شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: فشنگها ( ساچمه زني و گلوله زني ) (/forumdisplay.php?fid=54)
+--- موضوع: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها (/showthread.php?tid=894)

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - ziaeianho - 2015-08-21 08:39 PM

برادر فشنگ خوب و خارجی هم گیر میاد . باروت ها رو اندازه میکنید مرمی ها از کجا هم اندازه میکنید . Khansariha (8)

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - asman - 2015-08-21 08:51 PM

خوب کاری نداره باروت که راحت هم وزن وکم وزیاد میشه واما مرمی اگه یک اندازه باشند که نورعلی نوره اگه متفاوت باشنداونایی رو که در یک رده ونزدیک به هم هستند رو بعد از نوشتن وزنشون روی پوکه دریک جلسه وباهم شلیک میکنیم
فشنگ خارجی طرفای ما چون خواهان نداره گیر نمیاد اگرم بیاد حدود30تومن ولی فشنگ عشایری 10-11 تومن

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - ziaeianho - 2015-08-21 09:06 PM

برادر فشنگ خارجی دانه ای 30 تومانهKhansariha (8)

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - arnold - 2015-08-21 09:10 PM

سلام بعضی از فشنگام که همینطوری گذاشتم رطوبت زده و رنگش سیاه شده احتمالا بخاطر اب و هواست.

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - asman - 2015-08-21 09:14 PM

(2015-08-21 09:06 PM)ziaeianho نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برادر فشنگ خارجی دانه ای 30 تومانهKhansariha (8)

کمه یا زیاده

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - ziaeianho - 2015-08-21 09:20 PM

30 تومان زیاده خیلی هم زیاده اقا من که زورم میاد برای هر دانه 30 تومان پول بدم . اون فشنگ ها که مرمیشون سنگین تره نمیشه از پشت مرمی که سرب داره تراشید که وزن متعادل بشه با بقیهKhansariha (8)

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - asman - 2015-08-21 09:55 PM

قیمت همون حدوده // وبنده تا بحال مرمی رو اینجوری دست کاری نکردم

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - ziaeianho - 2015-08-21 10:07 PM

من یه جا دیدم اینکارو میکردن امتحان کنKhansariha (8)

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - asman - 2015-08-21 10:28 PM

ممنونم فکر خوبیه

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - asman - 2015-08-22 08:34 PM

یکی دوهفته پیش یکی از دوستان که نمیدونم کی بودن درخصوصی از من پرسیدن که چرا ته فشنگای عشایری نوشته 57*7/92 ولی ته فشنگای مهام نوشته 57*8 ایا قطرشون فرق میکنه ؟؟ منم گفتم خیر قطر هردویکیه 8/2 وبهشون گفتم من چندتایی فشنگ مهام سرسربی داشتم که تهشون نوشته57*7/92 اگه پیداشون کنم عکسشو میذارم امروز گشتم وخوشبختانه 2تاشونو که شلیک نکردم پیدا کردم // دم اهالی انجمن همیشه گرم باد //

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببخشید که نوشته ها زیاد واضح نیست ولی قابل تشخیصه //// یادش بخیر یه معلمی داشتیم (دمش گرم )که به بچه ها میگفتن من نمیخوام شما حرف به حرف کتابو حفظ کنید وبیایید سرجلسه فقط درجواب سوالات مفهومه سوالو برسونید من نمره رو میدم // انشاالله که بنده لایق نمره قبولی اهالی خوب انجمن باشم