شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: فشنگها ( ساچمه زني و گلوله زني ) (/forumdisplay.php?fid=54)
+--- موضوع: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها (/showthread.php?tid=894)

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - nimrooz - 2015-06-15 11:11 AM

جالب بود برام ولی ندیده و نشنیده بودم و دست کسی هم ندیده بودم...کلا من کهmm هم نمیتونم پیدا کنم چه برسه به ه ه ه...

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - aminrahimi - 2015-06-15 11:15 AM

باسلام
وسایل پرگردن فشنگ برنو با 270فرق داره قیمتشون چنده
باتشکر فراوان

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - asman - 2015-06-15 11:36 AM

(2015-06-15 11:11 AM)nimrooz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جالب بود برام ولی ندیده و نشنیده بودم و دست کسی هم ندیده بودم...کلا من کهmm هم نمیتونم پیدا کنم چه برسه به ه ه ه...

فشنگ mm وتاج نشان وستاره نشان وعقاب نشان نازی که دیگه مال عهد 1300 و درشکن (اونایی که من امتحان کردم چاشنیاشون یا باتاخیر عمل میکنه که ادمو گول میزنه وخیلی خطرناکه ومثل خرس خوابیده یهو یی ازخواب میپره وادمو غافل گیر میکنه یا بدرود حیات گفته ومثل مرده 100ساله صداش درنمیاد وباروتشونم اگه جاش مناسب بوده باشه تند سوز شده که کل معادلات ادمو به هم میریزه خخخخخخخخخخخخ حداقل به فکر rws-فیوچی - سیلربلوت باش - یا ریلود (یه دست کردن) فشنگای عشایری ومهام باش/ دم اهالی انجمن همیشه گرم باد/

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - hossein1haghighi - 2015-06-15 11:40 AM

اسمان عزیز من چند سال پیش 800 عدد فشنگ mm گرفتم انگار یه ساعت پیش از کارخونه تولید شده بودن یه وقتایی نمیدونم از کجا میارن

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - nimrooz - 2015-06-15 11:46 AM

حرف شما صحیح،ولی نیست اصلا ،خیلی وقته دنبال هر فشنگی به غیر از مهام و عشایری ام که پیدا نکردم ،..
ولی نیست اصلا منظورم فشنگ خارجی هست،فرمایش شما صحیح هست آسمان عزیز سو تفاهمی پیش نیاد دوست گرامی...

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - hossein1haghighi - 2015-06-15 12:27 PM

نیمروز جان استانهای شرقی همرز پاکستان هر چی بخوای پیدا میشه ،اگه اشنا داشته باشین ،استان ما هم هست تا اینجا برسه گرون در میاد

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - Colt - 2015-06-15 12:55 PM

(2015-06-15 11:15 AM)aminrahimi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام
وسایل پرگردن فشنگ برنو با 270فرق داره قیمتشون چنده
باتشکر فراوان

سايز دايز ٨ با ٢٧٠ با هم فرق ميكنه وگرنه در ساير وسايل فرقي وجود نداره. چند وقت پيش تهران دايز ٨ به قيمت ٧٠٠ معامله شدپرس هم ١٢٠٠ و چكش مرمي كش ٢٠٠
اگر ست كامل رو بخواهيد بخريد بايد نزديك ٤ تا ٥ هزينه كنيد البته اگر ست كامل ايران گير بياد.

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - asman - 2015-06-15 01:46 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - mirlohi - 2015-06-16 08:41 PM

فشنگ 308 وینچستر (فشنگ ژ3)[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img][img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - nimrooz - 2015-06-17 09:28 AM

7.92 فشنگ رسام هم داره دوستان؟