شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: فشنگها ( ساچمه زني و گلوله زني ) (/forumdisplay.php?fid=54)
+--- موضوع: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها (/showthread.php?tid=894)

انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - hossein1haghighi - 2016-05-22 02:08 PM

من از هر چهار مدل این فشنگ استفاده نکردم ،منتها از دو تصویر اخری که گذاشتید اونها که نوک قرمز ندارند استفاده کردم تفاوت زیادی به نظر من ندارند اما fnmیکمقدار من احساس کردم بهتره.

حسین حقیقی

ولی از من به شما نصیحت هیچگاه فشنگ فله ای و مخلوط نخرین .چون برای استفاده سر در گم خواهید شد ونتیجه خوبی عاید نخواهد شد .

حسین حقیقی

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - asman - 2016-05-22 04:13 PM

بله درسته
بنده فرموده جناب حقیقی رو قبول دارم
فشنگ فله ای ومختلف رفتار مختلفی رو از خود به نمایش میذارند وموجب سردرگمی ادم میشه بخصو ص اگر سلاح دوربین دار باشه مثلا فشنگ عشایری * مهام * ام ام * ار وی اس *سیلر *تاج نشان اینا هرکدوم یه جوری رفتار میکنند
اینم یه ویدیو کوتاه اما دیدنی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - mirlohi - 2016-05-26 07:16 PM

اینم یه جوره خلاقیته دیگه...Khansariha (399)
[تصویر: .jpg]

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - asman - 2016-05-29 07:00 AM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - gaskin - 2016-05-29 08:07 AM

(2016-05-29 07:00 AM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دمشون گرم خدا قسمت کنه از این فشنگا برای همه گلوله زن های انجمن

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - asman - 2016-05-31 06:18 AM

4روش برای جدا کردن مرمی از پوکه
اولی ودومی و چهارمی قابل قبوله اما روش سومی نه خخخخخ

Khansariha (8)Khansariha (48)Khansariha (256)

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - Colt - 2016-05-31 08:28 AM

(2016-05-31 06:18 AM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
4روش برای جدا کردن مرمی از پوکه
اولی ودومی و چهارمی قابل قبوله اما روش سومی نه خخخخخ

Khansariha (8)Khansariha (48)Khansariha (256)

مثل هميشه عالي بود.
روش سوم بدرد فشنگ هايي ميخوره كه مرمي اونها ارزشي نداره. مثل ٢٧٠ مهام كه فقط از پوكه و جاشني و باروت اونها ميخوايم استفاده كنيم و يك مرمي خوب روش بذاريم

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - gaskin - 2016-05-31 08:36 AM

سلام این روش چهارم که با پوکه مرمی روجدا میکنه عملیه لبه فشنگی که مرمی ازش جدا میشه آسیب نمیبینه روش خوبیه برای افراد بی امکانات یه روش ساده برای جا زدن مرمیم مثل این باشه خوبه دیگه فشنگای ایرانی برنو رو راحت میشه یکدست کردKhansariha (256)

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - Colt - 2016-05-31 09:02 AM

(2016-05-31 08:36 AM)gaskin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام این روش چهارم که با پوکه مرمی روجدا میکنه عملیه لبه فشنگی که مرمی ازش جدا میشه آسیب نمیبینه روش خوبیه برای افراد بی امکانات یه روش ساده برای جا زدن مرمیم مثل این باشه خوبه دیگه فشنگای ایرانی برنو رو راحت میشه یکدست کردKhansariha (256)

روش چهارم عمليه و همان جوري كه در فيلم اشاره ميكنه و خود شما فرموديد گلويي پوكه گشاد و تغيير فرم ميده كه بعد از اين پرسه با دايز گلويي پوكه به شكل و سايز اولش بر ميگرده

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - asman - 2016-06-20 12:12 AM