شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: فشنگها ( ساچمه زني و گلوله زني ) (/forumdisplay.php?fid=54)
+--- موضوع: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها (/showthread.php?tid=894)

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - kordan - 2013-01-24 04:00 PM

(2012-12-25 12:33 AM)javadybaba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-10-06 03:06 PM)whisperx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی در رابطه با فشنگ های زیر اطلاعاتی داره ؟ این ها رو از دست فروش های کنار فردوسی خریدم
اگر اطلاعاتی دارید لطفا برد و میزان قدرتش را مشخص کنید

[تصویر: DSCN0086.png]

ببخشید خیلی انجمن رو گشتم و نزدیک ترین تاپیک به موضوع همین تاپیک بود

یه دونش نوک انگشت دست منو داغون کرده البته بچه بودم وشیطون باانبردست..........
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دوست من
اينا فشنگ نيست
اينا چاشني دستگاه ميخ کوب هستن

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - hooman63 - 2013-01-25 01:28 AM

(2013-01-23 12:48 AM)mamadm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام من یه نخجیر 3 کالیبر 8/57 دارم. میخواستم بپرسم آیا فشنگاش با برنو یکی هست؟ آخه یکسری فشنگ برنو دارم تهش نوشته57 ×7.92!!

دوست من اگر من اشتباه نکنم 8*57 با 7*92 یک کالیبر هستند فقط یکی کالیبر تجاری ویکی جنگی هست
در ضمن قدر نخجیر3 با این کالیبرو بدون که پیدا نمیشه

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - arashghaderi - 2013-02-24 07:34 PM

سلام
دوستان تعدادی فشنگ 270 برای مصرف شخصی میخوام خارجی ترجیحا 130 یا به بالا
دوستان کسی برای فروش داره ؟؟؟

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - Don Corleone - 2013-05-03 07:28 PM

بعضی فشنگ های گلوله زنی معروف:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیدونم چرا نسبت به شماره 14 حس خوبی دارم...

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - morteza - 2013-05-04 09:14 AM

دن کورلئونه عزیز نمی چرا منم همین حس را دارم . یه زمانی قدرش را نمیدونستیم و با بی احترامی (بدون دقت و تمرکز) شلیکش میکردیم و شاید بخاطر جعبه هاش بود که 200تایی بودنKhansariha (48).
از قدیم گفتند هر آنچه از دیده برفت از دل برفت ؛ولی در مورد این لامصب قضیه برعکسه. Khansariha (226)Khansariha (172)

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - MMax - 2013-06-02 01:09 AM

سلام دوستان

برد مفید، موثر و نهایی کالیبر 223 رمینگتون چقدره؟

با تشکر

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - saiyadih - 2013-06-12 09:27 PM

(2013-02-24 07:34 PM)arashghaderi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

با سلام
چندتا از دوستان فشنگ 270 خارجی خواسته بودن. مغازه یکی دوتا عکس گرفتم که شب اومدم بزارم تا دوستامون ببینن و هم حال کنن هم یه کوچولو تو کف بمونن ولی هیچ راهی پیدا نکردم برا آپ کردن عکسا. میدونم این تاپیک جاش نیست ولی اگه دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم. آخه حیفم اومد این عکسارو نزارم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقای صیادی من لینک سالم عکس ها را براتون گذاشتم .

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - dieselpower - 2013-06-12 11:32 PM

[تصویر: 13710623451.jpg]
[تصویر: 13710607525.jpg]
خدمت شما

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - saiyadih - 2013-06-19 10:00 PM

رو نخجیر 3 اینا واقعا عالی جواب میدن

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - moriyeta - 2013-06-27 09:39 PM

(2013-06-12 09:27 PM)saiyadih نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-02-24 07:34 PM)arashghaderi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

با سلام
چندتا از دوستان فشنگ 270 خارجی خواسته بودن. مغازه یکی دوتا عکس گرفتم که شب اومدم بزارم تا دوستامون ببینن و هم حال کنن هم یه کوچولو تو کف بمونن ولی هیچ راهی پیدا نکردم برا آپ کردن عکسا. میدونم این تاپیک جاش نیست ولی اگه دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم. آخه حیفم اومد این عکسارو نزارم

آقای صیادی من لینک سالم عکس ها را براتون گذاشتم .

سلام به دوستان
ازین فشنگای 270 واسه فروش داری ؟