شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) (/showthread.php?tid=913)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - Ehsankhan - 2014-10-18 10:22 PM

سنگک جان الآن با ذره بین نگاه کردم اما کوچکترین خطی یا ترکی روش نبود مثل آینه.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - Ehsankhan - 2014-10-31 08:30 PM

ببخشید چند تا سوآل دیگه آیا کوپ سلاح کرال واقعاً از آلومنیوم ۷۰۰۰ساخته شده؟ تو کاتولوگ شرکت عکس دولول بغل هم و تکلول هم هست آیا کسی توی ایران دیده و اگه احیاناً هست کیفیشون چطوره؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - garin - 2014-10-31 09:00 PM

(2014-10-31 08:30 PM)Ehsankhan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببخشید چند تا سوآل دیگه آیا کوپ سلاح کرال واقعاً از آلومنیوم ۷۰۰۰ساخته شده؟ تو کاتولوگ شرکت عکس دولول بغل هم و تکلول هم هست آیا کسی توی ایران دیده و اگه احیاناً هست کیفیشون چطوره؟

سلام دوست عزیز من تکلولش رو دیدم مدل کوسه لول76سانت کیفیتشون نسبت به تکلولهای ترک بهتره تفنگ سبک وخوشدستیه

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - Ehsankhan - 2014-10-31 10:40 PM

[تصویر: 14147823092.png][تصویر: 14147823081.png]
تفنگ های زیبایی هستند این مدل دولول کوپش فولادیه

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - jamshidshoja - 2015-02-18 11:19 PM

سلام من یه دولول سردار مگنوم دارم کسی اطلاعاتی ازش داره ؟خیلی شبیه کراله با کپ آلمینیوم مشکی اندازه لول ۸۰سانت

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - shekarmi - 2015-02-18 11:59 PM

(2015-02-18 11:19 PM)jamshidshoja نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من یه دولول سردار مگنوم دارم کسی اطلاعاتی ازش داره ؟خیلی شبیه کراله با کپ آلمینیوم مشکی اندازه لول ۸۰سانت

سلام خودتون صاحب تفنگ هستید مثلا چه اطلاعاتی میخواید؟؟؟ کپ اسلحه آلومینیوم است ..بر خلاف تمام دولول رو هم ها این اسلحه لول پایینش فول چوک است ..چفت و بست بسیار محکمی دارد جنس چوب قنداقش کیفیت ندارد سبک و خشک است ..اندازه لول انواع مختلفی دارد 72 ..76 و 80 ...مشکل عمده این سلاح 70 درصدشان گاهی اوقات دولول با هم شلیک میکند ... برا هوازنی خوب جواب دادن
البته این توضیحاتم مربوط به اسلحه شما بود

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - omidnz - 2015-05-12 09:22 AM

با درود
لطفا در مورد نوع استفاده از ضامن و ترتیب شلیک لول بالا و پایین راهنمایی کنید.
ضامن در چه وضعیتی باشد که اول لول بالا شلیک کند
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چپ یا راست؟؟؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - asman - 2015-05-12 01:27 PM

سلام روشهای مختلفی هست برای اینکه بدونید که یه سلاح دولول (یغل-سوار) (تک ماشه-دوماشه) ضامنو کجا ببری کدوم لول شلیک میشه یا ماشه جلو وماشه عقب مربوطه به کدوم لولن ** شما دوتا فشنگ شلیک شده (پوکه) رو بذارید داخل خزانه بعد یه ذره چسپ نواری (سیم کشی) یا مشابه شو بزنیدروی چاشنی ها مثل داروخانه ها که میگن این دارو رو نداریم ولی مشابه شو داریم خخخخخخخخخخخ حالا لول رو ببندید ویکی ازماشه هارو بچکونید بعدلول رو باز کنید الان در سلاح دوماشه متوجه میشید که کدوم ماشه مال کدوم لوله ودر سلاح تک ماشه متوجه میشید که ضامن چپ یاشه یا راست باشه کدوم لول شلیک میکنه اگرم خواستید به سوزنها اسیب نرسه میتونید این مراحلو دقیقا روی اسناپ گپ پیاده کنید واگر اسناپ ندارید وخواستید که سوزنارو خشک نچکونید دوتا چاشنی سالم رو جایگزین چاشنی دوتا پوکه بکنید وبعد مراحل فوق رو منهای چسپ کاری انجام بدید //

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - ghodi - 2015-05-14 03:32 PM

سلام به همه بچه های عزیز من یه دولول سوار دارم روش نوشته zirve silah sanayiزیر قسمت کپ هم نوشته زیرو لطفا راهنمایی کنید چون من هیچی در موردش نمی دونم

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - AKKR - 2015-05-15 01:51 AM

سلام دوست عزيز فکر ميکنم تو تاپيک مشاوره تفنگ ساچمه زنى بود بنده يه خاطره از اسلحه زيرو نوشتم اونو مطالعه کنيد و هيچ وقت فشنگ سنگين باهاش شليک نکنيد.
موفق باشى