسه کنید

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - royal - 2012-02-17 01:59 PM

نه دوست عزیز به این چیزا ربطی نداره اکثرا اینجورین مهم مدل اونه Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - sadra9496 - 2012-02-17 02:05 PM

نه دوست من مطمئن باش کرال نیست.کرال رو همه مدلاش حک شده.احتمالا متفرقه هست.مارکهای زیادی این مدت اومده که تا حالا به گوشمونم نخورده بود

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - Hunter - 2012-02-18 12:19 AM

با سلامKhansariha (8)

leopard جان بیست سوالی میپرسی،خب دادا زیر کپ را بخون نوشته دیگه در ضمن ارم کرال بصورت کنده کاری اون زیر هستKhansariha (214)

دوستان مطمئن باشید کرال یکی از مارک های خوب ترکیه هست!اینو من از خودم نمیگم بلکه از زبون کسی میگم که با این اسلحه 6 سال کار کرده و تا حالا ازش راضی بوده!

این که بخواهیم مارکهای مختلف را با هم مقاسیه کنیم و بگیم آتا بهتر از کراله و اون بهتر و فلانه و بهمان اینطوریه به نظرم اصلا این کار درستی نیست!

اصلا خود ترکیه هم تا حالا نیومده بگه دوعقاب بهتره از سارسیمازه،اگه اینطوری بود که شات گانهای پلیس ضدشوروش و کلت کمریشو از سارسیلماز نمیخرید!Khansariha (214)

ولی واقعیتشو بخواهید توی این 170 تا شرکتی که ترکیه داره برند های معروفش همون آکار و سارسیلماز و هوگلو و کرال و یلدیزن!

این 5 تا کمپانی اسلحه هاش خوبه و میشه گفت از نمونه های ایرانی بهتره و در ضمن این چند کمپانی دارای سایت و کاتالوگ و .... هستند و بقیه فقط اسمشون هست!

ببینید هر اسلحه ای مزایایی داره،مثلا همه میدونن اکار از یلدیز جوندارتره ولی خب یلدیز امکاناتش بهتره!نمیشه گفت کدوم سرتره جفتشون خوبنKhansariha (8)

این هم مطلبی برا دوستان با سواد از شرکت کرالKhansariha (219)

Kral Av Sanayi offers shotguns, air rifles and blank pistols with a unique hormanization of technology and traditional craftsmanship with its production in 18.000 meter square closed facility and with more than 100 experienced gunsmiths. As since 25 years, KRAL AV will continue its mission to produce with the mission of “offering high quality with reasonable price”. Respectfully yours…

این هم عکس 5 تیر کرال که این هم اسلحه ی خوبیه و واقعا عالی از اب دراومده!

در ضمن جنس همین لوله هم با سوار فرقی نداره و تا حالا تو این چند سال باد نکرده،خخخخخخخخ

[تصویر: 423691_387205371295616_1248902326_n.jpg]

موفق باشید