شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) (/showthread.php?tid=913)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - Armintak - 2013-06-10 02:21 PM

سلام دوستان دنبال یه اسلحه شکاری دولول سوار کرال با مجوز قانونی میگردم.لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم اگه به اشتراک بزاره. منتظر جواب شما دوستان عزیز هستم.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - samanzz - 2013-06-11 10:27 AM

کسی از دوستان میتونه در مورد مارک torune (البته املاش رو نمیدونم درسته یا نه) 2لول سوار یه چند خط اطلاعات بده؟؟؟تجربه کار باهاشو دارین؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - meshki - 2013-06-18 12:29 PM

سلام به دوستان
اطلاعات زیادی ندارم ام ی 2لول سوار تروون گرفتم مدتی استفاده کردم راضی کننده نبود (چون با نخجیر 2لول بغل و 5 و 8 تیر وینچستر شلیک کرده بودم تورون به دلم ننشست) الان ی 2لول سوار کرال دارم مدتی باهاش شلیک میکنم هم خوش دسته هم سبک پرس و جو کردم اسلحه خوبی و کارخانه اش هم معتبره و از این کارگاهی های ترک نیست، دوستانم هم دارن نه مشکلی از گپ دارن به اسلحشون خراب شده. من که ازش راضیم
یاعلی

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - arshia - 2013-07-29 08:33 AM

با سلام خدمت مديران و دوستان گرامي
من يه دو لول سوار كرال خريد . دوستان گرامي هر كسي هر اطلاعات يا عكسي از چوك و آچار چوك كرال داره در اختيار من قرار بده . چون اسلحه اي كه خريد فقط دو تا چوك رو خوش وصله آچارم برا باز كردن نداره.
لطفا راهنمائي كنيد.
با تشكر فراوان

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - hooman63 - 2013-07-29 08:43 AM

دوست عزیز شما یک دست چوک کرال رو از اسلحه فروشی بخر یدونه آچار هم همراهش هست چون اون دو تا کارت رو راه نمیندازه و به همش احتیاج داری

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - hellboy - 2013-07-29 09:40 AM

(2013-07-29 08:33 AM)arshia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من يه دو لول سوار كرال خريد . دوستان گرامي هر كسي هر اطلاعات يا عكسي از چوك و آچار چوك كرال داره در اختيار من قرار بده . چون اسلحه اي كه خريد فقط دو تا چوك رو خوش وصله آچارم برا باز كردن نداره.
لطفا راهنمائي كنيد.
با تشكر فراوان

سلام
ارشیا جان روی چوک 4تا شیار داره با یه وسیله بازش کن ببین رزوه چوک بالا میخوره یا پایینشه بعد چوک رو بخر که رو دستت نمونه

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - arshia - 2013-08-03 08:31 AM

(2013-07-29 09:40 AM)hellboy نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-07-29 08:33 AM)arshia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لطفا راهنمائي كنيد.
با تشكر فراوان

سلام
ارشیا جان روی چوک 4تا شیار داره با یه وسیله بازش کن ببین رزوه چوک بالا میخوره یا پایینشه بعد چوک رو بخر که رو دستت نمونه

با سلام
ممنون از راهنمائي شما دوست گرامي چوك باز كردم شيارهاي پيچ بالاي چوكه . مغازه هاي لوازم شكار رو امروز برم يه سر بزنم اگه تو اراك گيرم نيومد مزاحم شما ميشم

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - arshia - 2013-08-14 01:38 PM

با سلام و خسته نباشيد خدمت دوستان و مديران سايت
اگه امكان داره يه راه حل براي بر طرف كردن ضربات و رنگ پريدگيهاي كپ كرال كه مشكيه راهنمائي بفرمائيد
با تشكر

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - 300WSM - 2013-08-14 01:54 PM

اگه کپ الومینیومی هست بهترین راه آنودایز هست که بعضی از تعمیرگاه ها اینکار رو انجام میدن

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - hamidrezaa - 2013-08-17 12:04 AM

سلام ،دوستان از انواع دولوله فعلی سهمیه دولتی 92 (ساچمه زن) آکار کدام مدلش از همه مدلها مناسبتره ؟ آیا چهار پاره باهاش میشه زد (تو شمال گراز زیاده)
ممنون