شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: فشنگها ( ساچمه زني و گلوله زني ) (/forumdisplay.php?fid=54)
+--- موضوع: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها (/showthread.php?tid=894)

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - NEMESIS - 2016-07-29 06:50 PM

(2016-07-29 06:27 PM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چند وقت پیش گذرم پیش این اقای ایرانی ،کرمان ،افتاد علی رغم اینکه چیز قابلی برای فروش نداشت اما دماغش باد داشت ،فشنگ دونه ای شصت تومن چه خبره !!!!!!! حتما مرمی فشنگاش هوشمنده خودش هدف رو رهگیری میکنه و یه دونه اش هم خطا نمیره.

حسین حقیقی

بله متاسفانه اخلاق ایشون همینجوریه دیگه Khansariha (226)
به هر حال این قیمت رو به بنده دادن.... بازار اینجوریه دیگه، هر کی یه قیمتی برا خودش میده

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - asman - 2016-07-29 09:42 PM

(2016-07-29 04:01 PM)Homansalam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام asman عزیز بسیار ممنونم.
از قیمتش خبری نداری؟

سلام
بنده ازقیمت این نوع فشنگ بی اطلاعم
دونه ای 60000 و 65000 تومن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به جان خودم این یکی از نشانه های قیامته
فکر کنم این فروشنده محترم میخواد با این کار اسم مبارک رو درکتاب گینس ثبت کنند خخخخخخخخخخخخ
احتمالا مرمی این نوع فشنگ میره هدف رو دنبال میکنه ومیزنه ودوباره بر میگرده به خشاب سلاح برای شکار بعدی خخخخخخخخخخخخخ
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - Kalashnikov - 2016-07-29 11:03 PM

[تصویر: fc4ade84198e819bd27bb41a130f0646.jpg]

با سلام و احترام.

دوستان گرامی در مورد فشنگ بالا کسی اطلاعاتی داره ؟

از کجا میشه تهیه کرد ؟

ممنونم.

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - Homansalam - 2016-07-29 11:47 PM

سلام
از همه دوستان و اساتید بزرگوار که راهنمایی کردند بسیار ممنونم

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - asman - 2016-07-30 09:01 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دم اهالی انجمن همیشه گرم بادKhansariha (8)Khansariha (48)Khansariha (256)

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - Kalashnikov - 2016-07-31 02:21 AM

با سلام.

دوستان گرامی در مورد سوال بالای من کسی نمیتونه راهنمایی کنه ؟

ممنونم.

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - Homansalam - 2016-08-01 10:36 AM

سلام بر دوستان و اساتید بزرگوار ، ببخشید بازهم یک سوال دیگه
دیروز رفتمیک اسلحه و مهماتی در تنکابن از این نوع فشنگ داشت میگفت 65 تومان 60 تومان هم راضی شد ولی نگرفتم.
میگفت جنس مرمیش فکر کنه سرامیکیه و دیگه از این فشنگ ها نیست.
به نظر اساتید مرمیه سرامیکی به علت سختی بیشتر نسبت به مس لوله اسلحه رو زود تر خراب نمیکنه؟ باز هم ممنونم ببخشید.

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - asman - 2016-08-01 02:39 PM

(2016-08-01 10:36 AM)Homansalam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میگفت جنس مرمیش فکر کنه سرامیکیه و دیگه از این فشنگ ها نیست.

من عاشق این سبک وطرز صحبت کردن بعضی از اسلحه فروشام که با این نوع کلمات وجملات میخوان مشتری رو تهییج وتحریک به خرید کنند وسرش رو کلاه بذارند
کلمات وجملاتی مثل : دیگه پیدا نمیشه سفارشیه این سلاح مال پدرخانوممه خخخخ ساخت دسته دیگه وارد نمیشه زود باشید میخوام تعطیل کنم و ..................

این کلمات نخ نما شده
پوسیده
تنها میتونم بگم
دم اهالی انجمن همیشه گرم باد Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - NEMESIS - 2016-08-01 06:30 PM

درودKhansariha (8)

خب دوستان آدرس و تلفن فروشگاههایی که این فشنگ رو منصفانه میفروشن (نه با قیمت ۶۰ تومن) اینجا بذارید......Khansariha (8)
و بفرمایید که قیمت این نوع فشنگ چند هست...
در ضمن قیمت RWS رو هم استعلام کردم ۶۰-۶۵ گفتن که موجود هم نداشتند

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - Homansalam - 2016-08-01 09:21 PM

سلام ببخشید که انقدر سر تون رو درد میارم.
این دوست عزیز درست میگه لطفا اگه زحمت نمیشه آدرس و شماره و مبلغ رو بنویسید که ما هم بتونیم از اونجا خرید کنیم برای شکارچی فشنگ 60 تومن هم نمی صرفه چه به رسه به من که اهل شکارم نیستم و همچنین مبتدیم .
ببخشید ... باز هم ممنونم .