شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) (/showthread.php?tid=913)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - barbud - 2017-02-04 11:39 PM

سلام قبل ازاینکه کرال بخرم تو همین تاپیک ازدوستان درموردش سوال مپرسیدم عزیزی گفت وقتی شکاربری وتیراندازی کنی متعجب میشی دیروز که برف زیادی باریده بودرفتم کوه دقیقاهمین موضوع اتفاق افتاد فاصله ۴۰متری یه شلیک عالی نمیخوام خیلی ازش تعریف کنم اگه کرال استحکام آکاروداشت نورعلی نور میشداین همه کمپانی تولیداسلحه توترکیه یکی به ذهنش نمیرسه ترکیب این دواسلحه بسیارفوق العاده میشه وکام تشنگان اسلحه سیراب،کرال الگوی پخش ودقت مثال زدنی داره

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - hossinmahmodi.1376 - 2017-02-05 12:41 AM

به نظر من آکار حتی انگشت کوچیکه کرال هم نیست
با همین کپ آلومینیوم که همه تون با آلومینیوم درو‌پنجره مقایسه ش میکنید و آکار رو از فولاد معدن و شاه تفنگ میدونید که فرق بین شون رو این چیزا میدونید باید بگم با همین کرال ها بالای هفت هزار شلیک شده و اخ نگفته و سالی ۱۲۰ تا حدودا اسلاگ میزنن هر سال

hossin

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - barbud - 2017-02-05 01:16 AM

سلام حسین جان منظور من اصلا این نبود آکارم سلاح خوبیه مقاومت خوبی داره خیلی ازدوستانی که آکاردارن ازش بسیارراضی هستن امیدوارم کسی ازسلاحش ناراضی ودلگیرنباشه چون تحمل همدیگه یه کم سخت میشه تحمل زوری بدون داشتن حق طلاق به مدت سه سال باعث افسردگی طرفینه

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - hossinmahmodi.1376 - 2017-02-05 01:19 AM

سلام باربد جان من کلی گفتم
اگه بخوام راجب کرال اطلاعات بدم به ضرر خودمه چون قیمت ش میره بالا خخخخخ
ولی همین قدر بدونند دوستان که این برند در بهترین نمایشگاه های اسلحه دنیا اعم از شات شو آمریکا و نورنبرک آلمان چ پروهانت استانبول خیلی حرف ها زد و رقیب های زیادی رو به راحتی بغل زد

hossin

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - mirlohi - 2017-02-05 12:40 PM

تو فامیل ما چهار نفر آکار دارن همه هم راضی هستند.از لحاظ ظاهری و خوش دست بودن و .... اصلا قابل قیاس با کرال نیست
تو ایران اگه جنس خوب پیدا کردی باید پول زیادی براش بدی.حالا من نمیدونم چرا کرال آکش 6 تومنه و آکار 8 تومن

بذارید اعتراف کنم دایی بنده بایکال بغل دوماشه خرید ولی خدایی آکار تیر دهیش بهتر بود.بدجور پشیمونه چرا آکار بر نداشته Khansariha (226) قرار نیست اسم بایکال رو یه تفنگ هک بشه و
بشه بهترین اسلحه..... اگه پترنش خوب بود تا حالا گذاشته بودم تو انجمن خخخخخخخ

نزدیک 6 ساله تفنگ ترک به صورت هجومی داره میاد تو بازار ولی تو ایران هیچکومش جز هوگلو و آکار و یلدیز به فروش انبوه نرفته و اسم در نکرده.

درسته اینجا کاربر ناشی و تازه وارد خیلی هست ولی شمام سوءاستفاده نکن یهویی اسم یه تفنگو ببر بالا.برو هوگلو و آکار و یلدیز دستت بگیر بعد این تعاریفو بکنKhansariha (290)

قرار نیست تا یه تفنگ رفت تو نمایشگاه بشه بهترین

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - talebeamoli - 2017-02-05 01:30 PM

این بنده خدا راست میگه
من در جریان یکی از غرفه ها تو کانادا بودم دوستان برام تعریف کردن
غرفه کرال خیلی شلوغ بود
در کل کرال فروشش جدیدا خیلی خوب شده

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - arashkian - 2017-02-05 02:59 PM

Khansariha (8)Khansariha (256)درود.حیف و صد حیف که دو ماشه نداره.وگرنه عیوب برندهای همتراز رو به هیچ وجه"کرال نداره.در مورد کپ آلومینیوم هم "یک تکنولوژی جدید و مزیت به حساب میاد اما ما متاسفانه سیستممون کمی سنتی است.حق نگهدار.Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - barbud - 2017-02-05 04:03 PM

سلام منظوردوستمون ازورودبه نمایشگاه پشت سرگذاشتن یه سری استانداردهای اروپایی هست،وگرنه نخجیرم تونمایشگاه اسلحه شکاری تهرون شرکت کرد ،پس یه برند نامی هست؟ نمایشگاههای بین المللی باعث اعتباربرندمیشه،درموردانبوه بودن،یلدیلز،آکار،هوگلو،بایدبگم هوگلو که تک و توک هم دست مردمه هم توفروشگاهها ازنظرعددی تورون ازهوگلوتوایران بیشتره یه سربه تاپیکش توهمین انجمن بزنید،یلدیزم باعین حالی که چندمرحله سهمیه دادن امابافروانی بالا موجود نیست،ولی آکار زیاده دلیلشم همه میدونیم

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - talebeamoli - 2017-02-05 07:05 PM

آرش کیان عزیز و دوست داشتنی
اتفاقا تو همون نمایشگاه کرال بغل هم دو ماشه سنتی هم بود که جدیدا روونه بازار شد
کاش این طرف هام پیدا میشد
دلم لک زده برای یه دو لول ترک صفر دو ماسه بغل هم

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - arashkian - 2017-02-05 09:00 PM

Khansariha (8)Khansariha (256)آخ که گفتی طالب جان...والا سلاح و فشنگ درجه 2و3 هم داره کم کم برای ما آرزو میشه...حالا برند درجه یک که دیگه جای خود...حقیقتش من هرچی توی دست ملت کرال دیدم تک ماشه بوده...اگه تنوع هست"مال ما نیست.Khansariha (8)Khansariha (256)