شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) (/showthread.php?tid=913)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - shekarchikohestan - 2016-09-20 11:46 AM

سلام باربد عزیز قیمتش توهمین مایهاست تفنگ دستت رسید چندتا عکس ازش بزار شیرینی تفنگت موفق باشید

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - barbud - 2016-09-20 02:49 PM

سلام روچشمم حتمایه چیزی که ذهن منو مشغول کرده اینه که وقتی حرف ازتفنگ وبرندهای خوب ترک میشه حرف از آکارو یلدیز هست کرال جایگاه خاصی نداره میترسم دوباره تراژدی غم انگیزنخجیرتکرارشه

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - shekarchikohestan - 2016-09-20 04:13 PM

سلام نه عزیزم بد بدلت راه نده گفتم که4سال باهاش تیراندازی کردم انصافا بی ازاره خوشدست خوش قراول سبک ایشالا ماشش برات بچکه به خوشی نخجیر2رومنم داشتم سال گذشته ردش کردم رفت خیلی اذیتم شدم باهش قنداقشو اصلاح کردم سوزنهاش بعضی وقتا عمل میکردولی خیلی وقتا نه یعنی ضعیف به چاشنی ضربه میزد اینم درست کردم البته تاحدی چون انقد قوی شده بودچاشنی سوراخ میکردومقداری ازگاز باروت روپس میداد ضامنش زود خراب شد خلاصه شاهکاری بود البته بعضی از دوستان ازش خوب میگن ساخت وطنیه دیگه بگیر نگیر داره اما کرال تفنگ خوبیه اگر خوب مراقبت بشه برات سالها کار میکنه بازم مبارکت باشه

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - ماکان - 2016-09-20 04:35 PM

تو تفنگهای ترک نسل جدید چون اکار و یلدیز رو مدتی سهمیه میدادن،تبلیغ روشون زیاد شده و با توجه به اینکه بیشتر دست شکارچیها هستن،بحث روشون بیشتره.
اگر کرال هم سهمیه و تعداد بالا توزیع میشد الان داستان فرق داشت.من کاری به بهتر بودن کدوم ندارم چون معتقدم بحث فنی اسلحه های ترک با مقداری دخالت سلیقه همراهه،اما گاهی گیر دادن به یک نقصی که شاید وجود هم نداشته باشه یا کم باشه باعث بزرگ جلوه دادن و عامل ظلم به یک برند میشه.مثل کپ کرال و لول پایین اکار و پس تیر یلدیز در تراپ و . . .

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - romin - 2016-09-20 06:39 PM

(2016-09-20 02:49 PM)barbud نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام روچشمم حتمایه چیزی که ذهن منو مشغول کرده اینه که وقتی حرف ازتفنگ وبرندهای خوب ترک میشه حرف از آکارو یلدیز هست کرال جایگاه خاصی نداره میترسم دوباره تراژدی غم انگیزنخجیرتکرارشه

سلاح جدید مبارک باشه . ولی مواظب این سلاح باشید و بلایی که سر جوش کارپید کاری نخجیر در اوردید رو این یکی سلاح انجام ندید .امیدوارم سالیان سال ماشه اش تو هوازنی بچکه بدون تیف یا آخ گفتن در شکار Khansariha (8) سلاح خوبی انتخاب کردید . سلاح باید به دل شکارچی بشینه

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - barbud - 2016-09-23 09:28 PM

سلام یه کلیپ۱۲دقیقه ای ازکمپانی کرال دانلودکردم تمام قنداقا هم چوبی وهم فایلرگلاس با دستگاههای دقیق و پیشرفته تولیدمیشه یکی ازمدیراش که ترکی صحبت میکنه ومیگه کرال توبازارای ژاپن وامریکا فروش میره تمام دستگاههای تولیداین اسلحه باتکنولوژی روزدنیا وبادقت مهندسان ترکیه ساخته میشه چیزیم که من دیدم دقیقا همینه ودخالت دست خیلی کم هست حالا اله اعلم

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - barbud - 2016-09-24 12:59 AM

ببخشید اشتباه تایپی بود(فایبرگلاس)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - کوهنورد - 2016-09-24 01:06 AM

با سلام :
باربد جان مبارک باشه Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
من از وقتی که نخجیر رو زدی پوکوندی فهمیدم دیگه نگهش نمیداری .. !!!!! خخخخخخخخخخخخخخخخ
از کرال خیالت راحت باشه تفنگ خوبیه بنظر من خیلی خوش تیر تر از آکاره خصوصا که پترن خوب و همپوشانی لول پایین و بالاش و سبکیش کاملا راضیت میکنه . اگر چه من شخصا کپ آلومینیومی رو دوست ندارم خخخخخخخ
انشالله به خوبی و خوشی استفاده کنی .
در مورد نخجیر هم بگم ظاهرا خیلی بگیر نگیر داره . دارم برای تفنگم یه قنداق جدید میسازم (اگر چه شاید بعد از اتمام فصل شکار باهاش خداحافظی کنم ....) یاد شما افتادم . الان بعد از تقریبا 10 سال استفاده هنوز زاج خودشو داره و حتی یک برگ کاغذ هم لاش بگذاری بسته نمیشه .

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - barbud - 2016-09-24 09:51 PM

سلام استادقدم برچشم مانهادید نخجیر فعلا روبه راه شده درسته بینمون کدورتی ایجادشد ولی دلم نمیادبفروشمش لقیش برطرف شده لامصب نخجیریه عیب داره که پترنش قابل پیش بینی نیست حقیقتش یه پولی ازجایی رسید گفتم چندصباحی هم باکرال سرکنیم اگه نمیگرفتم یامیخواستم افزایشش بدم مطمن بودم خرج میشدگفتم ازاینجا رونده از اونجامونده نشم

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - barbud - 2016-09-26 10:37 PM

سلام کرال چندتا چوک داره باخوداسلحه هست یابایدجداگانه تهیه شه