شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) (/showthread.php?tid=913)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - barbud - 2016-09-18 11:43 PM

سلام شکارچی کوهستان عزیز یه روزی یه نفربه یه نفردیگه گفت دردعاشقی بددردیه اون گفت عزیزم هنوز تواتوبوس ....نگرفته،حالاعزیزایی که ازلقی کپ الومینیوم میگن مثه من نخجیرنداشتن که ببینن لقی چه مفهومی داره عبوراکسیژن باغلظت بالا باعث لقیش میشه چارپاره جای خودش
تفنگ کرال که من گرفتم پوکه کشه اندازه لولشم نمیدونم بایداین دفعه که رفتم مدارک بدم چندتاعکس بگیرم واندازه لولشم بپرسم

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - karbakhsh - 2016-09-19 11:03 AM

کپ الومینیوم دیگه اینجورها هم نیست. درسته فولادی ی حرف دیگه داره ولی نباید بی انصافی کرد. در مورد نگه داری تفنگ دوستمون مطلب تمام کردن. باید درست استفاده و درست نگهداری کنیم. کسی که میخواد دهتا ساچمه بزنه و 200 عدد چهارپاره باید دنبال اهلش باشه نه هر تفنگی. باربد عزیز کرال گرفتی چنتا عکس بزار ببینیم.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - barbud - 2016-09-19 02:12 PM

سلام بله جناب کاربخش قسمت نشددرمعیت جنابعالی وسایربایکال سواران عزیزباشم

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - shekarchikohestan - 2016-09-19 04:53 PM

سلام جناب باربد مبارکتون باشه تفنگ خوبیه وپوکه کش بودنش هیچگونه ضعفی بحساب نمیاد بعضی از دوستان این رو مزیت میدونن بدلیل دردسر کمتر که البته بیراهم نمیگن تفنگ هرچی ساده تر بهتر یکبار شکارچی رو دیدم ایشون هم کرال داشت لول تفنگش 71بودچوک ثابت ایشون هم از تفنگش راضی بود راستی چند خریدی دوست عزیز

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - barbud - 2016-09-19 05:16 PM

سلام ممنونم ۶تومن یه سوال اینکه چرادرمورداین تفنگ اینقدموضوع کم هست

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - shekarchikohestan - 2016-09-19 08:27 PM

والا چه عرض کنم ما ایرانیااگه بخاهیم از یه کالایی تعریف کنیم اونو میرسونیم به عرش وای بروزی که بخاهیم بکوبیم حالا برعکس یادم اکار تازه وارد شده بود همه میگفتن اشغاله حالا بعضی از دوستان انقد اصرار به تعریف تمجید دارن که میگن چیزی از برتا کم نداره یا همین دولهای روسی که وارد شد خیلیها اصرار دارن که نه فقط قدیمیا خوبن اینا بدن پاکستانی ولی هرکی داره راضیه خلاص امان از حرف ممنوعیت شکار مزید بر علت شده که دوستان کمتر تجربیات شون رو به اشتراک بزارن امیدوارم سال95پروانه شکار صادر بشه وازتجربیات دوستان استفاده کنیم.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - barbud - 2016-09-19 09:26 PM

سلام نظرتون درمورد قیمت کرال چیه خوبه یاکلاه رفته سرم

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - karbakhsh - 2016-09-19 11:03 PM

شما هر چی تو دستتون باشه استاد مایی. مبارک باشه و با لذت ماشش بچکه. Khansariha (8)Khansariha (48)Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - mohammadfaragi - 2016-09-19 11:09 PM

با سلام
آقا باربد به خوشی استفاده کنید اگه اهل هوازنی هستید باید بگم خیلی خوش شانس هستید چون من با این اسلحه چند بار مرغابی و کبک زدم برا همین می گم هوازنی بی نظری داره بازم مبارکتون باشه

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - barbud - 2016-09-20 12:10 AM

سلام متشکرم همین قدرکه اساتیدعزیزم دلگرمی میدن باعث خوشحالی وامیدواریه