شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) (/showthread.php?tid=913)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - حامد2330 - 2016-01-07 05:19 PM

(2016-01-07 04:42 PM)yahyarav نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-01-07 04:38 PM)حامد2330 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
این اسلحه رو یه بنده خدایی داره در حد اکبند ولی جواز نداره بدون خط خش خواستم ببینم قیمت بدون جواز این اسلحه چقدره و اگه جواز داشته باشه قیمت چند میشه

و ایا میشو به راحتی جواز گرفت برای این سلاح

فقط خواهشا سریع جواب بدین یکم عجله دارم
با تشکر
سلامKhansariha (8)
خیردوست عزیزبه هیچ وجه جوازبهش تعلق نمیگیره
اگرمفتم بهتون دادنگیرین،چون خودتونودچاردردسرخواهیدکردKhansariha (8)

دوست عزیزممنون از راهنماییت
ولی کاش قیمت و میدادین حدودا چنده
و چرا جواز نمیدن
اگه نگه دارم و بعدا اعلام کنن واسه جواز که مشکلی نداره

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - yahyarav - 2016-01-07 05:25 PM

خواهش میکنمKhansariha (8)
حقیقتاازقیمت اینگونه سلاحهاهیچ اطلاعی ندارم
چراجوازنمیدن؟؟؟چون سلاح غ ی ر م ج از هست،شمابرای تهیه سلاح ازراه قانونی واردبشید(خریدازفروشنده مجازاسلحه ومهمات)Khansariha (8)
به احتمال ۹۹درصد،دیگه عفوعمومی اعلام نمیشه،چون اگربشه دیگه بایدفاتحه طبیعت وحیات وحش راخوند،وقطعامسولین نیزبراین قضیه اشراف دارنKhansariha (8)
بهتره که شماهم دنبال اینجور سلاحهانباشی،چون خدایی دردسره،ودرواقع پول میدی وبرای خودتون دردسرمیخری

معذرت میخوام که پستم بیربط به تایپکهKhansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - حامد2330 - 2016-01-07 05:29 PM

(2016-01-07 05:25 PM)yahyarav نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خواهش میکنمKhansariha (8)
اماحقیقتاازقیمت اینگونه سلاحهاهیچ اطلاعی ندارم،چراجوازنمیدن؟؟؟چون سلاح غ ی ر م ج از هست،شمابرای تهیه سلاح ازراه قاونی واردبشید(خریدازفروشنده مجازاسلحه ومهمات)Khansariha (8)
به احتمال ۹۹درصد،دیگه عفوعمومی اعلام نمیشه،چون اگربشه دیگه بایدفاتحه طبیعت وحیات وحش راخوند،وقطعامسولین نیزبراین قضیه اشراف دارنKhansariha (8)

معذرت میخوام که پستم بیربط به تایپکهKhansariha (8)

سپاسگذارم از پاسختونKhansariha (8)
اخه طرف قیمت داد 1200 خیلی وسوسه شدم بگیرم

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - hoseintaher - 2016-01-08 12:57 AM

سلام دوست عزيز وسيله اى که نشد درست و بدون ترس و استرس استفاده کنى بگن مفت هم نميرزد و ارزش بازجويى در اطلاعات رو نداره

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - Ehsankhan - 2016-03-31 03:42 PM

سلام دوستان و اساتید گرامی
قیمت دولول کرال تر و تمیز چنده؟دیروز رفته بودم مغازه ی اسلحه فروشی،میخوام کرال را رد کنم ازش پرسیدم قیمت چنده؟ گفت4 تومن!
به نظرتون کم نگفت؟
یه نخجیر 2 هم داشت میگفت سری اوله،کپش لق میزد زاجش هم رفته بود میداد 3 تومن،یکم برام عجیبه کرال تر و تمیز با نخجیر رنگ و رو رفته 1 تومن اختلاف قیمت داشته باشه

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - hossinmahmodi.1376 - 2016-03-31 11:20 PM

(2016-03-31 03:42 PM)Ehsankhan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان و اساتید گرامی
قیمت دولول کرال تر و تمیز چنده؟دیروز رفته بودم مغازه ی اسلحه فروشی،میخوام کرال را رد کنم ازش پرسیدم قیمت چنده؟ گفت4 تومن!
به نظرتون کم نگفت؟
یه نخجیر 2 هم داشت میگفت سری اوله،کپش لق میزد زاجش هم رفته بود میداد 3 تومن،یکم برام عجیبه کرال تر و تمیز با نخجیر رنگ و رو رفته 1 تومن اختلاف قیمت داشته باشه
طبیعی یه دوست عزیز آکاری که پر خط خش اسلحه فروش گذاشته ۷ اون موقع یه آکار تقریبا آکبند رو به مشتری ۵۵۰۰ قیمت میده چه برسه به نخجیر و کرال که خوده کرال از همه لحاظ بهتر از از نخجیره و در حده آکاره

hossin

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - shekarchikohestan - 2016-04-21 04:24 PM

سلام به اساتید محترم من یه تفنگ دولول کرال کپ سیاه دارم توی این سه سال که باهاش ش...کردم راضیم ازش ولی جدیدا یه مشکل داره تیر اولو خالی می کنی تیر دوم رو میخواهی خالی کنی ماشه سفت میشه عمل نمی کنه بنظر شما عیب از کجاست

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - shekarchikohestan - 2016-04-30 01:27 PM

با عرض سلام خدمت اساتید ودوستداران سلاح وتیراندازی باید خدمت کسانی که میخواهن در باره سلاح دولول کرال بدونن تجربه بنده همانطور که دوستان فبلا اشاره کردن اسلحه خیلی سبکه خصوصا برای کسانی مدت زیادی رو میخان توی کو راه پیمایی کنن2خیلی خوشدست 3الگوی پخش بسیار عالی داره 4 برخلاف تصور بعضی از دوستان کپ این اسلحه المینیوم هستش ممکنه لق بشه اما کوچکترین لقی نداره بعد از 3سال استفاده مداوم تفنگ بنده لولش 76 واز دور زنبودنش خیلی راظیم فقط ایرادی تویپایه بوجود امد که قابل حله در کل این اسلحه برای شکار ومسافت های طولانی خیلی مناسبه ولی نگهداری از سلاح حرف اول رو در ماندگاری میزند
موفق باشید

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - کوهنورد - 2016-04-30 10:39 PM

با سلام :
دوست عزیز عکسهای مربوط به آسیب تسمه بین دو لول رو دیدم . متاسفانه کاری براش نمیشه انجام داد . اگر ضربه بحدی بوده که در داخل لوله ، برآمدگی ایجاد کرده باید حتما اون برآمدگی اصلاح بشه چون میتونه منجر به ترکیدگی لول بشه . ولی آگر فقط تسمه آسیب دیده صرف نمیکنه که بخاطرش لوله ها حرارت ببینند - تسمه باز بشه -تعمیر یا تعویض بشه دوباره با حرارت لحیم کاری بشه و.... باید باهاش یجوری سر کرد .
در مورد کپ های آلومینیومی و لق شدن هم باید بگم بنده یکی از منتقدین اساسی این کپ ها البته با توجه به شرایط خرید اسلحه در ایران هستم (الانه که از طرف مدیر کل ، شاه اسماعیل بکلی اخراج بشم !!!!خخخخخ) وقتی صحبت از لق شدن هست ، نه اینکه بعد از 500 یا 1000 تا تیر این اتفاق بیوفته حتی داخل کپ بعضی از این قبیل سلاحها همونطور که که بتن رو با آرماتور تقویت میکنند یک شبکه فولادی وجود داره (آهنربا رو بطور ضعیفی جذب میکنه شما هم امتحان کنید ) که دورش رو آلومینیوم گرفته .
اما با توجه به اینکه در ایران در تمام طول عمر فقط میشود 3 تفنگ ساچمه زنی انتخاب و تعویض کرد اینکه یک انتخاب را برای امتحان کارخانه ایکس و محصولاتش بگذاریم بنظر بنده کمی غیر منطقی است . اگر میشد مانند ترکیه چندین سلاح ساچمه زنی داشت بنده اولین نفری بودم که یک سلاح کپ آلومینیوم برای آزمایش میخریدم .وقتی صحبت از خوردگی و استحلاک میشود قطعا آلومینیوم در برابر فولاد در امتیاز پایینتری قرار میگیرد حتی اگر از سری 6000 یا 7000 باشد . بنده تفنگهای با عمر 70 سال را دیده ام (نمونه ملموس ان همین برنو های خودمان )هم هنوز نیاز به تعمیر پیدا نکرده اند ولی آیا آلومینیوم هم چنین عمری خواهد داشت ؟
موفق باشید

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - karbakhsh - 2016-04-30 10:53 PM

بنظر حقیر بیشتر کم لطفی که به تفنگهایی با کپ الومینیومی میشه بخاطر اسمشه که بلافاصله ادم یاد ی فلز نرم و سبک میندازه که با فشاری اندک از هم میپاشه. ذهنیتی که بوجود امده درست نیست؛؛البته این حرف در مورد کسانی که حرفه ای و کارشناسانه اسلحه میخرن فرق میکنه. خود من اسلحه با کپ فولادی بیشتر میپسندم و ترجیح میدم. گفتهای کامران خان(کوهنورد)هم طبق معمول کاردرسته. Khansariha (8)