شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) (/showthread.php?tid=913)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - nami - 2013-04-15 03:23 PM

سلام dach عزیز
بله این قیمت مال الانه همین 3روز بیش،آخر فروردین 92
منم میدونم دیگه فعلا جواز صادر نمیشه،ی بنده خدایی بود تونست واسه من اینکار روز انجام بده طبق بند پ ، البته ناگفته نباشه که کارهای کاغذ بازیش رو قبلا انجام داده بود. امیدوام همه دوستان بتونن اسلحه شون رو جواز دار کنن.Khansariha (219)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - sadra9496 - 2013-04-15 03:28 PM

دوستان لطفا تو خصوصی پیگیر بشید.فروم عمومی هست و حساسیت تولید میکنه

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - nami - 2013-04-15 09:14 PM

سلام به دوستان
البته اشتباه نشه من هم برای خرید اسلحه و جوازدار کردن حسابی اذیت شدم.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - meshki - 2013-04-18 10:54 AM

سلام اساتید
آیا میشه روی دولول سوار چیزی برای دید بهتر و نشانه گیری بهتر نصب کرد(مث رد دات یا دوربین) لطفآ راهنمایی کنید؟؟؟؟؟؟؟
باتشکر
یاعلی

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - rezashirali - 2013-04-25 02:11 PM

امروز صبح این اسلحه توی یکی از فروشگاههای اهواز 6 تومن ( برای آک) بود.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - PERSIANGULF - 2013-06-01 04:30 PM

..... احسان نیکو جان خوب پیدات کردم ! مرد حسابی ابکاری هیچی نمیگی اسه میری اسه میای ؟؟ بابا در بدر دنبال ابکار میگردم البته فکر کنم ابکار طلا باشی نه ؟؟ ببینم رادیوم رو الومینیوم جواب میده ؟؟
[/quote]

سلام عزیز من همه جوره در خدمتتم.
عرض کنم من توکار آبکاری طلا هستم ولی اگر میخوای روی آلمنیوم آب بدی میشه. ولی باید اول یه لایه به نام (آب آلمینیوم) روش بدی بعد رادیوم بدی و اگرم میخوای موندگاریش بیشتر بشه باید روی آب آلمینوم یه لایه نیکل بخوره بعد دیگه میشه مرد جنگ.Khansariha (8)
[/quote]

باسلام به اساتید و دوستان
اول ازهمه، قلبا از زحمات مدیران عزیز ونیز حضور فعالانه وصمیمانه اعضای باصفا که کلی معلومات ازشون گرفتم تشکر می کنم.Khansariha (8)
من هم دولول سوارکرال دارم (توطرح اخیر جوازدارشد.) ماکه تواین مدت ازش راضی هستیم و ناخواسته چهارپاره هم باهاش زدیم! و مشکل خاصی نبود. فقط چیزی که کمی تردید به دلمون انداخته صحبتهای یکی دونفراز اسلحه فروش هاوتعمیرکارهاست (که یکیشون ظاهرا کارشناس اسلحه مهمات هم هست)که خیلی این سلاح روقبول نداشتند.( بخاطرکپ آلومینیومی واینکه بادستگاه! تست کردند وآلومینیوم باکیفیتی نداره و معمولی هست! و ...). درضمن قسمت کپ آلومینیومی (حداقل سلاح من اینطوریه) ظاهرا نسبت به ضربه وسایش خیلی مقاوم نیست.مثلا موقع سرهم کردن اسلحه اگرضربه بخوره دچارپریدگی شده یا براحتی خط می افته و رنگ اون هم مخدوش می شه... خواهشی که دارم اینه که دوستان اگرنظری دراین مورد دارند بفرمایند تامثل همیشه استفاده کنیم و احسان جان هم اگر جائی رو برای آبکاری کپ اسلحه معرفی کنند ممنونشون می شیم. ازاینکه وقت شما عزیزان رو گرفتم عذرخواهی می کنم.Khansariha (8)

باعرض پوزش از دوستان؛ چند سطراولی نقل قول دوستان عزیز و آقا احسان نیکو در پستهای اول تاپیک بوده که اشتباها بامتن ارسال اینجانب ادغام شده.Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - saiyadih - 2013-06-05 09:13 AM

با سلام خدمت همه دوستان
یه توصیه برادرانه به همه اساتید وبزرگوار
بعد از طرح جواز دار کردن سلاح های قاچاق چندین مورد اومدن مغازه من که بعد از شلیک 9تایی متاسفانه اسلحشون ترکیده بود. اسلحه کرال آنچنان دوامی نداره. زیاد بهش اعتماد نکنید. با همون فشگ های ساچمه ای حال کنید.
با تشکر

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - PERSIANGULF - 2013-06-05 10:35 AM

باسلام به مدیران، اساتید و اعضا محترم وجناب saiyadih عزیز!Khansariha (8)
ممنون از توصیه شما دوست گرامی. آسیب وارده (صرف نظر از تیرانداز!) بیشتر روی کپ اسلحه بوده یالوله؟ آمار ترکیدگی کرال به نسبت بقیه مارکها چطوربوده؟ داخل سایت شرکت کرال که اول تاپیک معرفی شده تنوع مدلها و کیفیت سلاحهای کارخانه مارو امیدوار می کنه ولی شنیده ها گاها اینها رو تایید نمی کنه. نظرتون یا به عبارتی تجربه شما راجع به کپ آلومینیومی (جنس واستحکام) کرال چیه؟ ازتوجه همه عزیزان سپاسگزارم.Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - samanzz - 2013-06-09 11:05 PM

سلام دوستان ..الان قیمت کرال 2 لول سوار چند هست و مدل های خاصی داره یا نه؟؟؟این مدلی که الان تو بازار هست رو میشه توی سایت کرال پیدا کرد؟؟؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - Armintak - 2013-06-10 01:10 PM

سلام از کسانی که در امر سلاح و سلاح شناسی صاحب نظر هستند خواهش میکنم که اطلاعاتی در مورد خرید اسلحه دو لول روهم کرال با مجوز قانونی بزارنKhansariha (256). وچه جوری میتوان خرید.Khansariha (172)