شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: فشنگها ( ساچمه زني و گلوله زني ) (/forumdisplay.php?fid=54)
+--- موضوع: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها (/showthread.php?tid=894)

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - hossein1haghighi - 2015-06-13 12:49 AM

وزن عشایری اسمان عزیز 173 الی 4 ،قدیما که من وزن میکردم

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - nimrooz - 2015-06-13 07:15 AM

ممنونم ...پس میشه گفت تقریبا تا 200 متر دقت دارن...درسته؟چون من با 8 خودم تا 300 با عشایری تیر میندازم بد نیست...

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - hossein1haghighi - 2015-06-13 07:18 AM

نه تا سیصد دقت تقریبا خوبی داره مثلا میشه باهاش شکار زد
نیمروز عزیز شما با عشایری ته سبز میزنین یا قرمز

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - nimrooz - 2015-06-13 07:26 AM

من هر دو رو دارم و از هر دو استفاده میکنم ،احساسم اینه که صدا و زور بیشتری داره ته قرمز ولی ما دوربین رو با سبز تنظیم کردیم و خیلی خوب هم تنظیم شد ...
ولی ته سبزا دقت خیلی خوبی دارن مخصوصا 03

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - hossein1haghighi - 2015-06-13 07:30 AM

من از قرمزا راضی نبودم
یعنی توی سیصد سبز بهتر جواب میداد

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - nimrooz - 2015-06-13 07:33 AM

آره میشه گفت سبزا دقیق ترن و قرمزا صدا و برد بیشتری دارن ...

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - hossein1haghighi - 2015-06-13 07:34 AM

شما یه ترازوی دیجیتال بگیر وهر مقدار فشنگ که داری وزنشون کن اونایی که توی یک گرینن مشخص کن نتیجه بهتری میگیری حتی فشنگای خارجی هم گاهن تا یکی دو گرین باروتشون متفاوته کم وزیاده

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - nimrooz - 2015-06-13 07:35 AM

جناب حقیقی شما که کالیبر 8 داشتین بیشتر از چه فشنگی استفاده میکردین ؟
برا این کار که فرمودین لازم به باز کردن فشنگ نیست؟ فقط فشنگ رو بزارم تو کفه ترازو؟

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - hossein1haghighi - 2015-06-13 07:41 AM

بله گرین پر فشنگو بدست بیار،من ام ام و عشایری وسیلیر بولت میزدم واف ان

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - nimrooz - 2015-06-13 07:44 AM

ممنونم،،،ولی من اصلا فشنگ خارجی ندارم ،نیست ...کدوم رو میپسندیدین بیشتر از همه؟