شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) (/showthread.php?tid=913)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - mirlohi - 2017-02-09 01:08 PM

پترن فراموش نشه با فشنگ 5 و فاصله 36 متر از هر دولولKhansariha (221)

در ضمن کرال هر چی باشه از نخجیر 2 که بهتره
پس هر کی کرال داره قدرشو بدونه.والا از نخجیر 2 بهتره

بحثی که با دوستان داشتیم سر کرال و آکار بود که به خیر گذاشتKhansariha (90)

ما که نگفتیم کرال بده.ولی خدایی تورون و امثالهم مارک های متفرقه ترکیه ای افتضاحن

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - karbakhsh - 2017-02-10 12:19 AM

استاد به دل نگیر. دوستان شاید بد حرف بزنن ولی نظر بدی ندارنKhansariha (290)Khansariha (226) تفنگ سلیقه هست و یکی براش اکار کافیه و یکی بایکال و یکی کرال و و و
مهمترین داستان تفنگ همونیه که باربد گفت؛ باید نیازت برطرف کنه و بتونی ازش لذت ببری. حالا یکی عمر مفید براش مهمه و یکی خیر(عمر مفید تعریف و شرایط داره) ادم داریم از نخجیر دو خودش بینهایت راضیه و بعضی از بنلی خودش خیر. در اینکه کرال تیر خوبی میده رو دست 80تا 90درصد موافق هستن و اکارم تیر خوب میده و یلدیز هم و و و فقط میمنه استفاده کننده که کدوم ترجیح میده. ان شاالله همه از تفنگ خودشون بخوبی استفاده کنن و لذتش ببرن.
باربد هم نصیحت کنید زیاد فشنگ با خودش نبره تا چنتا برا ما هم بمونه و الا کلامون تو هم میره Khansariha (219)Khansariha (219)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - hossinmahmodi.1376 - 2017-02-10 12:56 AM

بله من با میرلوحی موافقم تورون خوب نیس زیاد این کرال تفنگ کار راه انداز تری از بقیه هم قیمای هاش هست

hossin

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - barbud - 2017-02-10 01:09 AM

سلام کاربخش جان ما پشت سرجنابعالی پِلِکی میکنیم ،این خیلی خوبه که هرکسی معایب ومزایای تفنگ خودشو توتاپیک مخصوصش بگه تاهرکسی که نیازداره ومطالعه میکنه به جمع بندی برسه وبتونه نتیجه گیری کنه اکثرتاپیک سلاحهای مختلف شده رجز خونی وپراز مطالب ضدونقیض که خواننده رو کاملا گیج میکنه ونتیجه ای هم نداره،جمله ای که تواکثرتاپیکا به چشم میخوره اینه من بایکال ،یلدیز،بنلی،وینچسعتروچیفسان و... دستم گرفتم یاتیرزدم هیچ کدوم بدردنمیخوره فقط فلان مارک خوبه،آخه دوست خوبم چطوربادست گرفتن یازدن یه فشنگ متوجه خوب یابدبودن اون شدی،کسی که چندساله داره بااسلحه زندگی میکنه ودشت وبیابون میره وباتک تک مولکولای تفنگ اُخت شده هنوز اجازه اظهارنظرکلی به خودش نمیده،چون دنیای اسلحه پرازنگفتنی وندیدنیه این مسائل رواول به خودم میگم که ازهیچی سردرنمیارم اگه میدونستم هنوز۲سال ازخریداسلحه اول نگذشته سراغ دومی نمیرفتم

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - moraaadghahreman - 2017-02-11 08:34 PM

سلام وعرض ادب خدمت دوستی که فرمودن بهتره بجای کرال کمی بودجه رو ببری بالااکار بخرید یعنی باید 2تا3 م بیشتر هزینه کنی سپس دوست دیگه میگه کمی بودجه رو ببر بالا بایکال بخر پس دوست گرامی این منطقی نیست بگیم بودجه رو ببر بالاچونواقعا برای خیلی از دوستان امکانش نیست اگر درباره معایب کرال اطلاعات دارید وتجربه کردیدلطفا بفرمایید استفاده کنیم درضمن بنده 5سال بصورت مداوم باکرال هم شکار رفتم وگاهی تراپ باهاش مشکلی نداشتم کپ سیاه هستش وکوچکترین لقی نداره تفنگ خوبی هستش درحد متوسط نگهداری برای هرتفنگ حرف اول واخرو میزنه موفق باشید

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - hossinmahmodi.1376 - 2017-02-12 01:19 AM

اقای قهرمان کرال شما هم هر دولول یک پترن منظم میداد و ته نمیکشید برعکس بعضی آکارها ؟

hossin

لول چند سانت بود ممنون میشم از جزییات ش توضیح بدید

hossin

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - amirsalaramirsalar - 2017-02-12 09:37 AM

(2017-02-07 05:16 PM)mobarez نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-02-07 09:49 AM)amirsalaramirsalar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این دوست عزیز ما آقای میرلوحی مثل من آخره شانسه
بنده خودم به نام خودم و خانمم 4 تا تفنگ عوض کردم و سر آخر برتا پنج تیر پران آکبند قیمت 48 میلیون خریدم من هم فکر می کردم که این تفنگ با این همه نام و نشان الان دیگه دور ترین فاصله ها رو برام میزنه
اما زهی خیال باطل این کجا و تک روس اولین تفنگ که داشتم کجا که دلم براش یه ذره شده اون با قیمت دو میلیون و پانصد و این با قیمت 48 میلیون
الان برادرم یک رمینگتون 870 با لول 77 و فول چوک داره که جنازش به این تفنگهای جدید بنلی و برتای جدید می ارزه
اینو من دارم به شما میگم که این تفنگ رو دارم
دوستان گول قیمت تفنگ و اسم اونو نخورید.
دیگه قضاوت با شماKhansariha (8)

سلام دوست عزیز .نظر شما راجبه بایکال 153 پنج تیر چی هست؟
آیا تابحال ازش استفاده کردید؟Khansariha (256)
خیلی شدید تصمیم دارم بخرمش ولی با این حرف شما یکم دل زده شدم
من با این مدل کار نکردم اما قطعا با گاز باروت مسلح میشه نه اینرسی که همین باعث کاهش قدرت ساچمه ها و کثیفی و بسیاری از مشکلات دیگه میشه. البته فراموش نشه این موارد بعلت اینه که تو کشور ما فشنگ خوب گیر نمی یاد و اکثر مشکلات به علت ضعف فشنگهای موجود در بازاره. نمونه و مثال این مهم این که دوستان در همین سایت پترن فشنگهای وینچستر و رمینگتون رو با سلاح نخجیر تو فاصله 60 متر گذاشتن که میتونید ببینید همین نخجیر که بنده و شما حتی یک میلیون هم براش پول نمیدی با فشنگ خوب چقدر عالی زده

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - moraaadghahreman - 2017-02-12 08:24 PM

سلام جناب محمودی لول کرال که بنده دارم 76هستش وچند بار پترن گرفتم هردو لول مثل هم بودن ته کشیدن از این اسلحه ندیدم انصافا زدنشم خوبه حسن بزرگش سبک بودنشه با توجه به نوع شکاری که میرم کبک ازصبح تا غروب توی کوه بال وپایین شدن خسته کننده نیست البته درمقایسه بانخجیر2که قبلا داشتم فقط هرازگاهی پوکه پرانها عمل نمی کنندالبته به ندرت پیش میادبه تعمیرکار گفتم ایشون میگن عیب از فشنگهای ایرانی هستش بخاطر همین دستکاریش نکردم سرب ماهیگری رو سمباده زدم شد مثل سمبه در صورت نیاز ازبالا میندازم پوکه بیرون میاد البته گفتم به ندرت این موضوع پیش میاد سوال دیگه ای بود در خدمتم

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - hossinmahmodi.1376 - 2017-02-13 01:17 AM

ممنون بابت تجربیات و راهنمایی تون

hossin

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - barbud - 2017-02-16 10:04 PM

سلام جنس ماشه کرال چیه ؟به نظرمیرسه پلاستیک فشرده باشه