شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: لوازم و تجهیزات تیراندازی و شکار (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- انجمن: تجهیزات شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=93)
+--- موضوع: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره (/showthread.php?tid=902)

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - unique - 2013-08-06 10:42 PM

اگه يه بنده خدايي مثل من دوست داشته باشه يه شمشير داشته باشه،كي ميتونه اطلاعاتي درباره انواع شمشير(ايراني،تركي،عربي،ژاپني،چيني)بش بده.البته جنبه تزييني داره و ميخوام كه كيفيتش هم بالا باشه.
نظر خودم بيشتر روي شمشير ژاپنيه.
ميشه از اين سايت خريد كنيم.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Amiraliv - 2013-08-07 03:24 AM

عرض ادب دارم ...
دوستان اطلاع دارين كه آيا ميشه از كشور ديگه با خودمون كارد شكار بياريم ؟؟؟
قوانين خاصي داره ؟

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - unique - 2013-08-07 11:31 AM

آيا كارد باك رو چين هم ميزنه؟

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Amiraliv - 2013-08-07 11:46 AM

(2013-08-07 11:31 AM)unique نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

يك سري مثل چاقو هاي گربر تحت ليسانس باك امريكا ساخته ميشه و كيفيت متفاوتي با مدل امريكاييش نداره ولي يك سري هم هست كه به صورت تقلبي باز هم در چين توليد ميشه و ظاهر خوبي هم داره و جنس تيغش اصلا خوب نيست و اصولا زنگ ميزنه ...
اگه دقت كنين تفاوتهاي ظاهري جزئي بين اصلي و تقلبيش موجوده كه ميشه تشخيص داد

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - nobody2000 - 2013-08-07 11:47 AM

(2013-08-07 11:31 AM)unique نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله باک را چینیش هم من زیاد دیدم .

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - unique - 2013-08-07 11:52 AM

قيمتهاش از زمين تا اسمون با باك امريكايي كه توي سايت باك هست فرق ميكنه

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - shahsavar - 2013-08-07 12:20 PM

(2013-08-07 11:52 AM)unique نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چاقو های باک آمریکایی اصل از 200 شروع میشه تا 500 تومن . سریال روی کارتن چاقو رو هم که بفرستی براشون تایید میکنند .

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Romel - 2013-08-07 01:11 PM

(2013-08-07 12:20 PM)shahsavar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-08-07 11:52 AM)unique نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چاقو های باک آمریکایی اصل از 200 شروع میشه تا 500 تومن . سریال روی کارتن چاقو رو هم که بفرستی براشون تایید میکنند .

دوست گرامی این قیمتها مربوط به کجاست ؟
اگر ادرسی دارید از باک اصل یا غیر اصل میشه لطف کنید .

با تشکر

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - unique - 2013-08-07 03:43 PM

(2013-08-07 01:11 PM)Romel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تشکر
سايت باك اصل:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

براي باك تقلبي هم به سايت aliexpress سربزنيد.

RE: انواع کارد ها و چاقوهای شکاری و چند کاره - Romel - 2013-08-07 04:39 PM

(2013-08-07 03:43 PM)unique نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-08-07 01:11 PM)Romel نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تشکر
سايت باك اصل:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

براي باك تقلبي هم به سايت aliexpress سربزنيد.

دوست گرامی من با هر دو سایت اشنا هستم اما بعد از بالا رفتن دلار از سایتهای خارجی خرید نکردم خصوصا" کارد که ضریب ریسک بالائی هم دارد .
چون شما قیمت را به تومن داده بودید گمان کردم شاید در داخل فروشگاهی را سراغ دارید ... گرچه تا چند سال پیش همه داشتند .