شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) (/showthread.php?tid=913)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - mirlohi - 2017-02-05 09:42 PM

خب پس با این اوصاف کرال هم تو بازار جا باز کرده.بالاخره رقابتی که بین اسلحه ساز ها در ترکیه بود به یه جا رسوندشون !!! دمشون گرم

ای کاش تو ایرانم یه همچین رقابتی بودKhansariha (256)
البته خارجیا در کنار ساخت اسلحه فرهنگشم نهادینه میکننKhansariha (172)

ولی خدایی تورون افتضاحه من باش تیر انداختم.یه مدل بغل دوماشه داشت چوک ثابت بدون آب کرم و بسیاااااااااااااااار بد دست
یه مدلم دولول روهم به نام زیرو که اونم چوک ثابت و بدون آب کرم

اصلا ترکیه 80 درصد جناس افتضاحهKhansariha (367)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - karbakhsh - 2017-02-05 11:39 PM

یکی در مورد بایکال یه چیزی گفت؟!!Khansariha (367)Khansariha (367) حرف اساتید درسته و نمیشه بخاطر اسم و رسم که در قدیم یه تفنگ داشته امروز هم همون داستان داشته باشه.کرال تیر زدنش عالیه و تفنگیه که نسبت به قیمتش عالیه حالا کمی باید در مورد استفاده مواظبت بیشتری کرد که این نمیتونه زیاد امتیازش پایین بیاره. زیروه هم معمولا تو کسانی که کمی حرفه ای به تفنگ نگاه میکنن مشتری نداره و تعداد کمی ازش راضی هستن. اکار هم که از نظر پترن بسیار عالی میزنه و ترون هم ........ من بایکال دارم ولی تیری که کرال میزنه یا لول بالا اکار میزنه بیشتر قبول دارم ولی از تفنگم راضیم اونم خییییلی. کلا باید با داشته کنار امد و ازش لذت برد والا کار بسی مشکله. یکی از دلیلهای تعویض بعد سه سال هم همینه که بعضی خیلی زود به تفنگ دوست خودشون علاقه پیدا میکنن.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - barbud - 2017-02-05 11:50 PM

سلام میرلوحی جان کاملا درست فرمودین تورونهای موجوددرایران مدلهای قدیم این اسلحه هستن ،البته جدیداش ازنظرشکلی بهترشده ولی فاصله زیادی داره تابشه بهش اطمینان کرد زیرو که دستت میگیری میترسی مثه شیشه مرباتودستت نابودشه،رقابت توکالاهای اساسی که به جون مردم بسته هست وجودنداره وخون ملت ومیمکن،اسلحه که کالای لوکس حساب میشه وتودست چندنفره واستفادشومیبرن وهیچ کسم کاری به کارشون نداره

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - hossinmahmodi.1376 - 2017-02-06 01:38 AM

(2017-02-05 12:40 PM)mirlohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تو فامیل ما چهار نفر آکار دارن همه هم راضی هستند.از لحاظ ظاهری و خوش دست بودن و .... اصلا قابل قیاس با کرال نیست
تو ایران اگه جنس خوب پیدا کردی باید پول زیادی براش بدی.حالا من نمیدونم چرا کرال آکش 6 تومنه و آکار 8 تومن

بذارید اعتراف کنم دایی بنده بایکال بغل دوماشه خرید ولی خدایی آکار تیر دهیش بهتر بود.بدجور پشیمونه چرا آکار بر نداشته Khansariha (226) قرار نیست اسم بایکال رو یه تفنگ هک بشه و
بشه بهترین اسلحه..... اگه پترنش خوب بود تا حالا گذاشته بودم تو انجمن خخخخخخخ

نزدیک 6 ساله تفنگ ترک به صورت هجومی داره میاد تو بازار ولی تو ایران هیچکومش جز هوگلو و آکار و یلدیز به فروش انبوه نرفته و اسم در نکرده.

درسته اینجا کاربر ناشی و تازه وارد خیلی هست ولی شمام سوءاستفاده نکن یهویی اسم یه تفنگو ببر بالا.برو هوگلو و آکار و یلدیز دستت بگیر بعد این تعاریفو بکنKhansariha (290)

قرار نیست تا یه تفنگ رفت تو نمایشگاه بشه بهترین
اقای میرلوحی خیلی تند میری پیاده شو با هم بریم
اگه من آکار و یلدیز و اینجور تفنگ ها رو دست نگرفتم پس به نظر شما من کرال رو با کدوم برندی دارم مقایسه میکنم اقای

hossin

با کوچیکترین سرچ‌همه چی راجب کرال میاد من پدرم صاحب کارخانه کرال نیس بخوام طرفداری شو کنم
در ضمن شما یک زمان نظر قطعی رو نخجیر تکلول و بعد بایکال و تازگی ها هم به آکار روی آوردید که هر دفعه تفنگ مورد نظرتونو بهذکاربرا پیشنهاد کنید و پشیمون بشید این نمیشه چون تگزاس نیست امروز بخری فردا عوض کنی

hossin

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - arashkian - 2017-02-06 01:58 PM

Khansariha (8)Khansariha (256)درود.دوستان کمی آرام تر و صبورتر...در مورد اینکه کدام برند چه ویژگیهایی داره"تایپکهای همین انجمن(کرال-آکار-یلدیز-اسکار-هوگلو-چیفسان-شاهین) گواه خیلی نقاط ضعف یا قوت برندهای مختلف و مبنای قیاس میتونه باشه و نقاط ضعف و قوت هر وسیله رو باید مصرف کننده یا فردی که برندهای مختلف از اون وسیله رو دست گرفته در موردش نظر بده و البته در رسیدن به حقیقت یک موضوع"عدم تعصب عامل اصلی است...چون اگه تعصب باشه دیگه نباید انتظار نتیجه درست و رسیدن به حقیقت رو داشت...اینکه من چون فلان وسیله رو دارم یا ازش خوشم میاد"پس دیگه اون وسیله درجه یک و بی رقیب است یا بالعکس"چون یهویی از یک برند خوشم نیومد"دیگه بدترین سلاح شکاری(یا هر وسیله دیگه)در دنیا باشه"یک کمی بدور از انصاف و منطق است...و نیز تعصب و به تبعش خدای ناکرده توهین به طرف مقابل...اینجا هیچکسی مالک هیچکدام از کارخانه های ترکیه نیست"پس چرا موضع گیریهای خصمانه و خدای ناکرده توهین نسبت به همدیگه...که آخرش هم به بحث سوء استفاده و بحث سن و سال و بی تجربگی و و و و و بکشه و دلخوری دو طرف...ماشاالله اینجا همه استادن و در حد خودشون دارای دانش لازم(و نه کافی---دانش من به آن حد رسید*که دانستم هنوز نادانم) و برای تبادل نظر و تکمیل معلومات اومدن و اومدیم."پس اگه اومدیم هم اندیشی و افزایش دانسته ها داشته باشیم"باید تحمل همدیگه رو هم داشته باشیم و نیز احترام همدیگه رو و حالا اگه لحن یکیمون درست نبود و رعایت نکرد"طرف مقابل زیاد به دل نگیره...در مورد دولول سوار کرال 36صفحه دوستان نوشته اند و خوانده ایم و همچنان خدا رو شکر هست و قطعا افزوده خواهد شد...بنده و شما هم مثل مابقی اعضای انجمن و از جمله نویسندگان 35صفحه قبلی-تجربیات و نظر خودمون رو نسبت به این سلاح داریم که شاید متفاوت باشه که همونطور که میبینیم یکی کپ آلومینیوم رو مزیت میدونه و یکی عیب سلاح...یکی سبکی و یکی سنگینی سلاح رو مزیت میدونه...یکی تک ماشه رو میپسنده و یکی جفت ماشه...یکی بغل و یکی رویهم رو میپسنده...و و و...بالاخره نظر و سلیقه و تجربه شخصیه دیگه...ببخشید طولانی شد...**حق نگهدار همه اساتید انجمن**.Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - mirlohi - 2017-02-06 09:16 PM

من یکی تکلول نخجیر تمام تسمه و آکار رو به بایکال ترجیح میدم

ما به خیال خودمون چون بایکال خریدیم اول کار گفتم هر جا رو بگیری میزنه ولی اصلا اینطور نیست
گاهی خوب تیر میده گاهی بد.اصلا تفنگه دمدمه مزاجه خخخخخخخخخخخخخ

ولی آکار و نخجیره دلمون خوشه 80 درصد شلیک ها عالیه و شانسی نیستKhansariha (215)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - karbakhsh - 2017-02-06 11:17 PM

اقا دمتون گرم کارتون درست. تفنگ مثل خیلی از دیگر چیزها سلیقه هسته و نمیشه برا همه یک نسخه پیچید. ولی میرلوحی عزیز بعد بایکال سوار(موفق نشدن)و اکار و تک نخجیر و روس جفت و مجدد اکار سرلوحه قرار دادن. دمشون گرم. البته من ناشی عرض کنم که نخجیر یک با جفت روس کلا دوتا داستان جدا هستن و هر کدام ساچمه پرت میکنن؛ولی هر کدومش برا جایی و نوع کاری. بگذریم تاپیک منحرف شد از نامش فاصله گرفت.
کرال تیر خوبی میزنه Khansariha (219)Khansariha (256)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - barbud - 2017-02-07 12:06 AM

سلام کل تاپیک کرال صحبت ازدقیق زدن این اسلحه هست ،کاری به قیمت و رده، برنددرجه چندبودن،استحکام کم ویازیادش،ندارم ولی وقتی تعدادزیادی استفاده کننده روی مهمترین نقطه قوت اسلحه که پترن ودقت هست، دست میذارن یعنی روی این اسلحه کارشده تکنولوژیش به روز بوده ومثه خیلی مارکهای دیگه که هرچندقبضه یه سازمیزنه نیست

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - amirsalaramirsalar - 2017-02-07 09:49 AM

این دوست عزیز ما آقای میرلوحی مثل من آخره شانسه
بنده خودم به نام خودم و خانمم 4 تا تفنگ عوض کردم و سر آخر برتا پنج تیر پران آکبند قیمت 48 میلیون خریدم من هم فکر می کردم که این تفنگ با این همه نام و نشان الان دیگه دور ترین فاصله ها رو برام میزنه
اما زهی خیال باطل این کجا و تک روس اولین تفنگ که داشتم کجا که دلم براش یه ذره شده اون با قیمت دو میلیون و پانصد و این با قیمت 48 میلیون
الان برادرم یک رمینگتون 870 با لول 77 و فول چوک داره که جنازش به این تفنگهای جدید بنلی و برتای جدید می ارزه
اینو من دارم به شما میگم که این تفنگ رو دارم
دوستان گول قیمت تفنگ و اسم اونو نخورید.
دیگه قضاوت با شماKhansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - mobarez - 2017-02-07 05:16 PM

(2017-02-07 09:49 AM)amirsalaramirsalar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این دوست عزیز ما آقای میرلوحی مثل من آخره شانسه
بنده خودم به نام خودم و خانمم 4 تا تفنگ عوض کردم و سر آخر برتا پنج تیر پران آکبند قیمت 48 میلیون خریدم من هم فکر می کردم که این تفنگ با این همه نام و نشان الان دیگه دور ترین فاصله ها رو برام میزنه
اما زهی خیال باطل این کجا و تک روس اولین تفنگ که داشتم کجا که دلم براش یه ذره شده اون با قیمت دو میلیون و پانصد و این با قیمت 48 میلیون
الان برادرم یک رمینگتون 870 با لول 77 و فول چوک داره که جنازش به این تفنگهای جدید بنلی و برتای جدید می ارزه
اینو من دارم به شما میگم که این تفنگ رو دارم
دوستان گول قیمت تفنگ و اسم اونو نخورید.
دیگه قضاوت با شماKhansariha (8)

سلام دوست عزیز .نظر شما راجبه بایکال 153 پنج تیر چی هست؟
آیا تابحال ازش استفاده کردید؟Khansariha (256)
خیلی شدید تصمیم دارم بخرمش ولی با این حرف شما یکم دل زده شدم