شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) (/showthread.php?tid=913)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - shekarchikohestan - 2016-05-01 09:13 AM

دوستان گرامی هدف ازنوشتن در باره این سلاح فقط نتیجه تجربه کارکردن باین سلاح میباشد بنده با نخجیر 1و2چند سال کارکردم زدنشون خوب بودولی با اینکه کپ فولادی دارن زود لق میشن والبته خیلی سنگین هستند اما یک قبضه تک لول اسپانیا داشتم که هرچی ازحسن وخوبی این اسلحه بگم کمه هرکسی داره قدرشو بدونه در حال حاضر بدلیل 3بار خرید ساچمه زنی بنام خودم ندارم البته مدیریت محترم اسلحه مهمات گفتند 3سال پس ازفروش می تونی برای خرید اقدام کنی که اگر خدا بخادفقط تک لول اسپانیا اقایون این تفنگ محشره

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - shekarchikohestan - 2016-05-02 02:53 PM

دوست گرامی جناب کوهنورد در باره کپ باشما موافق هستم کپ فولادی ازالمینیوم بهتره اما کم لطفیه بخاهیم اسلحه ترک را با برنوی چک مقایسه کنیم2ما ایرانیا هرچی بخریم توقع داریم تا ابد کار کنه3دیگه همه کشورها جنساشون مثل قدیم جوندار نیست4تفنگ کرال تفنگ خوبیه در حد متوسط درضمن بنده هنوز احساس میکنم شاگرد اساتید هستم 5ازنمره 1تا10 نمره 6 برای این تفنک مناسبه نظر شخصی دوستان اگر خاستن از نمره 1تا10 بهش امتیاز بدن سپاس

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - barbud - 2016-09-12 12:41 AM

خسلام عصری رفتم اسلحه فروشی یه سوارتک ماشه کرال داشت قیمت۶تومن آک آک خیلی خوش دست وسبک ازاکارسبک تربود ولی مشخص بودجنس لول آکاربهتره کرال ازشاهین خیلی بهتربودپرون نبود من خودمم پرون دوست ندارم ،یه نخجیر۲دارم داره روانیم میکنه چندبار فرز برداشتم ازوسط نابودش کنم وبه دوتا نخجیریک تبدیلش کنم نذاشتن خدالعنتش کنه هیچ جورکنارنمیاد به نظرتون قیمت کرال ۶تومن خوبه ماشه استیل وبدون شلیک

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - arashkian - 2016-09-12 08:56 AM

Khansariha (8)Khansariha (256)سلام آقا باربد.کرال سلاح خوبیه*شک نکنید و قیمت هم شاید (در حد 500 یا 1تومان) کمتر گیر بیاد (که قطعا گیر میاد.از دست فروشنده شخصی) اما اگه کیس مناسبی گیر آوردین*زیاد توی فاز 500تومان بالاترش نباشید.ضمنا در اینستاگرام هم موردهای خوبی برای خرید گیر میاد.مدنظر داشته باشید بد نیست...در مورد تک ماشه بودن=بنظر من دو ماشه گیر بیارید و بخرید بسیار بهتر از تک ماشه است.چون عملا دو تفنگ دارید و نیز دردسر کمتر.البته سلیقه و علاقه شخصی قضیه اش فرق میکنه.ان شاء الله خرید خوبی داشته باشید.حق نگهدار شما و تمام اساتید انجمن.Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - barbud - 2016-09-12 09:27 AM

سلام ممنونم یعنی کرال دولول صفربدون شلیک با۵تومن میشه خریدچون من کل این تاپیک وخوندم اوایل سال۹۲قیمت آزادش ۶تومن بوده ضمنامن به تفنگ دسته دوم علاقه ای ندارم چون اکثرایه عیبی پیدامیکنن که صاحبش میخواد ردش کنه

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - karbakhsh - 2016-09-12 09:48 AM

شاید بشه هر تفنگی با هر قیمتی پیدا کرد ولی کییییی!! و کجاااااااا!!!! هم شرطه. دوستمون که نخجیر کشون راه انداختن خخخ دمتون گرم و کارتون درست کرال تفنگ بدی نیست و با فشنگ معمول شکار براتون کار میکنه. گفته ارش بزرگوارم بسار پسندیدم در مورد قیمتها. یاحق

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - barbud - 2016-09-15 11:29 PM

سلام عزیزایی که کرال دارن اگه لطف کنن یه کم درخصوص این اسلحه مثل طول لول ،چوکهای مورداستفاده،عیبهایی که باهاش مواجه شدن وپترن ،بالا،پایین زدن لو‌ل توضیح بدن ممنون میشم

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - shekarchikohestan - 2016-09-18 12:10 PM

سلام جناب باربد بنده این اسلحه رو 4سال که باهاش شکار وتیراندازی میکنم البته جواز بنام اهل خانه است که بنده خدا بامن همکاری کرد سال90 دادیم برای جوازو سال 91تحویل گرفتیم چون بنام خودم نخجیر2بود خلاصه کرال بنام اهل خانه شد ولی بکام بنده لول تفنگ 76 هستش کپ سیاه المینیوم که تابحال کوچکترین لقی ازش ندیدم فقط یک بار مشکلی داشت واون به اینصورت بود که وقتی تیر اول رو شلیک می کردی تیر دوم ماشه سفت میشد که مهم نبود وبرطرف شد البته بافوت کوزه گری جناب تعمیر کار ولول پایین ته نمیکشه والگوی پخش خوبی داره درکل ازش راضیم وخیلی سبک خوش دسته جون میده برای مسافتهای طولانی موفق باشید

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - barbud - 2016-09-18 03:44 PM

سلام انشاله همیشه راضی باشیدازتفنگتون ،کرال شماپوکه کش هست یاپرون

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - shekarchikohestan - 2016-09-18 08:32 PM

سلام پوکه پرون هستش همون لول که شلیک میشه عمل میکنه ودر صورتیکه هردو لول شلیک بشه جفت پوکها بیرون میپره حدود2متر اما انقدر بعضی ازکپ المینیوم انتقاد میکنن ادم تو ذوقش می خوره حتی بنده که بعد 4سال استفاده هیچگونه لقی در این اسلحه نمی بینم خودم حقیقتا ذاتا شکارچی هستم وعاشق اسلحه هراسلحه ای نگهداری درش حرف اول رو میزنه حق نگهدار