شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) (/showthread.php?tid=913)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - alirahimi - 2012-10-11 01:29 AM

با احترام به نظر دوستان
فکر میکنم کارخانه ای مثل کرال قبل از تولید انبوه و فروش در بازار حتمآ آزمایشهای لازم برای رسیدن به مقاومت بالای لول رو انجام داده و بعد روانه بازاری با این همه رقیب در ترکیه شده است . اون زمان که تو ایران از میل فرمون جیپ و یا لوله فشار قوی گاز برای ساخت لول استفاده میشد گذشت چه برسه به کرال البته در ترکیه برخی شرکتها از لوله آب هم تفنگ درست میکنن اما فکر نمیکنم کرال با این همه تولیدات متنوع و سابقه ، اسلحه ای تولید کنه که نشه باهاش چهارپاره زد .

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - kurdstan - 2012-10-17 01:22 AM

دوستان عزیز کسانی که تفنگ کرال دارن از جهت کارکرد و دوام لوله مطمعاً باشید.
تولید کننده های سلاح کرال همه جور تست انجام دادن و ازش خیلی مطمعاً هستن اگر هم میخاید یک سر برید توی سایت آپارات بخش متفرقه فیلم تستشون رو اونجا ببینید.حتی باهاشون اسلاگ میزنن خیلی خوبم جواب میده.
تفنگهای کرال برای فشنگهایی با 24 گرم باروت تا 64 گرم گارانتی شده .(البته به گفته آقایی که تست رو انجام میده. اونم توی ترکیه)
تست با انواع فشنگ انجام میشه(به صورت سری مثلاً بایک نوع فشنگ یا مخلوطی از انواع فشنگها)
تفنگ کرال کاناس هم کلاً با اسلاگ تست میکنن(اگر کمی استانبولی بلد باشید تمام حرفاشون رو متوجه میشید)
تستها رو با تفنگهای نیمه اتومات انجام میدن که از نظر گیر تائید بشن و جنس لوله اونا با کرال دولول فرقی نداره .کرال دولول از نظر گیر مشکل نداره.
آدرس ویدیو ها اینه توسیه میکنم ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم چند تا عکس از کرال اسکورت و کاناس.
[تصویر: 13504252351.png]
[تصویر: 13504252352.png]
[تصویر: 13504252353.png]

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - dieselpower - 2012-10-17 01:53 AM

برادر عزیز نقطه ای ,ممیزی,چیزی جا ننداختید احتمالا,با این مقدار باروت میشه یه بمب دستی کوچک ساخت که ..........

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - royal - 2012-10-17 03:29 PM

كيوان جان اگ تو كليپ دقت كنيد ميبينيد كه خودش فشنگ ها رو معرفي ميكنه اما يه نكته در مورد فشنگ 64 گرمي وجود داره و اگه خواستيد عكسشو ميزارم و تو يه كليپ ازمايش تفنگ اكسپلور برتا هم از فشنگ 64 گرمي استفاده ميكنن اما كرال واقعا اين چند مدل تازش خوب عمل كرده و در شبكه يابان تركيه هم طرفدار زياد داره و اگه نشه باهاش فشنگ 64 گرمي شليك كرد به نظرم براي فشنگ هاي مگنوم اصلا مشكلي نداره

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - royal - 2012-10-17 06:22 PM

البته دوستان بگم كه منظور جناب kurdstan فكر كنم همين فشنگ هاي 64 گرمي باشه نه 64 گرم باروت موشك ارپي جي كه نيست خخخخخخخخخخ

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - kurdstan - 2012-10-17 11:44 PM

دوستان تا جایی که من از ترکی استانبولی سر در میارم این آقا توی ویدیو اینجوری گفت اگه شما هم کلیپ رو تماشا کنید و یک نظر بدین بد نمیشه.
اون آقا میگه فشنگ 24 گرم تراپ و 34 گرم و 50 گرم مگنوم ولی 50 گرم باروت با وجود خشک بودن کلی میشه نمی دونم توی فشنگ جا میشه یا نه من که خودم تا حالا فقط با فشنگ جنگی شلیک کردم هیچ فشنگ شکاری پر نکردم ایشالا از این به بعد .
شما هم این ویدیو رو نگاه کنید اگه چیز جدیدی دستگیرتون شد به ما هم بگین... با تشکر
ای دل غافل دوستان شرمنده .
تا جایی که من فهمیدم منظور از 24 گرم وزن ساچمه هستش نه باروت چون فشنگ تراپ برای به دست آوردن سرعت بیشتر ساچمه از مقدار کمتری ساچمه استفاده میشه ولی برای شکار از 30 تا 34 گرم ساچمه استفاده میشه و توی فشنگ مگنوم از 50 گرم ساچمه استفاده شده.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - hadiirani - 2012-10-25 08:33 PM

سلام
اقا من برای دفع گراز فشنگ شماره5 رو خالی کردم وبه جاش 6تا ساچمه چهار پاره گذاشتم حالا مسئله اینجاست که میشه با تفنگ من که کرال گپ فولادی هست شلیکشون کرد برای تفنگ مشکلی پیش نمیاد.در ضمن چندتا هم اسلاگ 12 درست کردم اونا چی؟؟؟
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - 300WSM - 2012-10-26 12:41 PM

چارپاره رو با چوک سیلندر اصلاح شده شلیک کنی بهتره در مورد تک گلوله هم چون گلوله هایی که بصورت فله تو بازار هست کیفیت مناسبی ندارن توصیه میکنم شلیکشون نکنی.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - miladx - 2012-11-29 07:56 PM

سلام
قیمت این سلاح چقدره؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (کــــــرال) - masoudsalamat - 2013-01-09 02:31 PM

سلام به همه دوستان و اساتید مجرب
سئوالی که از شما عزیزان داشتم این هست که اگر این سلاح اون لوگو تاج زیر کپ رو نداشته باشه , آیا کارال اورجینال نیست؟ من همه این تایپیک رو خوندم متاسفانه دوستان چیزی در این خصوص ذکر نکرده بودن اصولا راه شناخت اسلحه کارخانه ای کارال از تولیدات کارگاهی که روشون اصلا اسمی نیست ولی بنام کارال شناخته میشن چیه؟ با تشکر از توجه شما